Beyaz Eşya Servisi

Fatih Beyaz Eşya Tamircisi, Servisi

İstanbul’un tarihi yarım adasında beyaz eşya servisi mi arıyorsunuz? Fatih beyaz eşya tamircisi size özlediğiniz gerçek beyaz eşya teknik servis hizmetini ayağınıza getiriyor. Artık bozulan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, elektrik süpürgesi ve diğer elektrikli ev aletlerini tamir ettirmek için günlerce beyaz eşya servisi beklemek zorunda kalmayacaksınız. En yakın beyaz eşya tamircisi arkadaşlarımıza ulaşarak Fatih beyaz eşya servisine kolaylıkla randevu alabilirsiniz.

İstanbul’un en popüler yerlerinden biri olan Fatih’te beyaz eşya teknik servis hizmetini sunarken tüm yerlere gitmeye özen gösteriyoruz. Fatih İlçesine bağlı olan Eminönü, Beyazıt, Aksaray ve Karaköy gibi bölgelere de Fatih beyaz eşya tamircisi adı altında profesyonel hizmetler sunuyoruz. Sizler de Beyaz eşya arızası ile karşılaştığınız anda hemen sabit telefon numaramızdan arayıp arızayı bildirdiğiniz de size gün içerisinde yardımcı olabiliriz. Beyaz eşya teknik servis iletişim telefon numarasından randevu alabilirsiniz.

Tamiri yapılan beyaz eşyalar

Buzdolabı tamiri

Çamaşır makinesi tamiri

Bulaşık makinesi tamiri

Fırın tamiri

Ankastre set tamiri

Elektrik süpürgesi tamiri

Elektrikli ev aletleri tamiri

Fatih en yakın beyaz eşya servisi

İstanbul Fatih İlçesi o kadar büyük bir ilçe ki tek bir şube açarak Fatih en yakın beyaz eşya servisiyiz demek yanlış olur. Çünkü bir noktadan Fatih’in dört bir yanına ulaşmak çok kolay olmayacaktır. Bizde bunun farkında olduğumuzdan dolayı her ne kadar Fatih Yavuz Selim Mahallesinde beyaz eşya servis dükkanımızı açsak da, Eminönü ve Aksaray Mahallelerinde de sabit servis araçlarımızı hazır bekletmekteyiz. Bu sayede Fatih beyaz eşya servisinden randevu aldığınız da 3 farklı yerden kolaylıkla size ulaşabilecek teknik servis aracı bulunuyor.

Fatih Beyaz Esya Tamircisi
Fatih Beyaz Eşya Tamircisi

Fatih beyaz eşya tamircisi diyor ki; Özellikle beyaz eşyalarınızın bozulmasından sonra en yakın beyaz eşya tamircisini araştırıp çağırmanız sizin için daha iyi olacaktır. Çünkü beyaz eşya arızaları parça değişiklikleri ile tamiratı sonuçlanan ürünlerdir. Bu nedenle Fatih beyaz eşya tamir servisine buzdolabı veya çamaşır makinesini tamir ettirmek için çağırdığınız da mutlaka size yakın birilerinin gelmesine dikkat ediniz. İhtiyaç duyduğunuz her an birazdan geleceğim diyebilen bir firma ile çalışmak isterseniz Fatih beyaz eşya teknik servis firmamıza ulaşmanız yeterli.

Size en yakın beyaz eşya teknik servis çalışanlarımızın konum bilgilerine ulaşmak için 0212 535 10 80 numaralı sabit numaramızdan bilgi alabilirsiniz. Bu sayede evde beyaz eşya servis çalışanını beklerken teknik servis ustasının konumuna da anlık olarak bakabileceksiniz. (Fatih beyaz eşya tamircisi ve diğer ustalarımızın konumlarını görebilmeniz için, öncelikle randevu oluşturmanız gerekmektedir.)

Fatih beyaz eşya tamir servis dükkanı

Bildiğiniz üzere beyaz eşya ve diğer bazı sektörlerin bulunduğu dükkanlar çok popüler caddeler de olmasına gerek yoktur. Çok yoğun kalabalığın olduğu yerler de yüksek kiralara maruz kalmak yerine daha sakin ve insan trafiğinin çok olduğu yerler de dükkan kiralamak daha bir cazip gelebilmektedir. Fatih beyaz eşya tamircisi de işte bu noktalar da dükkan işleterek size yardımcı olmaktadır. En kaliteli hizmetin yanında bir de en uygun fiyatlar ile beyaz eşyalarınızı tamir ettirmek isterseniz telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Beyaz eşyaları tamir ederken öncelikle arıza tespiti yapıp müşteriye bilgi veriyoruz. Müşterinin fiyatı kabul etmesi halinde de orijinal beyaz eşya yedek parçalarını temin ederek kısa süre de tamiratın yapılması için hızlı hareket ediyoruz. Fatih beyaz eşya tamir servisinden alacağınız randevunun hemen sonrasında size kısa sürede ulaşan bir beyaz eşya servis çalışanını bulursunuz. Bu sayede beyaz eşyalarınız günlerce bozuk bir şekilde onarımı beklemeden birkaç dakika da çözüme ulaşılması sağlanacaktır.

Kaliteli ve garantili beyaz eşya tamir servisi

Fatih Beyaz Esya teknik servisi

Fatih beyaz eşya tamircisi olarak her zaman söyleriz. Bir işi ya çok iyi yapacaksın ya da hiç yapmayacaksın. İşte bu prensiple en iyi beyaz eşya servis ustaları ile çalışılırken beyaz eşya tamirlerini de en iyi şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Beyaz eşya tamiri için gittiğimiz yerler de arıza tespiti yaparken arızalı olan parçanın yanında birde makinenin genel durumuna da bakarız. Yani örnek vermek gerekirse; Çamaşır makinesi motor bozulması için gidip motor değişim fiyatı verdiğimizde çamaşır makinesinin kazanın durumu, amortisör sağlamlığı ve tambur bilya sesine de bakarız. Her hangi bir anormallik tespit ettiğimizde onlarında arızalı olduğunu hatırlatırız.

Yani az önce verdiğimiz örneğe de baktığınızda çamaşır beyaz eşyalarınızın genel bir durumunu anlatan ön kontrol Ftih beyaz eşya tamircisi tarafından dikkatlice yapılır. Fatih beyaz eşya servisi çalışanlarımız bu kontrol sonrasında sizlere sadece değişecek olan parçanın fiyatı verilir, yani motor değişim ücretinden bahsediyoruz. Sonrasında bozuk olan diğer parçalar içinde acelenizin olmadığını ve yaptırmak istediğinizde de şu fiyata yapılır diyerek ikinci bir fiyat teklifi daha sunulur. Fatih beyaz eşya teknik servis çalışanlarımızdan destek almak isterseniz, Sizler de Fatih’te en iyi beyaz eşya servisine ulaşıp tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz.

En hızlı Fatih beyaz eşya servisi

Fatih’in belki de en hızlı beyaz eşya servislerinden biriyiz. Çünkü müşterilerimiz bizlere ulaştığında her zaman için boşta olan bir servis aracımız mutlaka vardır. Beyaz eşya servis ustalarımızın işlerini çok iyi yapıp çabucak ve hızlı hareket etmeleri firmaya erken dönmelerine veya bir yerde siparişleri beklemelerine neden olmaktadır. Bundan dolayı Günün her hangi bir saatinde bile arasanız mutlaka beyaz eşya tamirini yapan ustalarımızın hemen geliyoruz dediklerini duyarsınız.

Fatih Beyaz Esya tamiri

Müşterilerimize daha da hızlı ulaşıp beyaz eşya arızalarına hızlı sonuç bulabilmek için daha da hızlı olmaya gayret ediyoruz. Çünkü gerçekten de evdeki beyaz eşyaların arızalanması diğer arıza yapan eşyalara benzememektedir. Beyaz eşyaları farklı bir ürün ile kıyasladığımızda hemen tamir edilmesi gereken ürünler arasında yer alır. Sizler Fatih en yakın beyaz eşya servisi arıyorsanız lütfen bizi arayıp arıza kaydını oluşturun. Fatih beyaz eşya tamircisinde ki yerinde servis hizmeti sunan arkadaşımız ile görüşme yaparak en hızlı teknik servis sonucuna ulaşabilirsiniz.

Fatih beyaz eşya servis ücretleri

Beyaz eşya servis ücreti dediğimizde aklınıza neden teknik servis ücreti alınıyor ki diye bir düşünce geliyor olabilir. Bu konuda müşterinin ve Fatih beyaz eşya tamircisi arkadaşlarımızın da haklılık payları mutlaka vardır. Beyaz eşya servis ücreti her durumda ödenen bir ücret değildir. Beyaz eşya tamir ve arıza tespiti sırasında kabul edilmeyen arızalar için alınan bir ücrettir. Tamirini yaptırmak istediğiniz beyaz eşyalarınız için ücret talep edilmemektedir. İstanbul Fatih’te oturuyorsanız ve arızalı olan beyaz eşyalarınızın tamirini yaptırmak istiyorsanız Fatih beyaz eşya tamir servisi çalışanlarımızdan ön bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Fatih beyaz eşya tamircisi ile ilgili diğer detaylara da aynı numaradan talep edebilirsiniz.

Servis ücretleri senenin bazı dönemlerinde değişen ücret tarifeleridir. Bu ücretler bazı zamanlar da size göre biraz daha zamlanıp çoğalırken bazen de ücretsiz beyaz eşya servisi ile Fatih’te hizmet vermeye devam etmekteyiz. İşte sizlere Fatih beyaz eşya servisinde alınan bazı beyaz eşya servis ücretleri;

Fatih beyaz eşya servis ücreti: (Güncelleniyor)

Çamaşır makinesi servis ücreti: (Güncelleniyor)

Bulaşık makinesi servis ücreti: (Güncelleniyor)

Fırın servis ücreti: (Güncelleniyor)

Elektrik süpürgesi servis ücreti: (Güncelleniyor)

Buzdolabı tamir servis ücreti: (Güncelleniyor)

Fatih’te hizmet verdiğimiz Mahalleler

 • FATİH AKSARAY
 • FATİH AKŞEMSETTİN MAH.
 • ALEMDAR
 • ALİ KUŞÇU MAH.
 • ATİKALİ MAH.
 • AYVANSARAY
 • BALABANAĞA
 • FATİH BALAT
 • BEYAZIT
 • FATİH CANKURTARAN
 • CERRAHPAŞA
 • CİBALİ
 • DERVİŞ ALİ
 • EMİNÖNÜ
 • HASEKİ SULTAN
 • HIRKA-İ ŞERİF
 • İSKENDERPAŞA
 • KARAGÜMRÜK
 • KEMALPAŞA
 • KOCA MUSTAFAPAŞA
 • MEVLANAKAPI
 • SULTAN AHMET MAH.
 • FATİH SÜLEYMANİYE MAH.
 • SÜMBÜL EFENDİ
 • FATİH ŞEHREMİNİ
 • TOPKAPI
 • YAVUZ SULTAN SELİM
 • YEDİKULE
 • YENİ KAPI

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80