Blog

Çamaşır Makinesi Kapak (kapı camı) Camı Değişimi ve Fiyatı

Çamaşır makinesi kapak camı kırılması ile karşılaştığınız da sadece camı değiştirebilirsiniz. Kapak sağlam ise sadece kapı camının değiştirilmesi daha da uygun fiyata olacaktır. Şimdi gelin, size çamaşır makinesi kapak camı değişimi ve tamiri konusunda bazı bilgiler verelim.

Öncelikle çamaşır makinesi kapı camı kırıldığında ne yapmalı, kapı camının tamiri olur mu, kapak cam değişimi ve kapak cam değişim ücretlerini anlatacağız.

Çamaşır Makinesi Kapak Camı Kırıldı, Ne Yapmalıyım?

çamaşır makinesi kapak camı kırıldığında hemen ilk önce güvenlik önlemlerini almalısınız. Kapak camı oldukça kalın ve keskin olduğu için size ve çocuklarınıza ciddi zararlar verebilir. Ardından beyaz eşya servisi çalışanları ile görülerek kapak camı değişimi ya da komple kapak değişimi için görüşme sağlamalısınız.

Çamaşır makinesi kapak camı her ne kadar çok sağlam ve kalın gibi görünse de, darbelere karşı oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Hatta makineyi yüksek sıcaklıkta yıkamak bile bazen kapak camının parçalanmasına neden olabilir. Bu yüzden çamaşır makinesi kapak camı kırılması ile karşılaşmanızın bir sürpriz olmadığını söylemeliyiz.

Çamaşır Makinesi Kapak (Kapı) Tamiri

Çamaşır makinesi kapağı bazı nedenlerden dolayı kırılabilir. Bunun başlıca nedenlerinden biri de kapı mandalının sert bir şekilde çekilmesi, kapı kilidi açılmadan kapıyı açmaya çalışmak, çürüyen kapı menteşeleri ve küçük çocukların kapılara basması ile kırılmaktadır. Bu durumda kapı çerçevesinde bir hasar olmadığı sürece kapı ya da kapak tamiri yapılabilir.

Bunun için çamaşır makinesi kapak tamiri ile ilgilenen kişiler size yardımcı olabilir. Bizler sadece İstanbul içerisinde çamaşır makinesi kapak camı değişimi ve tamiri konusunda size yardımcı olabiliriz.

Çamaşır Makinesi Kapak Camı Değişimini Yapmak Mümkün mü?

Çamaşır makinesi kapak camı kırıldığında camın kapağa nasıl bir zarar verdiğini iyi gözlemlemek gerekir. Sadece kapak camı kırılması ile karşı karşıyaysanız o zaman sadece kapak camını satın alarak kapak cam değişimini yaptırabilirsiniz. Kapı camının kırılması sonucu kapağın etrafındaki çerçeveye de zarar vermesi halinde kapak çerçevesi ve kapak camı satın alınmalıdır.

Kırılan Çamaşır Makinesi Kapak Cam Değiştirme Ücretleri

Çamaşır makinesi kapak cam değişim ücretleri makine markasına, modeline, kapak camının büyüklüğüne ve kapak camının satış fiyatına göre değişmektedir. Bazı kapak cam değişimi çok uygun fiyata yapılırken bazıları da çok az bulunan cam olmasından dolayı yüksek fiyatlara çıkabilmektedir. İşte bu yüzden ancak ortalama bir fiyat aralığı ile çamaşır makinesi cam değiştirme ücretini söyleyebiliriz.

Çamaşır makinesi kapak camı değiştirme ücreti (İşçilik dahil): 600 TL – 1400 TL

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80