Beyaz Eşya Servisi

Esentepe beyaz eşya tamircisi

Evinize aldığınız beyaz eşyalar hangi marka olursa olsun çeşitli arızalar vererek karşımıza çıkmaktadır. Esentepe beyaz eşya tamircisi arkadaşlarımızın denk geldiği arızalardan yola çıkarsak bütün markaların da belirli bir zamandan sonra bozulduğunu tespit etmişlerdir. Bazı markalar kolay, kolay arıza vermeyip beyaz eşya servisi çağırmanıza gerek kalmadan yıllarca kullanmanıza olanak sağlanmış olsa da, bazıları da çok kısa süre de arıza vermektedir. Durumun böyle olması beyaz eşyalar tamamen şans işidir söylentisini haklı çıkarmaktadır.

Sizler de çamaşır makinesi, Buzdolabı, Bulaşık makinesi veya elektik süpürgesini aldıktan sonra ikide bir Esentepe beyaz eşya servisi veya tanıdığınız diğer beyaz eşya tamircilerine götürüyorsanız beyaz eşya ürün şansızlığı sizi de vurmuş demektir. Bizler İstanbul Sultangazi Esentepe Mahallesi ve Eyüpsultan Esentepe Mahallesinde hizmet veren profesyonel beyaz eşya servis firmasıyız. Her konuda yardım isteyebilir ve beyaz eşya arızaları için Esentepe Mahallesi beyaz eşya servisi çalışanlarımızdan randevu alabilirsiniz.

Esentepe de en iyi beyaz eşya servisi

Esentepe Mahallesinde birkaç tane beyaz eşya servis dükkanı var. Bu beyaz eşya teknik servis ustaları arasında en çok tanınan firmalardan biriyiz. Bunu biz değil, bizimle çalışan ve burada ki esnafın söylemesi için söylemekteyiz. Hatta Esentepe beyaz eşya tamircisi Esentepe Mahallesinde hangi cadde veya sokakta var dediğiniz de mutlaka size Esentepe Mahallesi beyaz eşya teknik servis çalışanlarımızı göstereceklerdir. Beyaz eşya servisi sektöründe 1 numara olma yolunda hızlı bir şekilde ilerlerken en iyi servis ustaları ile çalışmaya özen gösteriyoruz.

Esentepe beyaz esya servisi
Esentepe beyaz eşya servisi

Çünkü; beyaz eşya tamirini iyi bir şekilde yaptığınız da geri dönüşlerin çok iyi olmasına, tamirini yaptığınız yere bir daha gitmemenize, tavsiye edilmenize ve müşterinin de mutlu olmasına olanak tanır. İşte bu ve daha fazlası için Esentepe beyaz eşya tamir servisi firmamızı tercih etmelisiniz.

Esentepe Mahallesin de beyaz eşya tamir servisi

Beyaz eşya kategorisinde olan ürünleri tamir ettirmek için yetkili beyaz eşya servislerine ya da bizim gibi Esentepe Mahallesinde beyaz eşya tamiri servis dükkanlarını tercih etmelisiniz. Ürünlerinizin garantisi yoksa boşu boşuna Esentepe beyaz eşya tamircisi adı altında bizim gibi özel olarak çalışan beyaz eşya servislerini aramanıza gerek yok. Beyaz eşya markası hangisi ise o markanın müşteri hizmetleri teknik servis çalışanlarını arayıp ücretsiz onarım için talepte bulunabilirsiniz.

Garanti süresi dolan veya yetkili servislerin yüksek ücretler ile tamir edeceğini söylenen beyaz eşyalarınızı Esentepe beyaz eşya tamircisi ve diğer özel işletmelere gönderebilirsiniz. Çünkü her ne kadar cihazınız garantili olsa da bazı arızaların yetkili servisler tarafından yapılması için belirli bir ücret istenebilir. Bu durumda müşterinin de ilgili markaya kızması veya bir tepki olsun diye bozuk olan ürünü yetkili servislere değil de, Esentepe Mahallesi beyaz eşya servisi çalışanlarına tamir ettirmek isteyebilir. Bu tür konular da bilgi almak ve danışmalık hizmeti almak isterseniz Esentepe beyaz eşya teknik servis çalışanlarımızı lütfen arayınız.

Profesyonel beyaz eşya teknik servis dükkanı

Bir işte çok iyi olabilmeniz için yaptığınız mesleği çok iyi bilmeniz gerekir. Yarım yamalak veya kulaktan dolma bilgiler ile maalesef beyaz eşya teknik servis çalışanı olunmaz. Bilginizin yeterli seviye de olmaması tamirini yaptığınız ürüne ciddi zararlar verip, sizi ve müşteriyi de zor durumda bırakabilir. Bundan dolayı Esentepe beyaz eşya teknik servis çalışanlarımızı seçerken en iyi ve gerçekten de hem yetkili beyaz eşya servislerinde hem de zamanında Esentepe Mahallesinde beyaz eşya tamir dükkanını işletmiş kişileri seçmeye özen gösterdik. Bu arkadaşlarımız ile uzun süredir çalışmamız ile de daha da profesyonel hale geldik diyebiliriz.

Esentepe beyaz esya teknik servis

Arızalı beyaz eşyanın tamirini yapmadan önce bir yol haritası belirleriz. Arıza tespiti aşamasından sonra müşterinin ne kadar ücret ödeyeceği, hangi parçaların değiştirileceği, parçaların sıfır mı takılacağı yoksa tamir mi edileceği, kaç günde teslim edileceği, tamir işleminin Esentepe beyaz eşya servisi dükkanında mı yoksa müşterinin evinde mi yapılacağı bilgisi verilir. Müşterinin kabul etmesi halinde beyaz eşya tamirine hemen başlanırken onaylanmaması durumunda da sabit servis ücreti alınıp ürün tamir edilmeden servis işlemi sonlandırılmış olur.

Esentepe beyaz eşya servisi iletişim bilgileri

Esentepe Mahallesin de beyaz eşya servisi nerede var bilmek ister misiniz? Sizleri Esentepe’nin en iyi ve en çok tanınan beyaz eşya servis dükkanı ile tanıştırmak istiyorum. Burada her türlü beyaz eşyanın tamiri yapılırken en hızlı tamir işleminin de bizler tarafından karşılandığını söylemeliyim. Esentepe beyaz eşya tamircisi telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri aşağıdadır.

Esentepe beyaz eşya servisi telefonu: 0212 535 10 80.

Esentepe beyaz eşya tamircisi hakkında bilgi almak için tıkla.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80