Beyaz Eşya Servisi

Nişanca (Nişancı) Mah. Beyaz Eşya Servisi

Nişanca beyaz eşya servisi; Eyüpsultan da olup beyaz eşya arızası için beyaz eşya tamircisi arayanlar için kurulan teknik servis firmasıdır. Bizler her hangi bir markanın yetkili beyaz eşya servisi olmayıp bütün markaların tamirlerinden çok iyi anlayan özel beyaz eşya servisi firmasıyız. Eyüpsultan Nişancı beyaz eşya tamircisi dediğiniz de aklınıza ilk olarak gelen ve bunu birkaç yıl gibi kısa bir süre içerisinde başarmış teknik servisiz.

İstanbul Eyüpsultan Nişanca Mahallesi Ya da başka bir tabir ile Nişancı Mahallesinde beyaz eşya tamiri, bakımı, arıza bulma ve yedek parça konusunda oldukça deneyimliyiz. Bütün beyaz eşya markalarının tamiri birbirinden farklı olmasından dolayı birden fazla ve oldukça yeteneği olan beyaz eşya tamir ustaları ile çalışıyoruz. Bu arkadaşlarımız sayesinde çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri, buzdolabı tamiri, elektrik süpürgesi tamiri ve ankastre set fırın tamirini hemen aynı günde yapıyoruz.

Eğer siz de evinizde beyaz eşya arızası yaşıyorsanız ve Nişanca da ikamet ediyorsanız lütfen Nişanca beyaz eşya servisi ile görüşmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacak beyaz eşya tamircilerine sahip olduğumuz bir kez hatırlatıyor ve sizleri Eyüp beyaz eşya servisi merkez şubesine bağlı olan Nişanca beyaz eşya tamircisi ile görüşmeye davet ediyorum.

Nişanca beyaz eşya tamir servisi

Eyüp Sultanın en popüler ve tanınan mahallerinden birin de, yani Nişanca Mahallesin beyaz eşya servisi işini icra ederken bazı zamanlar da çok önemli olaylara tanıklık ediyoruz. Nişanca Mahallesinde yaşamış v e buranın kültürü ile büyümüş nadide insanlara hizmet etmek o kadar güzel ki. Bazı zamanlar da iyi ki de Nişanca Mahallesinde beyaz eşya tamircisi olarak çalışıyor ve hatta dükkanımızın ismini Nişanca beyaz eşya servisi olarak koymuşuz diyoruz. Çünkü bizler bu güzel insanlara hizmet ederken ne kadar değerli bireyler olduğunu bir kez daha anlayabiliyor.

Nişanca beyaz eşya tamiri için farklı firmalara gitmek yerine, sizinle aynı havayı soluyan profesyonel servis personelleri ile çalışmak istemez misiniz? Haftanın her günü açık olan ve üstelik size birkaç adım mesafe de bulunan bir beyaz eşya servis ustasına ulaşabilmek için hemen 0212 535 10 80 numaralı hattan arayabiliyorsunuz. Kısa zaman da büyük işler başaran ve Nişanca beyaz eşya servisi ile çalışıp memnun kalmış binlerce müşteriler gibi siz de mutlu olmak isterseniz lütfen beyaz eşya arızası için arayınız.

Nişancı beyaz eşya arıza tespiti

Beyaz eşyalar da meydana gelen her bir arıza için arıza tespitinin yapılması gerekir. Bazen bu arıza tespiti müşteriler tarafından da gerçekleştirilebilir. Çıkan arızanın türüne göre beyaz eşya arıza tespitini yetkili beyaz eşya servislerine ya da bizim gibi Nişanca beyaz eşya servisi ismi ile beyaz eşya tamiri yapan özel servislere yaptırabilirsiniz.

Arza tespitinin hangi arızalar da mümkün olması gerektiğini anlayabilmeniz adına bir örnek vermek istiyorum. Çamaşır makinesinden yanık kokusu geliyor ve yanık kokusunun sebebini bir türlü bulamıyorsunuz. Çamaşır makinesini bu durum da hemen alelacele kapattınız ve bir daha çalıştırmaya da korkar oldunuz. Bu durumda mutlaka Nişanca beyaz eşya tamircisi tarafından arıza tespitinin yapılması gerekir.

Çünkü yanık kokusu ve benzeri daha birçok arıza ciddi bir arıza türü olmasından dolayı çamaşır makinesini çalıştırmanız büyük tehlikelere sebep olabilmektedir. İşte bu ve benzer sorunlar için çamaşır makinesi servisi çağırmanıza ve aynı zaman da bulaşık makinesi tamiri içinde aynı şeyin geçerli olduğunun bilgisini vermek istiyorum.

Her türlü durum da ve her bir arıza da olmasa da bilmenizi ya da daha önce karşılaşmadığınız beyaz eşya arızası için mutlaka Nişanca beyaz eşya servisi ile görüşerek işlem yaptırmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Hizmet verdiğimiz beyaz eşya markaları

Bosch
siemens
Philips
Profilo
Arçelik
Hotpoint
Ariston
Lg
Samsung
Hover

Beko
Grundig
Elektrolüx
AEG
Vestel
Regal
Altus
Arzum
Tefal
Fakir

Nişanca Mahallesi beyaz eşya yedek parça

Bazı beyaz eşya arızalarını kendiniz yapabilirsiniz. Bunun için önemli olan hangi parçanın arızalı olduğunu bulabilmektir. Eğer görünürde yanık varsa hata her hangi bir beyaz eşya parçasının bozuk olduğunu görüyorsanız bunun için Nişanca Mahallesi beyaz eşya yedek parça dükkanından istediğiniz bir beyaz eşyayı alabilirsiniz. Nişanca Mahallesin de beyaz eşya yedek parça satan yerleri sıralayacak olursak bir elin parmağını geçmez. Bazılarında sadece bir tek ürün bulunurken bazılarına da ulaşabilmeniz çok zor olabilir.

Nişanca beyaz eşya servisine başvurduğunuz da bozuk olabilecek parçayı beyaz eşya tamircisi olarak çalışan personellerimize de anlatmanız ile hangi beyaz eşyanın arızalı olduğunu sizlere kolaylıkla anlatabilir. Sizde buna göre hangi beyaz eşya yedek parçasını alacağınıza daha da çok emin olacak ve aksi bir durumda yanlışlıkla yedek parça almak zorunda kalmamış olacaksınız.

Nişanca (Nişancı) Mah. Beyaz eşya iletişim bilgileri

Eyüp Sultan Nişanca Mahallesi beyaz eşya servisine ulaşıp beyaz eşya tamirini yaptırmak mı istiyorsunuz? İstanbul Eyüp Sultan da eski kanal 7 binasına çok yakın bir konumdayız. Eyüp iş merkezinde Nişanca beyaz eşya servisi olarak internet üzerinden de aratırsanız hemen ulaşabilirsiniz.

Telefon numaramız: 0212 535 10 80

Hakkımızda bilgileri: servisdukkani.com/hakkimizda/

İletişim sayfası: servisdukkani.com/iletisim/

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80