Beyaz Eşya Servisi

Beyazıt Beyaz Eşya Servisi

Fatih Beyazıt’ta beyaz eşya tamir servisine sizler de gelerek beyaz eşya tamirini yaptırmak istemez misiniz? Beyazıt beyaz eşya servisi ile bütün beyaz eşya arızaları tamir edilirken, aynı zaman da hızlı servis imkanından da yararlanmış olacaksınız.

Fatih beyaz eşya servisine bağlı olan Beyazıt beyaz eşya tamircisi, size hızlı hizmet vermek için Beyazıt’ta profesyonel tamir imkanı sunuyor. Beyaz eşya arızasının tamir edilmesi, hızlı arıza tespitinin yapılması, orijinal yedek parça kullanımı ve çok daha fazlasını Beyazıt beyaz eşya servisinde bulacaksınız. Randevu almak ve hızlı servis kaydı oluşturmak için 0212 535 10 80 numarasını arayabilirsiniz.

Fatih Beyazıt Beyaz Eşya Tamir Servisi

Hayatımızın her anında beyaz eşyaları sıklıkla kullanıyoruz. Bu kullanım ile çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi ve fırınların sıklıkla arızalandığına şahit oluyoruz. Bu arızaların hemen çözülmesi için Beyazıt beyaz eşya servisi veya beyaz eşya tamirini yapan diğer firmalar ile çalışmanız gerekir. Peki çevreniz de Beyazıt beyaz eşya tamiri adı altında çalışan beyaz eşya tamircilerini ne kadar tanıyorsunuz?

İstanbul Beyazıt beyaz eşya tamir servisi ile beyaz eşya arızalarından kısa süre de kurtulabiliyorsunuz. Hızlı beyaz eşya tamiri, bakımı, onarımı ve diğer hizmetler için Beyazıt beyaz eşya tamircisi ile görüşebilir ve dilerseniz telefon ile randevu alırken, merak ettiğiniz bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Beyazıt Beyaz Eşya Servisi Nasıl Çalışır?

Yılların vermiş olduğu deneyim ile Beyazıt beyaz eşya servisinin nasıl çalıştığını, beyaz eşya tamiri için hangi aşamalar ile beyaz eşya arızalarının giderildiğini biliyor musunuz? Beyazıt Mahallesi beyaz eşya servisinden nasıl randevu alındığını ve diğer işlemlerin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. İşte Beyazıt beyaz eşya servisi tarafından verilen beyaz eşya tamirinin randevu, arıza tespiti, yedek parça ve işçilik garantisinin verilmesi…

Hızlı Randevu Oluşturma

Öncelikle Beyazıt beyaz eşya servisine ulaşıp arızalı ürününüzü tamir ettirmek istediğiniz de, hizmet verdiğimiz ürünlerden biri için bize ulaşmanız gerekmektedir. Örnek; Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, derin dondurucu vb.

Arızalı beyaz eşyalarınızı tamir ettirmek istediğiniz de Beyazıt’ta yer alan Beyazıt beyaz eşya servisine gelerek tamir dükkanımızdan hızlı randevu oluşturabilirsiniz. Hatta beyaz eşya teknisyenimiz ile birlikte evinize birlikte de dönebilirsiniz. Dükkanımıza kadar gelmeden de Beyazıt beyaz eşya tamircisinden hızlı randevu almak için 0212 535 10 80 numarasını arayabilirsiniz.

Arıza Tespitinin Yapılması

Bazı beyaz eşyalar arızalandığında tamirinin yapılması için yüksek ücretler vermek zorunda kalabilirsiniz. Özellikle eski bir ürün ise tamirini yaptırmak hem zahmetli hem de yüksek maliyetler gerektirebilir. Dolayısıyla değmeyen bir ürün için çok yüksek beyaz eşya tamir ücretini verebilirsiniz.

İşte bu nedenle beyaz eşya tamirini yapmadan önce mutlaka beyaz eşya arıza tespitini gerçekleştiriyoruz. Sizler de 0212 535 10 80 numarasını arayıp beyaz eşya arızasını tamir ettirebilir ve Beyazıt beyaz eşya servisinden randevu alabilirsiniz.

Orijinal Yedek Parça Kullanımı

Yapmış olduğumuz araştırmalara göre beyaz eşya tamiri yapılırken mutlaka yedek parça da kullanılmaktadır. Beyaz eşya tamirinin yapılması esnasında yedek parça kullanılan tamir oranları da küçümsenmeyecek kadar çoktur. İşte bu nedenle çoğunlukla kullanılan yedek parçalarını Beyazıt beyaz eşya tamir servisinde görebilirsiniz.

Beyaz eşya tamiri yapılırken yedek parçalara ihtiyaç duyulması halinde orijinal yedek parçaları kullanmaya özen gösteriyoruz. Ayrıca müşterilerimizi orijinal yedek parçaların kullanılması içinde teşvik ediyoruz.

Yedek Parça Ve İşçilik Garantisi

Hızlı randevu alımı, beyaz eşya arıza tespitinin yapılması, orijinal yedek parça kullanımına verdiğimiz önem ve bir de yapılan tamirlerden sonra, yapılan işlere de garanti verdiğimizi ifade etmeliyiz. Kullanılan yedek parçalar ve yapılan işçilikler tamamen Beyazıt beyaz eşya servisi ile Bahçelievler, Alibeyköy ile Zeytinburnu beyaz eşya servis garantisi altındadır.

Size verilen garanti süresi boyunca beyaz eşyalarınızın aynı arızadan yeniden hata vermesi üzerine Beyazıt beyaz eşya tamircisi ve teknik servis çalışanlarımızı bilgilendirebilirsiniz. Bu aşama da yeniden ücretsiz onarım ve arıza tespitinin yapılması için Beyazıt beyaz eşya servisinden randevu almalısınız.

Bize Ulaşın

Beyazıt beyaz eşya servisi ulaşıp beyaz eşya tamiri, beyaz eşya onarımı, bakımı, montajı ve yedek parça satın almak için Beyazıt’ta ki tamir dükkanımıza gelebilirsiniz. Dilerseniz 0212 535 10 80 numaralı telefonu arayıp Beyazıt beyaz eşya tamircisine ulaşabilirsiniz. Ayrıca Beyazıt Mahallesi, Divrikli Sokak, No:225A Fatih / İstanbul adresine gelerek de randevu oluşturabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Beyazıt beyaz eşya servisi nerede?

Beyaz beyaz eşya servisine Beyazıt Mahallesi, Divrikli Sokak, No:225A Fatih / İstanbul adresinden ulaşabilirsiniz.

Beyazıt beyaz eşya servisi telefonu nedir?

Beyazıt beyaz eşya servisine 0212 535 10 80 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80