Beyaz Eşya Servisi

Yunus emre beyaz eşya servisi

Sultangazi Yunus emre beyaz eşya servisi; Sultangazi de en çok tanınan ve en iyi beyaz eşya tamir teknik servis hizmeti sunan işletmeler arasında gösterilmektedir. Burada beyaz eşya tamirleri hızlı, uygun fiyata ve orijinal yedek parçalar kullanılarak tamir edilmektedir. Bunun yanında bir de ev de tamiri mümkün olmayan ürünleri servis dükkanına ücretsiz bir şekilde taşıyıp yeniden sağlam bir şekilde evinize teslimi sağlanmaktadır. Evde kullanılan beyaz eşya markası ve imalat yılı ne olursa olsun, hemen tamiri yapılmaktadır. Uzman personellerimiz sizlere yardımcı olurken her zaman için Yunus emre beyaz eşya tamircisi adına yakışır bir işlem ile tamir işlemi yapılmaktadır.

Sizler de eski beyaz eşyalarınızın devamlı olarak bozulduğuna ve iki de bir Yunus emre de beyaz eşya tamiri yapan yerleri çağırmak zorunda kalıyorsanız bizimle çalışmayı deneyebilirsiniz. Bizler Sultangazi beyaz eşya servisine bağlı olan Yunus emre beyaz eşya servisi şubesiyiz.

Yunus Emre Mahallesi beyaz eşya teknik servisi

Beyaz eşyaların çok hızlı bozulması marka, model yılı, kullanılan mekan ve kullanan kişiye göre değişmektedir. Daha uzun ömürlü bir beyaz eşya için mutlaka nemli olmayan ortamlar da ve çok fazla zorlamadan kullanılması gerekmektedir. Örneğin; bir çamaşır makinesine çok fazla çamaşır koyup makineyi çalıştırırsanız kazan bilyeleri bozulur, motor aşırı ısınmadan bozulur veya alev alır. Bundan dolayı bütün beyaz eşya ürünlerinin dikkatli bir şekilde kullanılması tavsiye edilmektedir. Bazen de ne yaparsanız yapın beyaz eşyalar garanti süresi bittikten sonra arıza vermeye başlayabilir. En iyi veya çok ucuza almış olduğunuz marka bile olsa bu bazen bu şekildedir. Yani her halükar da Yunus emre beyaz eşya teknik servisi ile çalışmayı ve beyaz eşya tamirini yaptırmak için Yunus emre beyaz eşya tamir iletişim numaralarımızı not almalısınız.

Yunus emre beyaz esya tamiri

Garanti süresi bitmiş beyaz eşyalarınızı dilerseniz yeniden yetkili beyaz eşya servislerine götürebilirsiniz. Yalnız genellikle müşterilerimiz garantisi olmayan veya bazı nedenlerden kaynaklanan sebepler ile garantisi biten ürünlerini bizim gibi özel olarak çalışan Yunus emre beyaz eşya servisi ve tamirini yapan işletmelere götürmektedir. Bundan dolayı yetkili servisler bu konulardan da anlaşıldığı üzere garanti sonrasında pek tercih edilmemektedir.

Hızlı, Kaliteli ve Garantili teknik servis

Bir beyaz eşya servisinden ne bekliyorsanız Yunus emre beyaz eşya servisinden çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Bizler Yunus Emre Mahallesinde çalışan belki de onlarca beyaz eşya servislerinden biriyiz. Firmamızın açılışını yaptığımız günden beri hep daha iyisi için çalışmaya söz verdik. Daha hızlı ve daha kaliteli beyaz eşya tamiri yapmak için gayret ettik. Şimdi de beyaz eşya tamirlerini Yunus emre beyaz eşya servisi olarak garantili bir şekilde onarmaktayız.

Aynı günde beyaz eşya tamircisi kapınızda

Yunus emre beyaz esya tamircisi

Bizimle daha önce çalışmayan müşterimiz nasıl oluyor da aynı günde bütün gelen siparişlerle yetişebiliyorsunuz derlerdi. Bunun mümkün olmadığını düşünerek pek inanmazlardı. Yunus emre beyaz eşya tamircisi ve teknik servis dükkanının arkasında dev gibi bir kadronun olduğunu bilmiyorlardı. Yunus Emre Mahallesin de beyaz eşya tamiri adı altında gelen her siparişi aynı dakika da biler yapabilecek çok değerli bir kadroya sahibiz. Sizler de iyi bir beyaz eşya tamircisinden destek almak isterseniz lütfen bizi arayıp randevu alınız.

Muadil veya Orijinal yedek parça kullanımı

Bize gelen her çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri, elektrik süpürgesi tamiri veya buzdolabı tamiri işinde müşterilerimizin kullandığı beyaz eşyaların hepsi maalesef yepyeni olmuyor. Bazı beyaz eşyalar aşırı derece paslı ve birkaç aylık ömürleri varmış gibi duranlar da var. Bu ürünleri tamir ettirmek için her zaman orijinal ve pahalı olan yedek parçalar tercih edilmiyor. Ucuz olan muadil birebir aynısı ürünler kullanılması istenebilir. Bizler de Yunus emre beyaz eşya tamiri yaparken müşterilerimize yardımcı olmak maksadı ile istekleri üzerine uygun fiyata muadil ürünleri de kullanabiliyoruz.

Yepyeni, kullanılmamış, sıfır ve orijinal yedek parçaların yeri Yunus emre beyaz eşya tamircisidir desek abartmış olmayız. Bize gelen her türlü beyaz eşya arızasını en ince ayrıntısına kadar kontrol aşamasından geçirerek müşterimizin muadil veya orijinal yedek parça kullanılması ile ilgili bilgilendirme veririz. Müşterilerimizde maddi durumlarına ve kullanılan beyaz eşyanın türüne göre kararlarını vermektedirler.

Sizler de eğer Sultangazi Yunus Emre Mahallesi beyaz eşya teknik servisine gelip beyaz eşya tamiri yaptırmak isterseniz 0212 535 10 80 numaralı telefonu aramanız yeterli.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80