İstanbul Regal Servisleri

Esenler Regal Servisi

Esenler Regal servisi; Esenler de Regal marka beyaz eşyaların tamirini yapan yetkili teknik servistir. Garantisi devam eden Regal beyaz eşyalarınızı tamir ettirmek için özel beyaz eşya servislerini asla aramayın. Bunun yerine ücretsiz bir şekilde tamir imkanına sahip olduğunuz Esenler Regal tamirini yapan yetkili servislere götürmeniz gerekmektedir.

Esenler Regal tamircisine ulaşmak, telefon numarası, adresi ve detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Regal Esenler Teknik Servisi Neler Yapar?

Regal beyaz beyaz eşyalar satıldığında size belirli bir süre için geçerli olan garanti süresi verilir. Bu süre zarfı içerisinde arızalanan beyaz eşyalarınızın tamirini ve yedek parça ihtiyaçlarınızı Regal Esenler Servisine yaptırabilirsiniz. Esenler Regal servisi hangi beyaz eşyaların tamirini yaptığının bilgisini vermek isteriz.

Eviniz de kullandığınız Regal markasına ait olan bütün beyaz eşyaların tamirini Esenler Regal servisi ile ülke çapında ki bütün Regal servislerine yaptırabilirsiniz. İşte tamiri yapılan bazı ürünler;

İletişim, Telefon ve Adres Bilgileri

Esenler Regal yetkili servise ulaşmak için Menderes Mahallesi, Piri reis Caddesi, No:30 Esenler / İstanbul adresine gidebilirsiniz. Ayrıca Esenler Regal Servisi numarası 08502224123’tür. Bu bilgiler doğrultusunda Regal marka beyaz eşya ve diğer ürünlerin tamirini burada belirtilen teknik servise götürebilirsiniz.

Esenler Regal Teknik Servisi Hangi Firmanın Yan Kuruluşudur?

Regal her ne kadar başlı başına bir marka olarak görünse de Vestel servisi yani Vestel markasının yan kuruluşudur. Esenler Regal teknik servisi de Vestel servisine bağlı ve hatta bir çok yerde aynı yer olarak da geçmektedir. Regal beyaz eşyaların tamiri, bakımı, onarımı, arıza tespiti ve yedek parça ihtiyaçlarınızın tamamını Esenler Regal servisinden temin edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80