Beyaz Eşya Servisi

Terkos Beyaz Eşya Servisi

Terkos beyaz eşya servisi; Arnavutköy ve Karaburun bölgesine hizmet veren ve dükkanı Terkos Mahallesinde bulunan profesyonel beyaz eşya tamir dükkanıdır. Terkos gibi büyük bir Mahalle de beyaz eşya tamircisinin olmaması büyük bir eksiklik olurdu. Biz de bunun bilincinde olduğumuzdan dolayı sadece Terkos Mahallesinde beyaz eşya tamiri için hizmet veren bir dükkan açmak yerine, Faaliyetlerini Terkos’ta sürdüren ama çevre Mahallelere de teknik servis hizmeti sunan bir işletme açma kararı aldık.

Burada bütün beyaz eşyaların tamirleri yapılırken özellikle çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri, buzdolabı tamiri, ocaklı fırın tamiri ve ankastre fırın tamirini de yaptığımızı söylemeliyim. Teknik servis çalışanlarımız gerekli olabilecek her türlü beyaz eşya yedek parçasını da yanında bulundururken tamir işleminizin bir sonraki güne sarkmaması işçin büyük gayret ediyoruz. Beyaz eşya arızası tespiti ve beyaz eşya tamirinin de aynı günde yapılmasını istiyorsanız lütfen Terkos beyaz eşya tamircisi ile iletişime geçin. Teknik servis çalışanlarımız size yardımcı olmaktan büyük mutluluk ve keyif duyacaklardır.

Terkos Mahallesi beyaz eşya tamir bakım servisi

Beyaz eşyalar da tıpkı bazı ürünler gibi bakıma muhtaç ürünlerdendir. Mesela; çamaşır makinesi kazanı sıkma da çok ses yapıyorsa, elektrik süpürgesi çekmiyorsa, fırın altı pişiriyor üstü pişirmiyorsa mutlaka yolunda gitmeyen bir durumun olduğu anlamına gelir. Terkos beyaz eşya servisi beyaz eşyaların arızalarına göre fiyat bilgisi vermektedir. Sizde bu sayede değiştirip yenisini almış olduğunuz ürünü boşuna tamir ettirmek zorunda kalmayacaksınız. Aynı şekilde arızası küçük olan beyaz eşya arızasını hemen tamir ettirerek yeni bir tane almak zorunda kalmışta olmazsınız. Beyaz eşya servis ücretinin önceden söylenmesi ve tamir esnasında çıkabilecek tamir ücretlerinin de belirtilmesi daha hızlı karar vermenize de neden olacaktır.

Terkos beyaz eşya servisi olarak Arnavutköy beyaz eşya servisi ve Karaburun beyaz eşya tamircisi ile ortak teknik servis hizmeti sunmaktayız. Bu ifade ettiğimiz yerlerin tamamı tamamen bize ait olup hiç tanımadığımız kişiler ile asla çalışmamaktayız. Çünkü beyaz eşya arıza tespiti ve beyaz eşya tamiri oldukça dikkat edilmesi gereken işlemlerdendir. Sizde hızlı ve güvenilir bir beyaz eşya tamir servisi arıyorsanız, lütfen teknik servis numaralarımızı arayınız.

Terkos beyaz eşya teknik servis

Yeni alınan beyaz eşyaların tamir ve bakımları yetkili teknik servisler tarafından yapılır. Garanti süresi biten ve yetkili teknik servis bağlantısı kesilmiş olan beyaz eşyaların tamirleri bizim gibi özel teknik servis hizmeti sunan yerler tarafından yapılmaktadır. Terkos beyaz eşya servisi size birkaç adım uzakta olup garantisi olmayan beyaz eşyaların tamirleri kısa sürede yapılmaktadır. Özel teknik servisler genellikle hiçbir beyaz eşya markası ile bağlantısı olmayan firmalardan oluşmaktadır. Yetkili olmayan ama bütün beyaz eşya markalarının tamirlerini yapabilen beyaz eşya servislerine ulaşmak için lütfen Terkos beyaz eşya tamircisini arayınız.

Terkos en yakın beyaz eşya tamircisi ve teknik servis personellerinin telefon numaralarını arayıp beyaz eşya arızalarını tamir ettirmek için talimat verebilirsiniz. Terkos’ta beyaz eşya tamiri yapan yerler ele alındığında bizim yerimizin çok farklı olduğunu hatırlatmak istedik. Terkos ta beyaz eşya tamircisi arayacağınıza uzak yerlerden gelecek olan firmalar ile yüz göz oluyorsanız Terkos ta olup beyaz eşya tamirinden çok iyi anlayan firmaları tercih etmenizi tercih ediyoruz. Siz de bu konuda bizimle hem fikirseniz lütfen Terkos beyaz eşya tamiri iletişim numaralarımızı lütfen arayınız.

 Terkos beyaz eşya tamiri konum ve iletişim bilgileri

Terkos Mahallesine ilk girişte tam karşıda ve sol tarafa doğru yönelirken sağ jandarma noktasını göreceksiniz. Terkos Jandarma Komutanlığını geçtikten hemen sonra sağda geniş bir cadde göreceksiniz. Bu geniş caddeden ilerlediğiniz de, ikinci soldan sokağa girdiğiniz de Terkos beyaz eşya servisi isminde yazılı dükkan tabelamızı göreceksiniz. Buraya bizzat gelip beyaz eşya arızalarını anlatıp sorunlarınızı dile getirip randevu oluşturabilirsiniz.

Dilerseniz Terkos beyaz eşya tamir dükkanına gelmeden de telefon ile bizleri arayıp konu ile ilgili yardım isteyebilirsiniz.

Terkos beyaz eşya servisi iletişim numarası 0212 535 10 80. Arayın hemen çalışma arkadaşımızı gönderelim.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80