İstanbul Arçelik Servisleri

Bayrampaşa Arçelik Servisi

Arçelik servisi ile Arçelik marka beyaz eşyalarınızı ücretli ya da ücretsiz bir şekilde tamir ettirebilirsiniz. Bayrampaşa Arçelik Servisi de İstanbul Bayrampaşalılara hizmet veren Yetkili Arçelik servisidir.

Bizler Bayrampaşa beyaz eşya servisi olarak çalışan ve Arçelik markası ile hiç bir bağlantısı olmayan özel beyaz eşya servisiyiz. Garantisi olmayan ve Arçelik yetkili servis ve hatta Bayrampaşa’da ki Arçelik servis tarafından ücret çıkartılan (garanti kapsamına alınmayan) ürünlerin tamirini yapmaktayız. Bu sayfa sadece Bayrampaşa Arçelik beyaz eşya tamircisi ve Arçelik firması hakkında detaylı bilgiler vermek için hazırlanmıştır.

Bayrampaşa Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Bayrampaşa da oturuyorsanız ve Arçelik buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, derin dondurucu ve elektrikli ev aletlerine sahipseniz arılar için Bayrampaşa Arçelik servisini arayabilirsiniz. Bu konu ile ilgili daha detaylı bilgilere ulaşmak için Arçelik müşteri hizmetleri telefon numarası 444 0 888‘i arayabilirsiniz.

BONUS: Bayrampaşa Beko Servisi için Tıkla

Bayrampaşa Arçelik beyaz eşya servisine ulaşmak ve için öncelikle Arçelik müşteri hizmetleri numarasını aramanız gerekir. Çünkü şubelerin telefon numaralarına ulaşmak oldukça zordur. Ancak sizi aradıklarında o numarayı kayıt ettiyseniz ve telefon ile ulaşma imkanınız varsa Bayrampaşa Arçelik tamircisine ulaşabiliyorsunuz.

Bayrampaşa Arçelik Yetkili Servisi misiniz?

Bizler Arçelik beyaz eşya tamirini yapan özel beyaz eşya tamircisiyiz. Yetkili servis ve Arçelik firması ile hiç bir ilgimiz yoktur. Bayrampaşa Arçelik beyaz eşya tamircisi ile görüşmek için Arçelik genel merkezi aramalı ya da şahsen tanıyorsanız Bayrampaşa Arçelik teknik servisine uğramanız gerekir.

Garantili Arçelik Beyaz Eşyaları Tamir Ediyor musunuz?

Garantisi devam eden Arçelik buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, elektrik süpürgesi, derin dondurucu ve elektrikli ev aletlerini kesinlikle tamir etmiyoruz. Sadece garantisi biten ve Bayrampaşa Arçelik servisi tarafından tamir edilmeyen veya tamirin reddedilmesi üzerine bize ulaşan ürünleri tamir ediyoruz.

Biz Kimiz?

Firmamız (Servisdukkani.Com) Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Esenler, Kayaşehir ve Sarıyer de şubeleri bulunan özel beyaz eşya servisiyiz. Hiç bir beyaz eşya markasının yetkili servisi değiliz. He markayı tamir edebilen ve gerçek beyaz eşya teknikerleri ile çalışan teknik servis uzmanıyız.

Bize ulaşarak Bayrampaşa Arçelik servisi ya da diğer firmaların ücretsiz garantili beyaz eşya onarımını reddettiği beyaz eşyalarınızı ücretli bir şekilde tamir ettirebilirsiniz. İşte hizmet verdiğimiz bazı beyaz eşyalar;

  • Buzdolabı servisi
  • Çamaşır makinesi servisi
  • Bulaşık makinesi servisi
  • Derin dondurucu servisi
  • Elektrik süpürgesi servisi

Fırın servisi ve ankastre setlerin tamirini kısa süre de yapıyoruz. Sizler de bize ulaşarak Arçelik beyaz eşyalarınızı tamir ettirebilir ve her türlü sorunlarınız için bize güvenle ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80