Beyaz Eşya Servisi

Altıntepsi beyaz eşya servisi

Esenler Altıntepsi Mahallesi beyaz eşya servisi; Altıntepsi de çok popüler olan beyaz eşya tamiri ve teknik servis dükkanıdır. Beyaz eşyaların arızalanması, yedek parçanın lazım olması, ürünlerin komple yenilenmesi ve buna benzer işlemlerinizde kısa sürede yardımcı olabiliyoruz. Altıntepsi beyaz eşya teknik servis departmanımızda çalışan ustalarımız tarafından tamir edilen beyaz eşyalar Esenler beyaz eşya servisi güvencesi altındadır. Bu sayede gözünüz arkada kalmadan en uygun fiyatlar ile beyaz eşyalarınızı tamir ettirebileceksiniz.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, elektrik süpürgesi ve diğer elektrikli ev aletlerinin tamirlerini Altıntepsi beyaz eşya tamircisi ve diğer teknik servis çalışanlarımıza yaptırabilirsiniz. Kısa sürede beyaz eşyaların tamirini yapan ustalarımız aynı titizlikle teslim edilmektedir. Esenler Altıntepsi beyaz eşya tamircisi tarafından yapılan tamirler güvence altında olup en ufak bir sıkıntı da bile yeniden adreslerinize ücretsiz servislerimiz ile gelmekteyiz. Sizler de en iyi beyaz eşya tamir ustaları ile çalışmak isterseniz Esenler Altın tepsi Mahallesi beyaz eşya teknik servisi dükkanımıza bekleriz.

Garantili tamir hizmeti Altın Tepsi Beyaz Eşya Servisinde

Beyaz eşyalarınızı yeni aldığınızda sizlere belirli bir süre için geçerli olan garanti belgesi verilir. Bu belge sayesinde beyaz eşyalarınızın imalat hatasından kaynaklanan arızaların ücretsiz onarılması sağlanır. Yalnız sizin her hangi bir hatanız varsa ve bu hatadan dolayı beyaz eşyalarız bozulursa yetkili beyaz eşya servisi bu arızayı garanti kapsamına almaz. Tamirinin yapılması için sizlerden ücret istenir. Garanti süresi biten ürünler ise hiçbir şekilde yetkili servisler tarafından ücretsiz onarımı gerçekleşmez. Artık bu aşamadan sonra özel olarak çalışan beyaz eşya servisleri ile çalışmak durumundasınız.

Garantisi süresi biten ürünleri yeniden garanti süresi varmış gibi garantili bir şekilde tamir ettirmek istemez misiniz? Altıntepsi beyaz eşya servisi tarafından beyaz eşyaların tamiri yapıldığında ortalama 3 ay ile 1 yıl arası garanti verilmektedir. Bu süre içerisinde tamir ettiğimiz yerden yeniden arızalanması halinde Altıntepsi beyaz eşya tamircisi tarafından ücretsiz onarımı sağlanmaktadır. Sizler de iyi bir beyaz eşya servisinden destek almak isterseniz bizleri Altıntepsi Mahallesi beyaz eşya teknik servis dükkanımızda ziyaret edebilirsiniz.

Esenler Altıntepsi beyaz eşya teknik servisi

Altın tepsi beyaz eşya tamiri adıyla çalışan beyaz eşya ustalarımızın her biri elektronik mezunu olup işinde en iyi sayılabilecek ustalardan oluşmaktadır. Beyaz eşyaların tamirleri de işte bu arkadaşlarımız tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Sizler İstanbul Esenler Altıntepsi beyaz eşya servisi için bizleri çağırdığınız da kısa sürede yanınıza gelecek olan ustalarımıza güvenle beyaz eşyalarınızı teslim edebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile çamaşır makinesi ve buzdolabı gibi ürünleri hızlıca tamir ettirebilirsiniz. Sizler için Altın tepsi Mahallesinde hazır bir şekilde bekleyen beyaz eşya servis ustalarımıza hızlıca ulaşabilirsiniz.

altintepsi beyaz esya tamircisi

Beyaz eşya tamiri Altıntepsi Mahallesi ve Diğer bir merkez şubemiz olan Gaziosmanpaşa beyaz eşya servisi tarafından onarılmaktadır. Altıntepsi Mahallesi veya buraya yakın bir yerde oturuyorsanız sizlere 3 farklı yerden destek sağlayabileceğimizin müjdesini vermek istiyorum. Beyaz eşya tamirini yaptırmak istediğiniz de en kısa sürede sizlere yardımcı oluyor ve işince gerçek anlamda uzman arkadaşlarımız tarafından tamirlerinizi yapıyoruz. Altıntepsi beyaz eşya servisi tarafından çalıştırılan teknik servis uzmanlarımız tam teşekküllü beyaz eşya servis aracı ile sizlere hizmet etmeye devam etmektedir.

Altın Tepsi Beyaz eşya servisinde verilen hizmetler

  • Buzdolabı tamiri
  • Çamaşır makinesi tamiri
  • Bulaşık makinesi servisi
  • Ankastre ocak tamiri
  • Ankastre fırın tamiri
  • Elektrik süpürgesi tamiri
  • Elektrikli ev aletleri tamiri

Hizmet verdiğimiz beyaz eşya markalarının bazıları

Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Profilo, Ariston, Hotpoint, AEG, Altus, Seg

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80