Beyaz Eşya Servisi

Esenler Finlux Servisi

Türm Türkiye’de olduğu gibi İstanbul Esenlerde de Finlux yetkili servisi var. Garantili beyaz eşyaların tamirini yaptırmak için Esenler Finlux servisi ile iletişime geçebilir ve ücretsiz onarım hakkınızı kullanabilirsiniz.

Finlux beyaz eşya tamirini yaptırmak için ürünlerinin garanti süresinin olması gerekmektedir. Garantisi devam Finlux beyaz eşyalarınızı bizim gibi Esenler beyaz eşya servisi ve diğer özel beyaz eşya servislerine götürmenize gerek yok. Esenler Finlux servisini arayıp garantisi beyaz eşyaların tamirini yaptırabilirsiniz. Garantisi olmayan beyaz eşyalarınızı tamir ettirmek için ise, dilediğiniz özel beyaz eşya servislerine yani Bağcılar, Güneşli, Bakırköy ve diğer teknik servisler ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Finlux Servisinin Verdiği Hizmetler

Tüm yetkili servisler gibi Finlux markası da üretimini gerçekleştirdiği bütün ürünlerinin tamiri yapmaktadır. Bu tamirlerin bazıları garanti kapsamı çerçevesinde ücretsiz yapılırken, bazıları ile müşteriye yansıtılmaktadır. İşte bütün Finlux servisleri ile Esenler teknik servisin verdiği hizmetler:

Esenler Finlux Servisine Nasıl Ulaşırım?

Esenler Finlux beyaz eşya servisine ulaşmak için Menderes Mahallesi, Piri reis Caddesi, No:30 Esenler / İstanbul adresine gitmeniz yeterli.

Finlux beyaz eşyaların garanti süresi kontrolünü yaptırmak, uzaktan yardım almak, fiyat bilgi ve Esenler Finlux servisinden randevu almak için 0850 222 4123 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Burada belirtilen Esenler Finlux teknik servis bilgileri Finlux ve Vestel resmi web sitesinden alınmıştır. Doğruluğunu teyit etmek için resmi web sitesine bakabilir ya da Esenler Finlux müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80