Beyaz Eşya Servisi

Alibeyköy beyaz eşya servisi

Alibeyköy de arızalı beyaz eşya eşyaları hangi beyaz eşya tamircisine götürüyorsunuz? Alibeyköy beyaz eşya servisi çalışanları olarak Alibeyköy, Eyüpsultan’ın her bir noktasına ve Yeşilpınar Mahallesine teknik servis hizmeti sunuyoruz. Beyaz eşyaların bozulması karşısında iyi bir beyaz eşya servisine ihtiyacınız varsa, lütfen bize ulaşıp beyaz eşya tamirinin yapılması için arıza kaydını oluşturunuz. Buzdolabı, Bulaşık makinesi, Çamaşır makinesi, Elektrik süpürgesi, Fırın ve ankastre set arızaları ile aynı günde Alibeyköy beyaz eşya tamircisi gönderen profesyonel bir firmayız.

Alibeyköy; Eyüp veya EyüpSultan Mahallelerinin en kalabalık Mahallelerinden biri olma yolunda çok hızlı ilerlemektedir. Alibeyköy de beyaz eşya tamiri yapan yerlere ulaşmak oldukça zordur. Hangi beyaz eşya tamircisinin Alibeyköy’ün hangi sokağında olduğunu bulmanız çok zahmetlidir. Bu nedenle Alibeyköy en yakın beyaz eşya servisi firmalarından yardım almak isterseniz lütfen telefon numaralarımızı şu an ihtiyacınız olmasa dahi telefon rehberinize kayıt edin.

Alibeyköy beyaz eşya tamir teknik servisi

Elektrik ile çalışan her ürün gibi beyaz eşyaların hepsinde de arıza yaşanabilir. Bu arızaların bazıları sadece küçük bir dokunuş ile hallolurken, bazılarını da tamir etmek için mutlaka beyaz eşya yedek parça gerekir. Sizinde evinizde beyaz eşya arızası yaşandıysa o zaman Alibeyköy beyaz eşya teknik servisi ile servis detaylarını görüşerek randevu almalısınız. Her beyaz eşya tamircisi size en iyi tamir, arıza tespiti, yedek parça tedariki ve genel olarak bakım hizmeti sunamayabilir. Çünkü herkesin çalışma mantığı farklı olmakla birlikte beyaz eşya servis ücretleri de aynı olmayabilir. Bundan dolayı Alibeyköy beyaz eşya servisinden hizmet almak istediğiniz de aklınızda ki soruların tamamını sormanızı rica ediyoruz. Çalışanlarımız sizlere en kısa sürede hizmet etmekten büyün keyif ve mutluluk duyacaklardır.

Teknik servis araçlarımız da ihtiyaç duyulan bütün ürünler bulunur. Alibeyköy beyaz eşya tamircisi adı altında çalışan teknik servis ustasının ikinci kez aynı adrese gelmesini önlemek ve tamirlerin daha hızlı yapılabilmesi için bazı yedek parçaları yanımızda bulundurmaya çalışıyoruz. Bu parçalar her çamaşır, bulaşık ve fırına olmadığından dolayı, birde marka halinde değişik ürünleri de bulundurmaya özen gösteriyoruz. Sizlere en iyi hizmeti sunmak ve çalışanlarımızdan yardım almak isterseniz Alibeyköy beyaz eşya tamir teknik servisi ustalarımızı arayabilirsiniz.

Alibeyköy de en iyi beyaz eşya servisi

Bizler asla kendimizi övmeyi sevmeyiz. Yalnız yapmış olduğumuz bazı istatistiklere göre, Alibeyköy beyaz eşya tamiri için bize ulaşan her 10 müşterimizin 6 tanesi tavsiye üzerine bize ulaşmıştır. Bu da demek oluyor ki 10 kişiden 6 tanesi en ufak bir beyaz eşya arızasında bize güvenip tanıdıklarına telefon servis numaramızı vermektedir. Diğer müşterimiz bizleri daha yeni tanımış ve ilerleyen zamanlar da bu müşterilerimizin de bizimle çalışmayı sürdüreceklerini umuyoruz. Alibeyköy beyaz eşya servisi işi yapan en iyi firmalardan birinden randevu alıp beyaz eşya tamirini yaptırmak isterseniz lütfen bizi arayıp arıza kaydı oluşturun.

Beyaz eşya servisi çalışanlarımızın neredeyse tamamı uzun yıllardır beyaz eşya servislerinde çalışan arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Her arızayı çok iyi değerlendirip hızlı bir şekilde tamir etmeyi sağlayan ustalarımızın her zaman elde tutulan özellikler ile tamir sürecini başlatmışlardır. Daha hızlı, Daha iyi hizmet vermek ve beyaz eşyayı tamir ettiğimiz yerden bir daha asla arıza vermemesi için daha da iyi olmaya özen gösteriyoruz. Göründe birinde gecenin bir yarısı bile olsa beyaz eşya arızası ile karşı karşıya kalıp Alibeyköy beyaz eşya servisi firmasından randevu almak isterseniz numaramızı hemen not alın.

 İyi bir beyaz eşya servisi nasıl olmalı?

Beyaz eşya tamirini önüne gelen her firma yaptığını iddia etmektedir. Kimseyle çalışmadan aslında hangi beyaz eşya tamircisinin işini çok iyi yaptığını anlayamazsınız. Bu nedenle Alibeyköy beyaz eşya servisi olarak bir beyaz eşya servisinde hangi özelliklerin olması gerektiğini bir liste halinde sizlere sunduk. Sizler de bu aşama da Alibeyköy beyaz eşya tamircisi ve servis çalışanlarından randevu alma aşamasındayken bu listede bulunan bazı özelliklere göre değerlendirme yapabilirsiniz. Peki bir beyaz eşya servisi nasıl olmalı? İşte size bazı öneriler;

 • Beyaz eşya servis çalışanlarına güvenmeli
 • En iyi beyaz eşya ustaları ile çalışmalı
 • Tamir yaptığından yaptığı işin arkasında durmalı
 • Sabit telefon hattı kullanmalı (Cep telefonu hariç)
 • Orijinal ürünlerin yanında muadil ürünleri de bulundurmalı
 • Randevu saatine tam zamanında gelmeli
 • Telefonda istediniz zaman ulaşabilmelisiniz
 • Beyaz eşya tamir mesleği geçmişi olmalı
 • Bir veya fazla beyaz eşya servis aracı olmalı
 • Aynı gün için servis randevusu verebilmeli
 • Alibeyköy ve çevresinde ikamet etmeli (Alibeyköy beyaz eşya servisi için geçerli)
 • Beyaz eşya servis ustaların beyaz eşya tamir geçmişi olmalı
 • Beyaz eşya tamirinden sonra fatura, makbuz veya irsaliye kesmeli

Garantili ve daha hızlı beyaz eşya tamircisi Alibeyköy de

Bazı şeylerin tamir ve bakımlarını iyi yapıyor olmanız yetmez. Hızlı, güvenilir ve aynı zaman da yaptığınız işlin arkasında durmanız gerekir. Alibeyköy beyaz eşya servisi çalışanlarımızın her birinde bu özelliklerin tamamı yer almaktadır. Yaptığımız işte en iyisi olma yolunda güçlü adımlarla ilerlerken garantili ve hızlı beyaz eşya servisi hizmetini de sunduğumuzu ifade etmeliyim. Alibeyköy beyaz eşya tamircisinden randevu almak isterseniz lütfen sabit servis numarasından aramayı deneyebilirsiniz. Garantili beyaz eşya servisi işini yapan ve arızaların tamirlerini yaparken en iyisi olmayı amaçlayan bir servis ile karşı karşıyasınız. Her beyaz eşya arızası yaşandığında da yapılabilecek ne varsa en iyisini yapmayı hedefliyoruz. Bu konuda Alibeyköy beyaz eşya servisi çalışanlarına güvenip beyaz eşyaların tamir ve arıza tespitini güvenle yaptırabilirsiniz.

Sokaktan geçen birilerine Alibeyköy beyaz eşya teknik servisi dediğiniz de en iyi beyaz eşya ustalarına sahip olan firmadan bahsettiğinizi hemen anlarlar. Eğer bir işte iyi bir hizmet veriyorsanız yaptığınız işte garanti de vermekten çekinmezsiniz. İşte bizler de Alibeyköy de beyaz eşya tamiri yaparken 1 yıl işçilik garantisi de veriyoruz. Tamir yaptığımız yerden bizim kusurumuzdan dolayı yeniden arızalanırsa arkadaşlarımız ücretsiz onaracaklardır. Bu gibi durumlar da tamir yapıldıktan hemen sonra tamir tarih etiket bilgisi ile işlemler kontrol altına alınmaktadır. Bu nedenle Alibeyköy beyaz eşya servisi teknik servisten hizmet aldığınız da sizler de not alıp süreci kayıt altına alabilirsiniz.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu