Beyaz Eşya Servisi

Şahintepe Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya servisi dediğiniz de ilk akla gelen yetkili beyaz eşya servisleridir. Yalnız garanti süresi dolmuş ürünleri de yetkili servislere yüksek ücretlerin ödenmesinden dolayı kimsenin tercih etmediğini de biliyoruz. Özel olarak çalışan Şahintepe beyaz eşya servisi ve diğer beyaz eşya tamircilerini garantisi olmayan beyaz eşyaların tamir edilmesi için tercih etmeniz daha uygun fiyatlar ile onarılmasına vesile olacaktır.

Hemen ara hızlı gelsin: 0212 535 10 80

Şahintepe Mahallesi beyaz eşya tamircisi ihtiyaçlarınız için bize ulaştığınızda Şahintepe de beyaz eşya teknik servis sektöründe iyi işlere imza atmış bir firmadan teknik servis ekibi gönderimi sağlanacağından hiç şüpheniz olmasın. Üstelik beyaz eşya tamir ustalarımızın sadece Şahintepe’ye değil, Güvercintepe, Kayaşehir ve Başakşehir’in tamamına ve yakın olan diğer bölgelere de teknik servis ekibi gönderimi sağlamaktayız.

Şahintepe beyaz eşya tamircisin de verilen hizmetler

Şahintepe Mahallesinde yaşıyorsanız ve burada beyaz eşya tamiri yapan firmalara ulaşmak isterseniz doğru yerde olduğunu söylemeliyim. Şahintepe beyaz eşya servisi olarak burada tamirini yaptığımız hizmetler arasında evinizde kullandığınız birçok ürünü kapsadığını söylemeliyim. Mesela; çamaşır makinesi arızası için Şahintepe beyaz eşya tamircisini arayabilir, Buzdolabı soğutmuyor veya eskisi gibi buzluk kısmını dondurmuyor ise Şahintepe beyaz eşya teknik servis çalışanlarımızı arayabilir ve öte yandan elektrik süpürgesi arızasında bile Şahintepe beyaz eşya tamir servisini hızlıca arayabilirsiniz.

Sahintepe Beyaz Esya Tamircisi
Şahintepe Beyaz Eşya Tamircisi

Bütün tamirlerin tek bir yerden yapılması sizlerin de Başakşehir Şahintepe de başka firmalar ile çalışmanızın da önüne geçilmiş olur. Birçok hizmeti aynı yerden almak en uygun servis ücretleri ile karşınıza çıkıp daha da iyi bir hizmet alacağınız anlamına gelmektedir. Şahintepe beyaz eşya tamircisi tarafından verilen hizmetleri şöyle bir sıralayacak olursak;

  • Buzdolabı tamiri
  • Çamaşır makinesi tamiri
  • Bulaşık makinesi tamiri
  • Elektrik süpürgesi tamiri
  • Elektrikli ev aletleri tamiri
  • Tost makinesi tamiri
  • Fırın tamiri
  • Davlumbaz tamiri
  • Ocaklı fırın tamiri
  • Set üstü fırın tamiri

En hızlı beyaz eşya servisi Şahintepe Mahallesinde

Başakşehir’e bağlı Şahintepe Mahallesinde beyaz eşya teknik servis ihtiyaçlarınızı hangi firmadan karşılıyorsunuz? Bu firmalara ne kadar güveniyorsunuz? Tamirleri aynı günde yapıyorlar mı, yoksa sizi günlerce yedek parça bekliyoruz diyerek oyalıyorlar mı? Şahintepe beyaz eşya servisi çalışanlarımıza Şahintepe Mahallesinde gelen her siparişe birkaç dakika da cevap vermekteyiz. Yani gelen her arıza kaydını sıraya alarak en kısa sürede servis gönderimi sağlıyoruz. Üstelik telefonda siz yaşadığınız arızayı ifade ettiğinizde bu arıza ile bağlantılı olabileceğini düşündüğümüz yedek parçaları da yanımıza alarak buna göre tamir işlemini yürütüyoruz.

Sahintepe Mahallesi Beyaz Esya Tamiri
Şahintepe Mahallesi Beyaz Eşya Tamiri

Şahintepe’nin neresinde olduğunuzun aslında bizim için hiç önemi yok. Çünkü Şahintepe Mahallesin ve buralara yakın olan diğer bölgelere bile birkaç dakika da Şahintepe beyaz eşya servis çalışanlarımıza gönderilmektedir. Bu sayede beyaz eşyalarınızın tamiri aynı günde yapılırken sizler de iyi bir beyaz eşya tamircisinden hizmet almanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Ucuz beyaz eşya servis ücreti Şahintepe beyaz eşya servisinde

Arızalanan ve garanti süresi biten beyaz eşyalarınızı tamir ettirmek için Şahintepe beyaz eşya servisine geldiğiniz de en ucuz servis ücretleri ile tamir sürecini başlatmak sizin elinizde. Bizde yapılan işe göre değil, tamir ettirmek istediğiniz beyaz eşyalara göre servis ücreti alınır. Bu fiyatlar genellikle Şahintepe de en uygun beyaz eşya servis ücretleri olsa da bazen de alınması gereken servis ücretleri biler alınmamaktadır. Bu durum tamamen ürünün kalitesine, beyaz eşyanın markasına, arızasına, müşterimizin Şahintepe Mahallesinde hangi bölge de oturduğuna ve kişilerin maddi durumuna göre değişmektedir.

Şahintepe oturan müşterilerimiz bizleri çağırdıklarında onlara eğer arızalı olan beyaz eşyanızın arıza tespiti yapıldıktan sonra yine de tamir ettirmezseniz beyaz eşya servis ücretinin alınacağını söyleriz. Çünkü sizlere beyaz eşyalarınızın arızasının ne olduğunu söylemek için belki de 1 saat arıza tespiti yapmaktadır. Makinelerin her tarafını söküp aynı şekilde takmaktadırlar. Bundan dolayı Şahintepe beyaz eşya servisi teknik servis çalışanlarımız en ucuz servis ücreti bile olsa almaya özen göstermektedir. Bununla ilgili daha detaylı bilgiye sahip olmak isterseniz lütfen Şahintepe beyaz eşya tamircisi iletişim telefon numarasını arayınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80