Beyaz Eşya Servisi

Merter Beyaz Eşya Servisi

Güngören, Merter beyaz eşya tamircisi için sokak, sokak aramanıza artık gerek yok. Çünkü Merter beyaz eşya servisi hiç ummadığınız kadar yakınınız da ve Merter de her türlü beyaz eşyanın tamiri aynı günde yapılmakta. Bozulan ürünlerin tamiri, bakımı, yedek parça ihtiyacı, kurulum ve montajını yaptırmak için bizi arayıp arıza kaydı oluşturmanız yeterli. Profesyonel Merter beyaz eşya tamiri ustalarımızın her türlü arızanın hemen onarıp teslim ettiklerini ifade etmeliyim.

Bir beyaz eşya servisi her zaman en iyi tamir ustaları ile iş yapması gerekir. Bazı elektrikli ev aletlerinin arızalanması sonucu insan hangi tamir ustasına götürmeyi kestiremeyebilir. Bu nedenle Merter beyaz eşya tamir servisi çalışanlarının beyaz eşya ürünlerini ve bazı elektrikli ev aletleri tamirini de yapabilmektedir. Evinizde kullandığınız beyaz eşya ve diğer ürünlerin tamirini yaptırmak için lütfen Merter beyaz eşya servisi telefon numarasını arayınız.

Merter beyaz eşya tamir servisi

Beyaz eşya tamircisi çalışanları olarak beyaz eşya arızası yaşanan İstanbul’un her bölgesine tamir servis hizmeti sunuyoruz. Beyaz eşyalarını tamir ettirmek isteyen müşterilerimiz Güngören Merter de beyaz eşya tamir servisi adı altında çalışan bütün çalışma arkadaşlarımızdan randevu alabilirler. Bütün randevuların tek bir sitsem de toplanmasından dolayı hiçbir müşteriye haksızlık yapılmadan tamamen sırası ile beyaz eşya tamirlerini yapmaktayız. Merter beyaz eşya servisi çalışanlarının bütün beyaz eşyaları çok kolay tamir edebildikleri için hangi ürünün arızalandığı bizim için önemli değildir.

Merter beyaz esya tamir servisi
Merter beyaz eşya tamir servisi

Merter beyaz eşya servisi çalışanlarımızın kullandığı araçların tam donanımlı, içerisinde her türlü beyaz eşyanın yedek parçasının bulunduğu ve gerekirse beyaz eşya tamirinin yapılması için ürünü araba ile taşıyıp dükkana götürebilecek kapasitededir. Eğer Çamaşır makinesi servisi, Bulaşık makinesi servisi ve elektrikli süpürgesi servisi için Merter beyaz eşya servisi arıyorsanız gönül rahatlığıyla bize danışıp bilgi alabilirsiniz. Merter beyaz eşya tamircisi çalışanlarımız size hizmet vermekten ve ürünlerinizi tamir etmekten büyük mutluluk duyacaktır.

Merter beyaz eşya servisinde verilen hizmetler

 • Çamaşır makinesi tamiri
 • Bulaşık makinesi tamiri
 • Buzdolabı tamir servisi
 • Elektrikli süpürge tamiri
 • Elektrikli ev aletleri tamiri
 • Küçük ev aletleri tamiri
 • Fırın tamiri
 • Ankastre tamiri
 • Davlumbaz tamiri
 • Ocaklı fırın tamiri
 • Ankastre fırın tamiri

Merter de en yakın beyaz eşya tamircisi

İstanbul, Güngören Merter, daha çok giyim üzerine popüler olduğu için hemen, hemen her ara sokakta bile toptan giyim mağazalarına rastlayabiliyorsunuz. Durum böyle olunca Merter de oturup çamaşır makinesi bozulan bir kişi Merter beyaz eşya tamircisi için epey bir Merter sokaklarında dolaşması gerekir. Çünkü giyim sektörü fazlalığından dolayı adeta diğer faaliyet alanlarına açacak dükkan kalmamış diyebiliriz. Ama bizler Merter en yakın beyaz eşya tamircisi adı altında çalışıp Merter’e hizmet ediyoruz. Merter bölgesinde 2 farklı nokta da bulunan servisi dükkanı işletmesi araçlarımız ile Merter beyaz eşya servisi ihtiyaçlarınızı anında karşılıyoruz.

Merter beyaz esya tamircisi

Merter de beyaz eşya servisi işini yapan dükkanların genellikle çok fazla tanınmayan caddeler de dükkan işlettiklerini görebiliyoruz. Bu durumun müşterilerimizin bizi kolaylıkla bulma konusunda her ne kadar olumsuz sonuçlar doğursa da, beyaz eşya tamiri, beyaz eşya arızasını bulma ve beyaz eşya arıza tespitini bulmak için her hangi bir engel tespit edilmemiştir. Çünkü Merter beyaz eşya servisi en yakın dediklerin de karşılarına her zaman için bizim çıktığımızın bilgisini vermeliyim. Sizler de iyi bir beyaz eşya servisinden hizmet almak isterseniz lütfen bizi arayıp randevu alınız.

Hizmet verdiğimiz beyaz eşya markaları

Bosch
siemens
Philips
Profilo
Arçelik
Beko
Grundig
Elektrolüx
AEG
Samsung
Vestel
Regal
Altus
Arzum
Tefal
Fakir

Garantili beyaz eşya servisi

Bildiğiniz gibi beyaz eşyaları satın aldıktan bir süre sonra garanti süresi dolar. Garantisi biten beyaz eşyaların tamirinin yapılabilmesi için yetkili servislere bir ücret ödemeniz gerekir. Hatta garantisi devam eden ürünler bile olsa, garanti kapsamına girmeyen arızalar için de ayrıca ücret ödersiniz. Garantisi biten cihazlarınıza Merter beyaz eşya servisi garantili teknik servis hizmeti sunarak profesyonel destek sağlamaktadır. Yapılan işçilik ve değiştirilen yedek parça garantisi ile Merter beyaz eşya teknik servisi her an yanınızda.

İPUCU: Beyaz eşya servis ücretleri için tıkla

Beyaz eşyaların tamiri ve bakımını yapan firmamızın Garantili hizmet sunması, kendine ve beyaz eşya ustalarına verilen güvenin bir kanıtıdır. Merter beyaz eşya tamircisinden randevu aldığınız da tamir işleminin bir an önce yapılması ve farantili hizmet sunulması ile birkaç dakika içerisinde servis gönderimi sağlanır. Beyaz eşya tamiri tamamlandıktan sonra sizlere hangi parçanın bozulduğunda garanti kapsamına alınacağı bilgisi verilir. Sonrasında tam 1 yıl içinde bile tamir yaptığımız yerden arızalandığında, garanti şartlarının yerine getirilmesi ile ürününüz Merter beyaz eşya servisi tarafından anında onarılacaktır.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80