Beyaz Eşya Servisi

Bayrampaşa Grundig Servisi

Bayrampaşa Grundig servisi ile iletişime geçmek ve buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi ürünlerin tamirini mi yaptırmak istiyorsunuz? Bayrampaşa Grundig beyaz eşya servisi ile ilgili tüm detayları bu yazımız da bulacaksınız.

Grundig markası uzun yıllardır Arçelik bünyesinde olmasından dolayı teknik servis departmanı Arçelik firması kadar oldukça kalitelidir. Ayrıca Bayrampaşa Grundig teknik servisi ile görüşmeniz halinde size en yakın Arçelik servisi ya da Bayrampaşa Arçelik servisinin de gelme ihtimali oldukça yüksektir.

Bayrampaşa Grundig Beyaz Eşya Teknik Servisi

İstanbul’un birçok bölgesinde Grundig servisine rastlayabilirsiniz. Yalnız arızalı beyaz eşyalarınızı tamir ettirmek için hangi ilçedeyseniz ilçeye ait Grundig servisi size yardımcı olmaktadır. Yani Bayrampaşa da oturan biri Grundig servisi ile iletişime geçmesi halinde, Bayrampaşa Grundig servisi ile iletişime geçmesi istenir.

Bayrampaşa Grundig beyaz eşya servisi de size yardımcı olmaya çalışan teknik servis arasında yer almaktadır. Buzdolabı tamiri, Çamaşır makinesi tamiri, Bulaşık makinesi tamiri ve diğer işlemleriniz için Bayrampaşa beyaz eşya teknik servisi size yardımcı olabilir.

Bayrampaşa Grundig Servisi İletişim

Bayrampaşa Grundig servisi Bayrampaşa otogar bölgesinde Terazidere Mahallesi, Zümrüt Sk. No:9 Bayrampaşa / İstanbul adresin de yer almaktadır. Şube servis numarası 0850 210 0 888’dir. Servis ile iletişime geçmek

Bayrampaşa Yetkili Grundig Servisi Misiniz?

Firmamız Bayrampaşa beyaz eşya servisi olarak çalıştığından dolayı Grundig firması ile hiç bir bağlantımız yoktur. Bayrampaşa Grundig yetkili servisi ya da diğer bölgelerde ki yetkili servisler ile bir ilgimiz yoktur. Grundig Bayrampaşa Servisi için verilen iletişim araçlarını kullanın. Özel beyaz eşya tamircisi ihtiyaçlarınız için bizleri ya da diğer özel beyaz eşya servislerini tercih edebilirsiniz.

Bayrampaşa Grundig Servisi Neler Yapar?

Bayrampaşa da Grundig servisi olarak hizmet veren ve Otogar da bulunan Grundig servisi üretilen bütün Grundig marka beyaz eşyaların tamirini yapar. (Örnek: Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık Makinesi, Küçük ev aletleri vs.) Elinizde arızalı Grundig beyaz eşya varsa tamirinin yapılması için Grundig Bayrampaşa servisine uğrayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80