Beyaz Eşya Servisi

Yayla Beyaz Eşya Tamircisi

Sultangazi Yayla Mahallesi beyaz eşya tamirini yapan yerlerden birinde çok uygun fiyatlara beyaz eşya tamirini yaptırmak ister misiniz? Servis Dükkanı olarak Yayla Mahallesi beyaz eşya tamircisi ve teknik servis hizmetleri konusunda en iyi servis hizmeti sunan profesyonel teknik servisler arasındayız. Bizleri diğer beyaz eşya servislerinden ayıran birçok farklı yanımız var. Bunların ilki de çok hızlı bir şekilde söylenen adreslere gitmemizdir. Beyaz eşya arızası için Yayla beyaz eşya servisi ihtiyaçlarında bizlere ulaşan müşterilerimize en kısa sürede teknik servis çalışanlarımızı gönderiyoruz. Sizler de Yayla Mahallesinde en yakın beyaz eşya tamir servisini arıyorsanız bizi hemen aramalısınız.

Yayla beyaz eşya tamiri için dükkan telefon numaralarımızı ararsanız size en yakın beyaz eşya tamircisi arkadaşımızı yönlendirebiliriz. Sultangazi dışında olup Yayla da beyaz eşya servisi işini yapan bir çok firma bulunabilir. Bunlara diyecek bir lafımız yok elbette. Yalnız eğer Yayla da oturan ve Yayla Mahallesin de beyaz eşya teknik servis hizmetini sunan bir işletme isterseniz sizlere Yayla Mahallesi beyaz eşya servisi tamircisi olarak yardımcı olabiliriz.

Sultangazi Yayla Mahallesi beyaz eşya tamir servisi

Yayla Mahallesi Sultangazinin sonunda olup Habiblerden sonra gelen Sultangazi Mahallesidir. Genel olarak Eyüpsultan ilçesinin sınırları arasındadır desek abartmış olmayız. Burası Pirinççi köyüne giderken sağ tarafta kalan büyük bir mahalledir. Bizler de Yayla beyaz eşya servisi olarak burada teknik servis hizmeti sunuyoruz. İşletmemizde 2 adet beyaz eşya servis aracı var. Bu servis araçları ile Yayla da beyaz eşya tamircisi arayan herkese yardımcı olmaya çalışıyoruz. Öte yandan Yayla Mahallesi dışına da teknik servis hizmeti sunarken birinci önceliği Yayla Mahallesine vermekteyiz.

Yılın bazı dönemlerinde beyaz eşya tamir işi diğer aylara göre daha fazla tamir işi çıkmaktadır. Dolayısıyla fazla siparişlerin gelmesi halinde her ne kadar servis randevularımız da bir gecikme yaşanmıyor olsa da sıkıştığımız anlarında olduğunu görüyoruz. Böyle bir durumda merkez şubelerimiz olan Sultangazi beyaz eşya servisi ve Habipler beyaz eşya tamircisinden destek almaktayız. Sizler böylece hiçbir şekilde 1 saatten fazla teknik servis çalışanını beklemeyecek ve aynı modern hizmeti almış olacaksınız. Sizler de Yayla beyaz eşya tamircisi için randevu almak istediğinizde size en yakın beyaz eşya servisimizden yardım alabilirsiniz.

Yayla’da tamiri yapılan bazı beyaz eşyalar

Çamaşır makinesinin tamir edilmesi

Bulaşık makinesinin her arızasını tamir etmek

Buzdolabı motor değiştirme ve diğer işlemler

Elektrik süpürgesinin arıza tespitini yapıp yeniden çalıştırmak

Ankaste set ocak tamirinin yapılması

Ankastre set fırın tamiri ve daha fazlası Yayla beyaz eşya tamircisinde.

Garantili beyaz eşya servisi Yayla Mahallesinde

Yayla Beyaz Esya Servisi

Bir beyaz eşya servisine güvene bilmeniz için o işletmeyi diğer beyaz eşya servislerinden elle tutulur bir farklı özelliği olmalı. Yoksa daha önce çalıştığınız veya hiç çalışma fırsatı bulamadığınız kişiler ile çalışmanızın bir anlamı yoktur. Yani tanıdıklarınız ile tanımadıklarınız aynı şekilde sizlere hiçbir güven vermiyorsa o zaman daha önce çağırdığınız hiç kimseyi çağırmak zorunda kalmayacaksınız. Bizler ise Yayla beyaz eşya tamircisi olarak beyaz eşya tamirlerini garantili bir şekilde yapıyoruz. Çamaşır makinesi, buzdolabı, elektrik süpürgesi veya bulaşık makinesini tamir ettirdiğinizde mutlaka sizlere yapılan işler için 3 ay ile 1 yıl arası garanti verilir. (Plastik aksamlara garanti verilmez)

Güvenilir, ahlaklı, müşteriyi kandırmayan ve işini çok iyi yapan Yayla beyaz eşya tamircisi için mutlaka Yayla beyaz eşya servisini arayınız. Sizler de garantisi biten beyaz eşyalarınızı garantili çalışan bir beyaz eşya servisine yaptırmak isterseniz lütfen bizi arayıp servis kaydını oluşturun. İşini çok iyi yapan beyaz eşya servis ustalarımız sizlere güven vererek beyaz eşyalarını tamir etmektedir. Verilen garanti sonrasında hangi hizmeti aldığınız ve sorununuz ile alakalı olarak ikinci kez bizlere ulaşmanız halinde sizlere Yayla Mahallesi beyaz eşya tamircisi olarak hizmet etmekten büyük keyif ve mutluluk duyacağız.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80