İstanbul Bosch Servisleri

Gaziosmanpaşa Bosch Servisi

Gaziosmanpaşa Bosch servisi; Alman markası Bosch ürünlerinin tamir edildiği işletmelerden biridir. Tıpkı diğer Bosch şubeleri gibi Gaziosmanpaşa Bosch yetkili serviste de her türlü Bosch ürünleri tamir edilmektedir. Konu ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız Bosch müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilir veya Gaziosmanpaşa Bosch beyaz eşya servisi için Bosch yetkili satıcılardan destek alabilirsiniz.

Bosch beyaz eşyalar ülkemizde bir hayli sevilmektedir. Hangi beyaz eşya markası güzel dediğinizde hemen, hemen herkes en iyi marka Bosch diyecektir. Tabi bazı kişilerin Bosch markası ile yaşamış olduğu bazı olumsuzlukları saymazsak. Bosch beyaz eşya servisi Gaziosmanpaşa ve diğer ilçelerin şube bilgileri için Bosch servisi ve Bosch kurumsal web sitesinden bilgi almalısınız. Bizler sadece bu yazıyı bil bilgilendirme amacı yazmış olup Gaziosmanpaşa Bosch servisi ile hiçbir bağlantımız yoktur.

Gaziosmanpaşa Bosch beyaz eşya servisi

Beyaz eşya servisi ihtiyaçlarınızı kullanmış olduğunuz beyaz eşya markasına göre çözümlenir. Mesela Bosch beyaz eşyalar Bosch yetkili servisler tarafından tamir edilirken, diğer markalarında hemen, hemen her bölgede yetkili servisleri bulunmaktadır. Bunlara ulaşmak ve kısa süre de tamir işleminin sonuçlanması için servis kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Gaziosmanpaşa Bosch beyaz eşya servisi de tıpkı diğer şubeler de olduğu gibi beyaz eşya arızası kısa sürede tamir edilebilmektedir.

Gaziosmanpasa Bosch beyaz esya servisi
Gaziosmanpaşa Bosch beyaz eşya servisi

Bosch beyaz eşyalar diğer markalara kıyasla daha iyi durumda olan ürünlerdir. Bir Bosch buzdolabı, Bosch çamaşır makinesi, Bosch elektrik süpürgesi veya Bosch bulaşık makinesi aldığınızda en azından 6 yıl boyunca kolay, kolay bozulmaz diyebiliyorsunuz. (Beyaz eşya tabi ki kısmet meselesi, 1 yılda da bozulabiliyor) Gaziosmanpaşa Bosch servisi ve diğer şubelerin Bosch servisi ile iletişime geçtiğinizde Bosch yetkili servis kayıtlarınız oluşturulup hemen tamir işlemi başlatılabilmektedir. Bosch Gaziosmanpaşa yetkili servisine ulaşmak için Bosch müşteri hizmetleri iletişim numarasını arayabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Bosch servisi ile bir bağlantınız var mı?

Hayır. Gaziosmanpaşa Bosch servisi ile hiçbir bağlantımız yok. Bizler Gaziosmanpaşa beyaz eşya tamircisi adı altında çalışan özel servis olduğumuzdan dolayı garantisi biten Bosch ürünlerini de tamir ediyoruz. Bu yazı sadece bilgilendirme amaçlı yazılıp Gaziosmanpaşa Bosch yetkili servisine nasıl ulaşılacağı anlatılmaktadır.

Bosch yetkili servisi misiniz?

Hayır. Bizler Bosch servisi veya bir başka beyaz eşya markasının yetkili beyaz eşya servisi değiliz. 

Gaziosmanpaşa Bosch yetkili servise nasıl ulaşırım?

Gaziosmanpaşa Bosch servisi iletişim bilgileri Bosch genel merkez tarafından kayıt edilmektedir. Bosch müşteri iletişim numarasını ararsanız sizlere Gaziosmanpaşa Bosch servisi ile ilgili çeşitli bilgiler vereceklerdir. Bizler şahsen Gaziosmanpaşa Bosch teknik servisi ile bir bağlantımız olmadığından dolayı şube bilgileri konusunda bir malumatımız yok.

Daha doğru bilgilere ulaşmak için Bosch müşteri numarasını arayıp şubeler ile ilgili adres ve telefon numarası bilgisine ulaşabilirsiniz.

Garantili Bosch beyaz eşyaları tamir ediyor musunuz?

Hayır. Sadece Garanti dışında kalan, garanti süresi bitmiş veya garantili Bosch ürünü olmasına rağmen inatla yetkili servislere yaptırmayıp müşterinin isteği üzerine Bosch beyaz eşya arızasını tamir ediyoruz.

Gaziosmanpaşa Bosch servisinde hangi ürünler tamir ediliyor?

Bizler Gaziosmanpaşa Bosch servisi olmadığımız için tam olarak Bosch servisinin hangi tamirleri yaptığını detaylı olarak bilmemekteyiz. Yalnız, Bosch yetkili servisi olduğundan dolayı Gaziosmanpaşa veya diğer ilçelerde ki şubelerin birbirinden farkı olduğunu düşünmüyorum. Bir Bosch şubesinde hangi ürünler hangi ücretler ile tamir ediliyorsa diğer şubeler de aynı politika üzerinden hareket ettiklerini düşünüyoruz. Bu nedenle Gaziosmanpaşa Bosch beyaz eşya servisinde;

  • Bosch buzdolabı tamiri
  • Bosch çamaşır makinesi tamiri
  • Bosch bulaşık makinesi tamiri
  • Ve Bosch elektrik süpürgesi tamiri yapılmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80