İstanbul Regal Servisleri

Gaziosmanpaşa Regal Servisi

Regal markası hızlı bir şekilde beyaz eşya sektörüne girmiş durumda. Piyasa da Regal çamaşır makinesi, Regal bulaşık makinesi ve Regal televizyonlara rastlamak mümkün. Gaziosmanpaşa Regal servisi de bu beyaz eşyaların arıza ve bakımlarını yapmak için kurulan özel beyaz eşya servisidir.

Regal Vestel’in yan kuruluşudur. Yani Vestel ürünlerini seviyorsanız Regal beyaz eşyaları da seveceğiniz anlamına gelir. Çünkü her iki markanın cihazları üretim mantığı tamamen aynıdır. Regal Vestel ürünlerine göre biraz daha uygun fiyatlı olsa da, kalite bakımından pek bir farklılık görmemekteyiz. Gaziosmanpaşa Regal teknik servisi ile görüşmeniz halinde arızalı Regal beyaz eşya tamiri konusunda size yardımcı olabiliriz. Regal beyaz eşya servisi ve teknik detaylar konusunda yardım almak isterseniz Gaziosmanpaşa Regal servisi telefon numarasını arayabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Regal beyaz eşya teknik servisi

Regal ürünlerini alarak iyi bir seçim yaptınız desek ne düşünürdünüz? Regal ünlü beyaz beyaz eşya markası Vestel’in yan ürünü olmasından tüketiciye büyük bir güven aşılamış durumda. Vestel kalitesinde üretilen Regal beyaz eşyaları çok uygun fiyata alabiliyorsunuz? Her ne kadar Vestel ve Regal beyaz eşyaların yedek parçaları diğer bazı markalara göre çok daha pahalı olsa da yinede beyaz eşya Regal gibi fiyatı uygun tutulan markaları almanız en uygun seçim olarak hep gündemde kalacaktır. Garantisi biten ve yetkili servislere yaptırmak istemediğiniz Regal beyaz eşyalarınızın tamirlerini Gaziosmanpaşa Regal beyaz eşya servisi ya da Gaziosmanpaşa beyaz eşya servisi dükkanımıza getirebilirsiniz.

Firmamız hiçbir markanın ismini kullanmadan sadece kendi logosunu kullanarak beyaz eşya tamirlerini yapmaktadır. Gaziosmanpaşa Regal servisi isimli yazımızın amacı da Regal markasını tanıtmak ve hizmet verdiğimiz Gaziosmanpaşa ilçesinde Regal beyaz eşya tamirlerini de yaptığımızı alenen açıklamaktır.

Gaziosmanpaşa Regal beyaz eşya yedek parçası

Regal beyaz eşya arızaları diğer beyaz eşya markaları gibi genellikle yedek parça değişimi ile sonuçlanır. Gaziosmanpaşa Regal beyaz eşya servisi de ihtiyacınız olan bütün yedek parçaları yanında bulundurarak yedek parça ihtiyaçlarınızı anında karşılıyor. Gaziosmanpaşa Regal beyaz eşya servisi çalışanları tamir için evinize geldiğinde yedek parça lazım olması halinde araçtan yedek parça getirip hemen onarım gerçekleştirilebilir. Farklı bir güne randevu vermeden veya biz bu yedek parçayı bulamayız Gaziosmanpaşa da Regal beyaz eşya tamiri yapan bir başka firmayı çağırın demeden işlem anında gerçekleştirilir.

Gaziosmanpaşa Regal beyaz eşya yedek parça ile ilgili istediğiniz yedek parçaları sorgulamak için telefon açmanız yeterli. Yedek parça sorgulamasını kod numarasını vermekten ziyade eski olan parçanın fotoğrafını çekip atmanız halinde Gaziosmanpaşa Regal servisi teknik çalışanları daha çabuk sizlere yardımcı olacaklardır.

Garantili Regal beyaz eşyaları tamir ediyor musunuz?

Garantili beyaz eşyalar sadece ve sadece yetkili Regal servisi tarafından yapılmalıdır. Bizler Gaziosmanpaşa Regal yetkili servisi olmadığımız için maalesef garantili beyaz eşyalara bakamıyoruz. Garantili ürünlerinizi mağdur olmamak için gerçek Regal yetkili servislere götürmelisiniz.

Gaziosmanpaşa yetkili Regal beyaz eşya servisi misiniz?

Hayır. Biz yetkili Regal beyaz eşya servisi değiliz. Bizler sadece Regal markasını tamir edebilen özel beyaz eşya servisiyiz. Regal, Vestel ve diğer markalara ait ürünlerin tamirlerini yaptırmak için Yetkili servislere arıza kaydı oluşturmalısınız.

Yetkili servis harici özel beyaz eşya servislerine Regal beyaz eşya tamirlerini yaptırırsanız mağdur olabilirsiniz. Çünkü Gaziosmanpaşa Özel Regal servisi ve diğer özel beyaz eşya servisleri ücret karşılığında Regal beyaz eşyaları tamir ederler. Yetkili servisler de kullanıcı hatası olmadığında hiçbir ücret almadan tamirleri yaparlar. Bu nedenle garantili olan beyaz eşyalarınızı mutlaka ama mutlaka yetkili servislere tamir işlemini yaptırınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80