Beyaz Eşya Servisi

Yeşilpınar beyaz eşya tamircisi

İstanbul Eyüpsultan Yeşilpınar Mahallesinde beyaz eşya tamiri yapan servis dükkanını mı arıyorsunuz? Size en yakın Yeşilpınar beyaz eşya tamircisi dükkanından aynı gün için randevu alabilirsiniz. Beyaz eşya servis ustalarımızın tamir, yedek parça değişimi ve bakım gibi hizmetler için acil servis kaydı oluşturulmaktadır. Bundan dolayı Yeşilpınar beyaz eşya servisi teknik servis çalışanlarından arıza kaydı oluşturmanızı rica ediyoruz.

Beyaz eşya dediğiniz de aklınıza sadece tek bir ürün gelmemekle birlikte evdeki bütün ürünlerden bahsettiğimizin farkındasınızdır. Çamaşır makinesi tamiri, Bulaşık makinesi arızası, Buzdolabı çalışmaması, fırın ısıtmıyor ve elektrik süpürgesi tamiri için Yeşilpınar da beyaz eşya tamiri yapan dükkanımıza bekliyoruz.

Yeşilpınar beyaz eşya servisi

Yeşilpınar’ın en tanınan ve beklide en çok güven duyulan işletmelerden biriyiz. Yıllardır Yeşilpınar da oturup ve burada beyaz eşya tamir dükkanı işletmek gerçekten ayrı bir gurur içerisindeyiz. Yeşilpınar’ın önde gelen beyaz eşya tamir ustalarından biriyle çalışıp tamirleri ona yaptırmak isterseniz en iyi ustaların Yeşilpınar beyaz eşya servisi adı altında çalıştıklarını ifade etmeliyim. Bizler sadece tek bir usta ile çalışıp bütün beyaz eşya ürünlerini onlara yaptırmıyoruz. Çalışanlarımızın neredeyse tamamının farklı iş yapma becerileri olduğu için herkesi en iyi yaptığı işe gönderiyoruz.

Mesela; Çamaşır makinesinden çok iyi anlayan bir ustamızı bulaşık makinesi tamirine göndermiyoruz. Yeşilpınar beyaz eşya tamircisi adı altında çalışan arkadaşlarımızın neredeyse hepsini bu şekilde değerlendiriyoruz. Bu çalışma mantığı sayesinde yeşilpınar ve çevre ilçelere verdiğimiz beyaz eşya tamir servis hizmetinin daha profesyonel bir hale getirmektedir. Sizler de en iyi olan bir firma ile çalışmak isterseniz Yeşilpınar beyaz eşya teknik servis ile konuşup servis kaydı oluşturunuz.

Yeşilpınar en yakın beyaz eşya tamircisi

Beyaz eşya servisi ihtiyaçlarınız için Yeşilpınar da size en yakın beyaz eşya servisi firmasını nasıl bulmayı düşünüyorsunuz? Sokak, sokak gezerek mi? Yeşilpınar Caddelerinde beyaz eşya servis ustası arayarak mı? Yoksa Yeşilpınar beyaz eşya tamircisi ve ustaları ile ilgili arkadaş tavsiyesi alarak mı? Bu seçeneklerden hangisini de seçerseniz mutlaka doğru sonuca ulaşırsınız. Yalnız hiç yorulmadan Yeşilpınar beyaz eşya tamir servisine ulaşmak istemez misiniz? Hem de sadece telefon açıp arıza kaydı oluşturabilir ve teknik servis personelinin belirttiğiniz saatte zamanında yanınızda olmasını sağlayabilirsiniz.

Yeşilpınar meydan da beyaz eşya tamir dükkanı işlettiğimizden dolayı mutlaka bizden hizmet alan ya da en azından buradan geçerken bizleri görmüş olabilirsiniz. Bizler Yeşilpınar beyaz eşya servisi ismi ile Eyüpsultan beyaz eşya servisi firmasına bağlı ikinci şube olarak hizmet veriyoruz. Yeşilpınar da beyaz eşya tamiri işini yaptığımız için en yakın beyaz eşya servisi yeşilpınar şubesi olarak da bilinmekteyiz. Bazen işlerin çok yoğun olması veya elimizdeki işlerin büyük olup tamirinin yapılması için epey bir uğraştıran yerler de Eyüp’te ki servisimizden de yardım isteyebiliyoruz. Bu nedenle her iki firmadan da gelecek olan tamir arkadaşlarımızın Yeşilpınar beyaz eşya tamircisi adı altında gelip güvencemiz ile işlem yapıldığını lütfen unutmayın.

Hizmet verdiğimiz beyaz eşya markaları

 • Bosch
 • siemens
 • Philips
 • Profilo
 • Arçelik
 • Beko
 • Grundig
 • Elektrolüx
 • AEG
 • Samsung
 • Vestel

 • Regal
 • Altus
 • Arzum
 • Tefal
 • Fakir

Yeşilpınar beyaz eşya servisinde tamirini yaptığımız ürünler

Yeşilpınar beyaz eşya tamircisinin Yeşilpınar da hangi ürünleri tamir ettiği konusunda sizlere bazı bilgiler vereceğim. Bu başlık altında yazdığımız bilgilere bakarak bozulan ürünlerin tamirini nasıl ve hangi firmalara yaptıracağınızı anlamış olacaksınız. Yeşilpınar beyaz eşya tamir servisin de çalışan arkadaşlarımızın sizlere istediğiniz bir zaman dilimin de yardımcı olabilmektedirler. Bununla birlikte mesai saatleri içerisinde yedek parçaların alınması ile ilgili de kalıcı çözümler üretmekteyiz. Memnun kalabileceğiniz iyi bir firma ile çalışmak isterseniz Yeşilpınar beyaz eşya tamircisi işletmemizden yardım isteyebilirsiniz.

İşte Yeşilpınar beyaz eşya servisinde tamir, bakım ve her türlü eksiklerin tamamlandığı işletmemizde tamirini yaptığımız ürünler;

Yeşilpınar çamaşır makinesi tamiri

Beyaz eşya tamircisi ve teknik servis dükkanlarının en çok tamirini yapmış olduğu ürünler arasında çamaşır makinesi gelir. Çamaşır makinesi tamiri işi yapan ustanın çamaşır makinesinden çok iyi anlaması gerekir. Hatta sadece çamaşır makinesi tamir ve bakımlarını yapsa daha da iyi olur. Birçok ürünü tamir ederek kafa karıştırmak yerine Yeşilpınar beyaz eşya servisi dükkanımızdan yardım alarak sadece çamaşır makinesi tamiri yapan ustalarımızla çalışabilirsiniz.

Yeşilpınar çamaşır makinesi tamircisi arkadaşlarımıza ulaşmak için hemen sabit telefon numaralarımızı arayıp bilgi alınız.

Yeşilpınar bulaşık makinesi tamiri

Büyük ölçüde su ve elektrik tasarrufu sağlayan bulaşık makinelerinin tamirini yaparken daha da acele etmeye özen gösteriyoruz. Bulaşıkların ve çamaşırların elde yıkanmadığı günümüzde daha iyi bir hizmet için canla başla çalışıyoruz. Yeşilpınar bulaşık makinesi tamircisine ulaşmak için Yeşilpınar beyaz eşya servisi adı altında çalışan tamirci arkadaşlarımızı arayabilirsiniz.

Bulaşık makinesinde meydana gelen her türlü arızayı birkaç dakika da tespit ederek tamir etmeye özen gösteriyoruz. Aynı gün içerisinde hem arıza tespiti hem de yedek parçanın bulunup teslim edilmesini sağlıyoruz. Sizler de hızlı teknik servis hizmetimizden yararlanmak isterseniz, Yeşipınar beyaz eşya teknik servisimizden arıza kaydı oluşturmalısınız.

Yeşilpınar Buzdolabı tamiri

Buzdolabının bozulması ile evde bir telaş başlar. Çünkü birkaç saat içerisinde buzdolabı tamiri yapılmazsa dolabın içerisindeki her şeyin bozulacağı anlamına gelir. Bu nedenle bizler yeşilpınar beyaz eşya tamiri servis çalışanları ya da diğer firmalar olsun bir an önce hızlı bir şekilde buzdolabı tamirini yaptırması gerekir. Yiyeceklerin bozulmaması için buzdolabı tamircisi ararsanız hemen bize ulaşın.

Ankastre set, fırın ve ocaklı fırın tamiri

Yeşilpınar fırın tamiri için bizi arayıp randevu alan müşterilerimize hızlı servis göndermekteyiz. Fırın arızaları her ne kadar bir çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi kadar öneli olmasa da yine de acilen tamir edilmesi gereken ürünler arasındadır. Bu tür ürünlerin tamirini hızlıca yaptırmak için servis arkadaşlarımızdan yardım alıp gerekli işlemleri başlatmalısınız. Fırın arızası, fırın çalışmıyor sorunu, fırın bozuldu, fırın ısıtmıyor ve fırın ışığı yanmıyor gibi problemler için lütfen Yeşilpınar beyaz eşya servisinden randevu alınız.

Elektrik süpürgesi tamiri

Yeşilpınar da beyaz eşya tamir, servis ve teknik servis işine başladığımız ilk yıllar da elektrik süpürgesi tamirini yapmıyorduk. Sonra hemen, hemen her gün elektrik süpürgesi tamiri için uğrayan müşterilerimizi görünce, açıkçası müşterilerimizin isteğini yerine getirmek ve geri çevirmemek için elektrik süpürgesi ustası alarak çalışmaları başlattık. Şu anda Yeşilpınar elektrik süpürgesi tamircisi dediğiniz de akla ilk olarak gelen firmalar arasındayız. Sizler elektrik süpürgesi arızasından şikayetçiyseniz lütfen bize ulaşın.

Yeşilpınar beyaz eşya tamircisi iletişim bilgileri

Yeşilpınar da nerede olduğumuz ile alakalı olarak bir bilgilendirme yazısı yazmak istiyoruz. Yeşilpınar da beyaz eşya tamirini yapan en iyi firmalardan olan Sevisdukkani.com firmamıza sizleri beklediğimizi ifade etmeliyiz. Yerimiz Yeşilpınar merkezdedir. Buradan Yeşilpınar ve diğer bütün Mahallelere hizmet verebiliyoruz.

 • Yeşilpınar beyaz eşya servisi iletişim sayfası
 • Yeşilpınar beyaz eşya tamircisi iletişim telefonu 0212 535 10 80

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu