İstanbul Vestel Servisleri

Esenler Vestel Servisi

Esenler de Vestel beyaz eşyaları tamir eden yetkili Vestel Servisi mi arıyorsunuz? Esenler Vestel servisi ile iletişime geçip beyaz eşyalarınızı tamir ettirebilirsiniz. Tabi öncelikle Esenler Vestel yetkili servise ulaşmanız gerekecek.

Esenler Vestel beyaz eşya servisi bilgileri, telefonu, adresi, çalışma saatleri ve müşteri hizmetleri numarasını burada paylaşacağız.

ÖNERİ: Yetkili Vestel servisleri sadece bağlı bulundukları ilçede hizmet ederler. (İstisnalar hariç) O yüzden Esenler de oturuyorsanız burada yer alan Esenler servisine başvurmanız gerekmektedir. Bağcılar, Güngören, Gaziosmanpaşa, Göktürk ve Kayaşehir gibi ilçeler de oturuyorsanız oradaki Vestel servislerine başvurmalısınız.

Esenler Vestel beyaz eşya servisi

Yeni satın aldığınız beyaz eşyalar Vestel yetkili servis garantisi altında olduğu için her hangi bir arıza yaşanması ile Esenler Vestel servisi size yardımcı olabilir. Beyaz eşyalarınızı satın aldığınız da garanti süresinin yanı sıra garanti süresini uzatma işlemini de yapabilirsiniz. Bu işlem ile beyaz eşyalarınızı ve cebinizi koruma altına almış olursunuz.

Garantisi devam eden beyaz eşyalarınızın tamirini yaptırmak için Esenler Vestel servisi ile iletişime geçtiğiniz de Esenlerde faaliyetlerine devam eden teknik servis uzmanları gelir. Kullanıcı hatası olmayan beyaz eşyaların tamirini kısa sürede yaptırmak ve ve güvenilir bir yerden hizmet almak isterseniz Esenler Vestel Tamiri ve tamircisi ile görüşebilirsiniz.

Esenler Vestel Servis İletişim Bilgileri

Garantisi devam eden ve garanti koşulları içerisinde yer aldığına inandığınız Vestel beyaz eşyalarınızı Esenler Vestel Teknik Servise götürebilirsiniz. Esenler Vestel servisine Menderes Mahallesi, Piri Reis Caddesi, No:30 Esenler (Esenler Kaymakamlığı Arkası) adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca 08502224123 numaralı telefondan da Esenler Vestel Müşteri Hizmetleri telefon numarasını arayıp randevu alabilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR

Esenler Vestel Yetkili Servisi Neler Yapar?

Bütün yetkili servisler gibi Esenler Vestel Servisi de bütün Vestel beyaz eşyaların tamirini yapmaktadır. Örnek olarak Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu, fırın ve küçük ev aletlerini tamirini yapıyorlar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80