Beyaz Eşya Servisi

Düğmeciler Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya servisi dediğiniz de aklınıza hep Düğmeciler mahallesinde ki tamirciler gelebilir. Yalnız, Düğmeciler beyaz eşya servisi olarak bizler Eyüpsultan Düğmeciler de olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Beyaz eşyalarınız (çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, ankastre fırın, elektrik süpürgesi) bozulduğun da ve Düğmeciler Mahallesin de beyaz eşya tamiri yerleri arıyorsanız hemen bizi arayın.

İstanbul Eyüp Düğmeciler Mahallesi beyaz eşya servisi ile iletişime geçip beyaz eşya tamirini yaptırmak istediğiniz de çok uygun fiyatalar ile tamirlerin yapılacağına emin olabilirsiniz. Firmamız Eyüp beyaz eşya servisi teknik servis firmasına bağlı olduğundan dolayı en hızlı ve en uygun fiyatlar ile beyaz eşya tamirinin yapıldığını ifade edebiliriz. Beyaz eşya servisi ihtiyaçlarınızı sizinle aynı mahalle de olan teknik servise yaptırmak isterseniz lütfen 0212 535 10 80 numaralı telefonu arayıp randevu oluşturunuz.

Eyüpsultan Düğmeciler beyaz servisi

Eyüp sultan da Düğmeciler beyaz eşya servisinde birbirinden değerli beyaz eşya ustaları çalışmaktadır Uzun yıllardır bizimle birlikte Düğmeciler beyaz eşya servisinde çalışan bu arkadaşlarımız ile birlikte profesyonel teknik servis hizmeti sunuyoruz. İstanbul’un 3 farklı noktasında beyaz eşya servis dükkanlarımız var. Bunlardan biri de Düğmeciler beyaz eşya tamircisi ve teknik servisi dükkanıdır. Bu dükkanımız da bütün beyaz eşyaların tamirleri yapılırken hızlı olmaya ve uygun fiyatlar ile beyaz eşyaların tamirlerini yapmak gayretindeyiz.

Beyaz eşya arızası ile karşı karşıya kaldığınız da hemen tamirinin yapılması için size en yakın teknik servis ile görüşerek sorunu çözebilirsiniz. Bizler Eyüp, Düğmeciler de en yakın beyaz eşya tamircisi olsak da sizler istediğiniz beyaz eşya tamir ustasını çağırmakta özgürsünüz. Yalnız çamaşır makinesi servisi ve bulaşık makinesi servisi gibi önemli olan ihtiyaçları en yakın beyaz eşya tamir ustasına yaptırmanız daha iyi olacaktır. Çünkü bu makineler çok sık arıza verdiğinden dolayı ve evin bütün yükünü tek başına karşıladıklarından dolayı kolaylıkla arızalanma ve bu arızaları aynı günde tamir etme telaşına düşebilirsiniz.

İşte tam da bu nedenle aynı günde beyaz eşya tamiri, bakımı, onarımı, yedek parça temini ve Düğmeciler beyaz eşya tamircisi ile görüşerek işlem yaptırmak isterseniz lütfen bize ulaşın.

Garantili beyaz eşya servisi Düğmeciler de

Sıfır bir ürünü yani yeni bir beyaz eşya aldığınız da yasal olarak 1 yılda başlayıp çeşitli yıllar da garanti süreleri verilir. Bu süre zarfında her hangi bir beyaz eşya arızası veya almış olduğunuz ürünün bozulmasından tamamen yetkili servis sorumludur. Kullanıcı hatası olarak ürünlerin tamirleri yetkili beyaz eşya servisi tarafından yapılırken, kullanıcı hatasından kaynaklanan sorunların da tamirleri kullanıcılar tarafından ücret karşılığında yapılmaktadır.

Bizler ise Düğmeciler beyaz eşya tamircisi olarak garantisi biten ürünlerin tamirlerini yapan özel beyaz eşya servisi firmasıyız. Garanti süresi biten ürünlerin tamirleri Düğmeciler beyaz eşya tamiri ve teknik servisi tarafından yapılırken garantili hizmet imkanı sunduğumuzu da ifade etmek isterim. Her hangi bir beyaz eşya arızasında gelen çalışma arkadaşımızın yapmış olduğu işçilik ve kullanılan yedek parçalar Düğmeciler beyaz eşya servisinin garantisi altındadır. Yapılan beyaz eşya tamiri, beyaz eşya arıza ve yedek parça değişiminin türüne göre garanti süresi verilmektedir. Örnek olarak;

Çamaşır makinesi motor değişimine 3 ay garanti verilir.

Çamaşır makinesi ana kart tamirine 1 yıl garanti verilir.

Elektrik süpürgesi motor değişimi 6 ay garanti verilir.

Çamaşır makinesi kazan, rulman bilye tamirine 3 ay garanti verilir.

Çamaşır makinesi kapı kolu değişimine garanti verilmez.

Beyaz eşyaların yenilenen plastik aksamlarına garanti verilmez.

Düğmeciler beyaz eşya servisinde tamir edilen ürünler

Düğmeciler Çamaşır makinesi servisi

Düğmeciler Bulaşık makinesi servisi

Buzdolabı servisi

Düğmeciler Elektrik süpürgesi servisi

Ankastre fırın servisi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80