Beyaz Eşya Servisi

Regal Beyaz Eşya Servisi

Regal beyaz eşya servisi ile garantili beyaz eşyalarınız profesyonel servis anlayışı ile tamir edilmektedir. Regal servisi Vestel markası ile ortak teknik servis hizmeti yürüttüklerinden dolayı Regal servisi Vestel teknik servis araçları ile hizmet vermektedir. Sizler Regal beyaz eşya tamiri için Regal yetkili servisi aramak isterseniz Regal müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Regal yetkili servis numaralarını Regal garanti belgesinin üzerinde, ürünlerinizin üzerinden yazan telefon numarasına veya internet üzerinden Regal beyaz eşya servisi numarası yazarak da öğrenebilirsiniz.

Regal çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri, buzdolabı tamiri ve daha birçok Regal elektrikli ev aletlerinin tamirleri Regal beyaz eşya tamiri yapan yerler ve Regal servisi tarafından yapılmaktadır. Regal tamir servisinde Regal çamaşır makinesi yedek parça, bulaşık makinesi tamiri, Regal buzdolabı motor arızası ve daha birçok ihtiyaç duyulacak hizmet için Regal beyaz eşya servisi ve yetkili satıcılara ulaşabilirsiniz.

Regal beyaz eşya teknik servisi

Regal markasına olan güven aslında Vestel markasından gelmektedir. Vestel servis araçlarında bile Regal yazması da Regal beyaz eşyaların güven içerisinde satın alınmasına neden olmuştur. Regal beyaz eşya teknik servis çalışanları ile şöyle bir sohbet edip Regal markası ile ilgili bir soru yönelttiğimizde Vestel nasılsa Regal da aynıdır derler. Çünkü aynı yerden üretilip ve aynı servis personelleri tarafından tamir edilmesi gerçekten de her iki markanın tek bir elden yönetildiğinin kanıtı olsa gerek.

Bir ürünü satın alırken üzerinde verilen garanti süresine mutlaka dikkat edilmesi gerekir. Bazı markalar yasal çerçevenin dışına bile çıkarak çok uzun garanti süreleri verebiliyorlar. Bu da sizin yıllarca bütün arızaları almış olduğunuz markanın yetkili teknik servisine yaptıracağınız anlamına gelir.

Regal markasını aldığınızda yasal çerçeveler içerisinde 2 yıl, 3 yıl veya uzatılmış garanti ile bir süreye tabi olmak şartıyla Regal beyaz eşyalarınız Regal yetkili servis garantisi altındadır. Bu süre de ürünlerinizin garanti süresi bitmeden arızalanması ile Regal beyaz eşya servisi tarafından ücretsiz onarımları gerçekleştirilmesi gerekir. Garanti süresinin dışında olan arızalar için de Regal teknik servisi yardımcı olsa da bu aşama da istediğiniz özel beyaz eşya tamircisine de Regal beyaz eşya arızasını tamir ettirebilirsiniz.

Regal beyaz eşya alınır mı?

Regal markası ilk olarak çıktığından çok farklı televizyon reklamları ile karşımıza çıkmıştı. Reklamlar da hep iki markanın aynı kalite de üretildiğini ama bir tanesinin çok ucuza satıldığını söylenip hangisini alırsınız diye soru yöneltilirdi. Yani bir ürüne sırf markası çok popüler diye boşluna çok fazla vermesin bir alemi yok algısı oluşturulmuştu. Bu reklamlar çok tutulurken aynı şekilde Regal markası da çıktıktan hemen sonra çok iyi satış rakamlarını elde etmiş oldu.

Regal beyaz eşya markası Vestel beyaz eşya servisi güvencesi olmasından dolayı endişe edilecek bir şeyin olduğunu düşünmüyorum. Aynı fabrika da üretildiğinden dolayı Regal yedek parçalarına da kolaylıkla Vestel yetkili servislerden ulaşabilirsiniz. Beyaz eşya almak için çok büyük bütçeler ayırmadıysanız ve hem sağlam hem de servisi iyi olsun diyorsanız Regal beyaz eşyaları tercih edebilirsiniz. Regal servis ve Regal beyaz eşya servisi ile yetkili satıcılardan ayrıntılı bilgiyi alabilirsiniz.

Garantili Regal beyaz eşya tamiri yapıyor musunuz?

Bizler her ne kadar özel beyaz eşya servisi olsak da garantisi devam eden Regal ürünlerine hizmet vermiyoruz. Tamirlerinin Regal beyaz eşya servisi tarafından yapılması gerektiğini özellikle vurguluyor ve müşterinin garantili beyaz eşyaların tamiri için boşu boşuna kimseye ücret ödememesi gerektiğini vurguluyoruz.

Dolayısıyla Regal yetkili servisi olmadığımız için garanti süresi devam eden beyaz eşyalarında tamirini yapmıyoruz.

Regal yetkili servisi misiniz?

Hayır. Regal yetkili servis değiliz. Hiçbir garantili Regal beyaz eşyayı tamir etmiyoruz. Regal yetkili servislere Regal müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak, Müşteri hizmetleri telefon numarasını internetten araştırarak veya regal-com-tr internet sitesine giriş yaparak da Regal beyaz eşya servislerine ulaşabilirsiniz.

En yakın Regal teknik servise nasıl ulaşırım?

Regal yetkili servisler bulunduğunuz ile göre değişkenlik göstermektedir. İstanbul gibi büyük kentler de ikamet ediyorsanız buralar da her ilçe de bir Regal beyaz eşya servisi bulmak mümkün. Eğer küçük yerler de oturuyorsanız o zaman da ilinizde sadece bir tane Regal servisi olabilir. En yakın Regal beyaz eşya arıza servisi için Regal müşteri hizmetleri iletişim numarasını aramanıza daha iyi olacaktır. Yoksa siz Regal yetkili servisi aramak yerine mahalle arasında sırf dükkan tabelasında Regal yazdığı için Regal beyaz eşya servisi zannederek yanlışlıkla garantili ürünlerinizi yetkisi olmayan beyaz eşya tamircilerine götürebilirsiniz.

Bu tür olumsuz davranışların önüne geçmek için bilinçli olmak gerekir. Regal marka beyaz eşyaları kullanıyorsanız mutlaka bir gün Regal beyaz eşya servisi arayıp teknik servis kaydı açacağınızı bilmelisiniz. Bu nedenle Regal teknik servis numaralarının telefon rehberinizde olması en doğru alınan karar olacaktır.

Regal çamaşır makinesi tamiri

Regal servisi
regal servisi

Regal çamaşır makinesi arıza bildirimi için Regal müşteri hizmetlerini aramanız gerekir. Aslında çamaşır makinesi tamircisi ihtiyaçlarınız çamaşır makinesinin nasıl bir arıza verdiğine bağlıdır. Yani küçük sorunlar için yetkili Regal servisinden kayıt oluşturmak yerine, mahallenizdeki beyaz eşya servisi dükkanlarından da yardım isteyebilirsiniz. Tabi yetkili olmayan Regal beyaz eşya tamir servisini çağırırsanız çamaşır makineniz garanti dışında kalacaktır. Dışarıdan müdahale edilmeden basit bir şekilde tamiri yapılabilecek arızalar içinse yetkili Regal servisini çağırmadan istediğiniz beyaz eşya tamircisini çağırabilirsiniz.

Çamaşır makinesi arızası gerçekleştiğinde hemen Regal beyaz eşya servisi aramak yerine kendiniz ufak çözümler üreterek tamirini gerçekleştirebilirsiniz. Çamaşır makinesi üst ve arka kapağını açmadan tamir yollarına başvurabilirsiniz. Mesela: Regal çamaşır makinesi su almıyor hatası için, önce çeşmeden su akıp akmadığına bakınız. Musluğun açık olduğundan emin olun. Regal çamaşır makinesinin başlama tuşuna bastınız ama program başlamıyorsa o zaman da çamaşır makinesi kapağının kapanıp kapanmadığını kontrol ediniz. İşte bu gibi basit çözümler ile Regal beyaz eşya servisini çağırmadan kendiniz evde çamaşır makinesi hatasını düzeltebilirsiniz.

Regal bulaşık makinesi tamiri

Ucuz, kaliteli ve profesyonel servis hizmeti sunan bir beyaz eşya markasından bulaşık makinesi almak isterseniz Regal bulaşık makinelerini tercih edebilirsiniz. En uygun fiyatlar ve Vestel kalitesi ile üretilen beyaz eşyalar arasından Regal bulaşık makinelerini tercih edebilirsiniz. Bulaşıkları çizmeden ve kupkuru çıkmasını sağlayan üstün teknololji ile üretilmiş olan Regal bulaşık makinesi tamirlerini Regal beyaz eşya tamir servisine yaptırabilirsiniz. Regal bulaşık makinesi servisi de bu konuda sizlere yardımcı olabilir.

Bulaşık makinesi satın alarak çevreye yararınızın olabileceği gibi zamandan da tasarruf etmiş olacaksınız. Bulaşıkları yıkamak ile harcadığınız zamanı çocuklarınıza ayırabilir veya işiniz ile ilgilenebilirsiniz. Makinenizin arızalanması ile aynı günde hizmet veren Regal beyaz eşya servisi ve Regal servisi ile görüşme sağlayarak tamir işleminin hemen bitmesine vesile olabilirsiniz.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80