Beyaz Eşya Servisi

Eyüpsultan elektrik süpürgesi tamircisi ve Eyüp süpürge servisi

Eyüpsultan elektrik süpürgesi tamircisi için servis dükkanı firmamıza gelen her tamiri değerlendirmeye alıp aynı günde tamir etmeye özen gösteriyoruz. Elektrik süpürgesi tamircisi Eyüp ve Eyüpsultan çevresinde bulunan bütün mahallelere profesyonel servis anlayışımız ile hizmet ediyoruz. Sizinde elektrik süpürgeniz bozulduysa ve tamir edilmesi için en yakın elektrik süpürgesi serisi Eyüpsultan ve çevresinde arıyorsanız lütfen bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Elektrik süpürgesi servisi dükkanında tamirlerin yapılması için elektrik süpürgesi çalışma mantığını çok iyi bilen süpürge tamir ustası ile çalışmalısınız. Mesela elektrik süpürgesi çekmiyor, toz almıyor, hava alıyor, temizlemiyor, yanık kokuyor ve elektrik süpürgesi motoru çalışmıyor gibi sorunlar için elektrik süpürgesi tamircisine gittiğiniz de, tamircinin hemen elektrik süpürgesi motoru değiştirmemesi gerekir. Elektrik süpürgesi arızasını çok yönlü araştırarak masrafsız bir şekilde süpürgesi tamirinin nasıl yapılacağını düşünüp öyle işlem yapmalıdır. Eyüpsultan elektrik süpürgesi tamircisi arkadaşlarımız bu konuda uzman oldukları için en uygun fiyatlar ile elektrik süpürgesi tamirini yapıp doğru parça değişimini yapmaktadır.

Eyüp elektrik süpürgesi servisi telefonunu hemen ara: 0212 535 10 80

Eyüpsultan elektrik süpürgesi tamir servisi

Yaşam alanların temizlenmesinde büyük emekleri olan elektrik süpürgesinin tamirini hangi servislere yapıyorsunuz? Eyüpsultan beyaz eşya tamircisi firmalarının sayısı oldukça çok olsa da bu servisleri ne kadar tanıdığınız çok önemlidir. Çünkü beyaz eşya servislerinin büyük bir çoğunluğu elektrik süpürgesi tamirini yapmamaktadır. Doğru servise ulaşmak ve elektrik süpürgesi tamirinden çok iyi anlayan bir servis varsa bile doğru yer ile bağlantı kurduğunuz dan emin olmalısınız. Eyüpsultan elektrik süpürgesi servisi tamir firmamızın bakım, onarım ve tamirat bölümünde her marka süpürgenin tamiri titizlikle yapılmaktadır.

Bizimle birlikte çalışan elektrik süpürgesi tamir ustalarımız her marka ve modelde ki süpürgelerin tamir ve bakımlarını yapabilmektedirler. Buna örnek olarak sulu süpürge tamiri, toz torbalı elektrik süpürgesi tamiri, toz torbasız süpürge tamiri ve halı yıkamalı elektrik süpürgesi tamirini verebiliriz. Eyüpsultan en yakın elektrik süpürgesi servisi dükkanında görüp görebileceğiniz en iyi servis ve ustalara sahip olduğumuzun altını çizmek isteriz.

Eyüp elektrik süpürgesi servisi bakım ve onarımı

Ev temizliği konusunda 1 numaralı yardımcımız olan elektrik süpürgelerinin bakımlarını yapıyor musunuz? Elektrik süpürgesi bakımı mı olur demeyin. Çünkü siz dünyanın en pahalı ve en iyi çeken elektrik süpürgesini bile satın alsanız, birkaç gün sonra süpürge çekmiyor temizlemiyor şikayeti ile elektrik süpürgesi tamircisine gidersiniz. Çünkü elektrik süpürgeleri ayda birkaç kez bakım ve temizlik gerektiren ürünlerdir. Bunu yapmadığınız durumlar da elektrik süpürgesi arızaları ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bizler Eyüpsultan elektrik süpürgesi tamircisi olarak onlarca elektrik süpürgesi arızaları ile karşılaşmışızdır. Bu arızaların büyük bir çoğunluğu elektrik süpürgesine bakım yapılmadığı için ortaya çıkan arızalardır. Mesela Elektrik süpürgesine bakım ve onarım yapmazsanız aşağıda yazdığımız bazı arızalar süpürgeler de görülebilir. Bu arızalar;

 • Elektrik süpürgesi motor yanması
 • Elektrik süpürgesi motor çekiş gücünün azalması
 • Filtrelerin tıkanması ile süpürgenin güçsüz kalması
 • Filtre çürümesi ile filtrelerin tıkanması
 • Elektrik süpürgesi motorunun aşırı ısınması
 • Sıcağa maruz kalan süpürge motorunun kilitlenmesi
 • Elektrik süpürgesi elektrik kablosunun yanması/patlaması

Bu ve çok daha fazla arızaların tamamı elektrik süpürgesi bakım ve onarımı yapılmamasından kaynaklanmaktadır. Ayrıntılı bilgi almak veya Eyüpsultan elektrik süpürgesi servisi dükkanını arayıp süpürge bakımı yaptırmak isterseniz lütfen bizi arayıp bilgi alınız.

Eyüpsultan elektrik süpürgesi servisinde verilen hizmetler

 • Eyüpsultan elektrik süpürgesi motor tamiri
 • Süpürge motor yenileme/değiştirme
 • Süpürge motor kömürü değiştirme
 • Elektrik süpürgesi hortumu değiştirme
 • Elektrik süpürgesi filtre değiştirme
 • Eyüpsultan elektrik süpürgesi hava alma problemi
 • Eyüpsultan elektrik süpürgesi yanık kokusu tamiri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80