İstanbul Regal Servisleri

Bayrampaşa Regal Servisi

Bayrampaşa Regal Servisi ile bütün garantili beyaz eşyalarınızı ücretsiz bir şekilde tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik Regal yetkili servis güvencesiyle.

Uygun fiyatlı, Orijinal yedek parça imkanı ve garantisi devam eden ürünler için ücretsiz onarım hakkı için Regal markasını tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyata satılan Regal buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer ürünleri tamir ettirmek için Bayrampaşa Regal Servisi ile görüşebilirsiniz.

Bayrampaşa Regal Beyaz Eşya Servisi

Regal markası Türkiye’nin her tarafında Regal servisi olarak çalışan teknik servis dükkanları açmıştır. Bu dükanlardan biri de Bayrampaşa Regal servisidir. Bayrampaşa’da oturan kişiler Bayrampaşa da beyaz eşya tamirini yapan diğer dükkanlara gitmesine gerek yok. Bayrampaşa Regal beyaz eşya servisi ile bütün Regal ürünlerinin tamir, bakım ve yedek parçalarını Bayrampaşa civarında Regal servisinde bulabilirsiniz.

Son ulaştığımız bilgilere göre Regal markasına ait yetkili servis hizmetini Arçelik markası işletmektedir. Yani Bayrampaşa Arçelik servisi ile Bayrampaşa Regal servisinin aynı yer olduklarını görmekteyiz. O zaman Bayrampaşa da Regal servisini arıyor ve bulamıyorsanız, o zaman Bayrampaşa Arçelik servisinin nerede olduğunu bulursanız daha iyi bir sonuç elde etmiş olursunuz.

NOT: Bizler Bayrampaşa beyaz eşya servisi, Kağıthane, Yeşilpınar, Çeliktepe ve Alibeyköy de şubeleri bulunan özel beyaz eşya servisiyiz. Garantisi olmayan ürünlerin tamiri için bizleri tercih edebilirsiniz.

Bayrampaşa Regal Servisi Neler Yapar?

İstanbul Bayrampaşa dahil olmak üzere, tüm Türkiye de Regal yetkili servis olarak çalışan tüm teknik servisler, Regal markasına ait bütün ürünlerin tamirini özenle yaptıklarını görmekteyiz. Siz de Regal çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri, buzdolabı tamiri ve diğer ürünlerin tamiri için Bayrampaşa Regal Tamircisi ve diğer Regal markasına ait yetkili servisleri arayabilirsiniz. Bayrampaşa Regal servisinde verilen hizmetler;

  • Bayrampaşa Regal çamaşır makinesi servisi
  • Bayrampaşa Regal buzdolabı servisi
  • Bayrampaşa Regal bulaşık makinesi servisi
  • Regal elektrikli ev aletlerinin ile bütün Regal ürünlerinin tamirleri yapılmaktadır.

Garantili Regal Beyaz Eşyalara Bakıyor Musunuz?

Firmamız sadece garantisi olmayan Regal ve diğer markaların arızalı ürünlerine hizmet veriyoruz. Bayrampaşa Regal servisi ve diğer Regal servisleri ile hiçbir ilgimiz yoktur. Bayrampaşa Regal yetkili servise ulaşmak için Regal müşteri hizmetleri telefon numarasını arayınız.

Bayrampaşa Yetkili Regal Servisi Misiniz?

Hayır. Bayrampaşa Regal teknik servisi veya yetkili servisi değiliz. Yetkili servis bilgilerini Regal müşteri hizmetlerinden alınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80