Elektrik Süpürgesi Servisi, Tamiri

Bayrampaşa elektrik süpürgesi tamircisi

Evlerimizin tertemiz kalmasının nedenlerinden biri de elektrik süpürgesi kullanımına verdiğimiz önemdir. Peki ya elektrik süpürgesi bozulursa hangi tamirciye götüreceğinizi biliyor musunuz? Bayrampaşa da elektrik süpürgesi tamiri en hızlı ve çok güzel yapan birilerini arıyorsanız Bayrampaşa elektrik süpürgesi tamircisi ve yedek parça değişim merkezine bekliyoruz.

HEMEN ARA 0212 535 10 80

Elektrik süpürgesi eskiye nazaran çok iyi çekmiyorsa ve yerdeki kırıntıları bile almaya gücü yetmiyorsa o zaman mutlaka bir elektrik süpürgesinin bakması gerektiğine inanıyoruz. Ama öncesinde evde elektrik süpürgesi bakımı yapmanızı tavsiye ediyoruz. Bazı zamanlar da filtrelerin tıkanması ile de elektrik süpürgesi eskisi gibi güzel çekmeyebilir. Soru ve elektrik süpürgesi hakkında yaşadığınız problemleri Bayrampaşa elektrik süpürgesi tamiri için beyaz eşya servisi iletişim numaralarımızı arasanız sizlere yardımcı olabiliriz. Teknik servis iletişim numarası 0212 535 10 80.

Bayrampaşa elektrik süpürgesi tamir servisi

Elektrik süpürgesi çok kolay bozulan ürün olmadığından dolayı Bayrampaşa da elektrik süpürgesi tamir servisi olarak çalışan çok az sayı da beyaz eşya tamircisi vardır. Bunların çoğunda da yedek parça bulmanız mümkün olmayabilir. Bayrampaşa elektrik süpürgesi servisi için bizim gibi her türlü beyaz eşya ürünlerinin tamirini, bakımını filtre ile motor değişimine kadar yapabilen tam donanımlı bir firmaya gitmeniz gerekir. Elektrik süpürgesi tamir ustası Bayrampaşa ilçesi için Yıldırım Mahallesi, Cevatpaşa Mahallesi ve Kartaltepe Mahallesinde 3 farklı nokta da yer almaktadır. İstediğiniz şubemize gidip elektrik süpürgesi tamirini yaptırabilirsiniz.

Bayrampaşa elektrik süpürgesi tamircisi sabah erken saatlerden hizmete başlayarak akşam dükkan kapanma saatinden 2 saat sonrasına kadar da servis araçlarımız çalışmaktadır. İstediğiniz iletişim yollarından birini tercih ederek elektrik süpürgesi servisi için bize ulaşmanız mümkün.

Bayrampaşa Elektrik süpürgesi motor tamiri

Bayrampaşa’nın en kapsamlı ve en donanımlı Bayrampaşa beyaz eşya servisi ile sizleri tanıştırmak isterim. Elinizde motoru yanmış veya motor kömürü değişecek olan bir elektrik süpürgesi varsa Bayrampaşa elektrik süpürgesi tamircisine getirebilirsiniz. Elektrik süpürgesi motorları marka, model, çekiş gücü ve tasarım konusunda farklılıklara ayrılır.

Yani evinizde birden fazla bozuk olan elektrik süpürgesi varsa ve bu süpürgelerin motorlarını birbirleri ile değiştirip değerlendirmek istiyorsanız, üzülerek söylemeliyim ki bu pek mümkün olmayabilir. Elinizde ki süpürge motorunun diğerleri ile aynı büyüklükte ve çekim gücünde olması gerekir.

Elektrik süpürgesi motor tamiri, motor değiştirme, motor bakımı ve motor kömürü değiştirme işi detaylı ince işçilik gerektiren işlemdir. Elektrik süpürgesi motorunun değiştirilmesi ve sonrasında süpürgeyi geri toplamak için birçok ayrıntıyı göz önünde bulundurmalısınız. Yanlış bir vidalama veya toplama sonucunda hava alan elektrik süpürgesi çekim gücünü kaybeder.

Bayrampaşa beyaz eşya servisinde verilen diğer hizmetler

bayrampaşa çamaşır makinesi tamircisi
Bayrampaşa çamaşır makinesi tamircisi
Bayrampaşa bulaşık makinesi tamircisi
Bayrampaşa bulaşık makinesi tamircisi
Bayrampaşa fırın tamir servisi
Bayrampaşa fırın tamir servisi

Bayrampaşa elektrik süpürgesi filtre, hortum, motor yedek parça

Yukarı da ki başlığımızda da anlattığımız gibi, Elektrik süpürgesi kolay, kolay bozulmaz. Bozulabilmesi için ya çok havasız kalmalı ya da elektrik süpürgesi filtreleri temizlenmeden temizlik yapılıp motorun arızalanması gerekir. Yani düzenli bir şekilde süpürgenizi kullanırsanız ve filtrelerini en azından 2 hafta da bir temizlerseniz elektrik süpürgesini uzun yıllar kullanacaksınız anlamına gelmektedir.

Bayrampaşa elektrik süpürgesi tamircisi dükkanımızdan her marka ve modeller de elektrik süpürgesi yedek parçasına ulaşabilirsiniz. Çok kolay bulabileceğiniz elektrik süpürgesi yedek parçaları;

  • Elektrik süpürgesi motoru
  • Elektrik süpürgesi motor kömürü
  • Elektrik süpürgesi filtreleri – Hepa
  • Elektrik süpürgeleri süpürgesi hortumları
  • Elektrik süpürgesi özel aparatlar
  • Elektrik süpürgesi uzatma elektrik kabloları

Bayrampaşa en yakın elektrik süpürgesi servisi

Elektrik süpürgesi arızası için Bayrampaşa elektrik süpürgesi tamircisi iletişim numarasını aradığınızda size her konuda yardım edip kolaylık göstermeye çalışan bir firma çalışanımızı görürsünüz. Elektrik süpürgesi bir Çamaşır makinesi veya bir buzdolabı gibi büyük olmadığından dolayı kolaylıkla elde taşınabilir. Elektrik süpürgesi bozulduğu için Bayrampaşa elektrik süpürgesi tamiri yapan yerlerden birine götürmek istediğinizde bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Yalnız bizler Bayrampaşa beyaz eşya tamircisi olarak elektrik süpürgesi tamirini iki farklı yol ile yapabiliyoruz. Dilerseniz siz getirin. Dilerseniz de biz ücretsiz evinizden alıp evinize bırakalım.

Ücretsiz servis ile elektrik süpürgesi tamiri

Elektrik süpürgesi arızası karşısında nasıl bir yol izleyeceğinizi bilmiyor musunuz? Ya da elektrik süpürgesi ağır olduğu için size çok yakın bir elektrik süpürgesi tamircisi bile olsa götürmek istemiyor musunuz? Üzülmeyin. Çünkü Bayrampaşa elektrik süpürgesi tamircisinde çalışan uzman arkadaşlarımız elektrik süpürgenizi ücretsiz evinizden alıp tamiri yapıldıktan sonra yeniden ücretsiz bir şekilde evinize teslim edebilirler.

Konu ile ilgili Bayrampaşa elektrik süpürgesi servisi 0212 535 10 80 telefon numarasını arayıp detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bayrampaşa elektrik süpürgesi servisine de gelebilirsiniz

Tamirini yaptırmak istediğiniz elektrik süpürgesini gün içerisinde hızlıca tamir ettirmek isterseniz hemen dükkanımıza da gelip elektrik süpürgesinin tamirini yaptırmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Bu seçenek eve ücretsiz servis seçeneğimizden daha hızlı olacağından dolayı sizleri Bayrampaşa elektrik süpürgesi tamircisi ve teknik servis dükkanımızın tamir bölümünde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80