Beyaz Eşya Servisi

Vestel Beyaz Eşya Servisi

Vestel mağazasından aldığınız beyaz eşyalarınız Vestel beyaz eşya servisi tarafından tamirleri yapılmak üzere 2 yıl garanti altındadır. Hatta bu süreyi ilk satın aldığınızda ek garanti süresi ile 7 yıla kadar da uzatabilirsiniz. Böylece uzun yıllar boyunca Vestel beyaz eşya tamiri için sadece Vestel servisi ile muhatap olacaksınız.

Özel beyaz eşya servisi de Vestel beyaz eşya arıza, onarım, bakım, tamir ve yedek parça değişikliklerinden çok iyi anlamaktadırlar. Hatta size en yakın Vestel beyaz eşya servisi ile kendi mahallenizde ki Vestel beyaz eşya bakımını yapan beyaz eşya tamircinin bilgilerini ve ücretlerini test edebilirsiniz. Vestel servisi ve özel beyaz eşya tamircisi de aynı şekilde doğru kararlar alarak Vestel beyaz eşya tamirlerini yapacaklardır.

Garantisi devam eden Vestel beyaz eşyalarınızı mutlaka ama mutlaka Vestel beyaz eşya servisine ücretsiz bir şekilde yaptırın. Basit bir arıza olsa bile Vestel yetkili servisi aramadan ürünlerinizi özel beyaz eşya tamir servislerine açtırmayın. Ücretsiz ve garanti kapsamında olan ürünlerinizi Vestel beyaz eşya servisi tarafından tamir edilmesini istiyorsanız hemen şimdi Vestel teknik servisten randevu alın. Vestel-com-tr adresine girerek Vestel müşteri hizmetleri iletişim bilgilerini görebilirsiniz. Ayrıca Vestel beyaz eşyalarınızın üzerinde bile Vestel servis iletişim numarasını görebilirsiniz.

Vestel beyaz eşya teknik servis

Vestel ülkemizde üretim yapan ve tamamen yerli malı olan büyük bir Türk markasıdır. Manisa da Vestel City ismi ile çok büyük bir alanda üretimlerine devam eden firmanın, en sevilen beyaz eşya firmalarından biri olduğunu gözlemlemekteyiz. Vestel üretici ve satıcı olarak beyaz eşyaların satışlarını yapmaktadır. Bozulan Vestel beyaz eşyalar da farklı firmaların teknik servis personelleri tamir etmiyor ve sadece Vestel beyaz eşya servisi ile Vestel servisi tarafından görevlendirilmiş kişiler tamir işlemlerine bakmaktadırlar.

Bir teknik servis markasından beklentinizin çok daha fazlasını Vestel beyaz eşya teknik servis gurubunda bulacaksınız. Eskiden Vestel yetkili servisi ne kadar çok beklendiğini müşterilerimizden çok duyardık. Ama şu anda geliştirilen teknik servis ağının birkaç dakika içerisinde Vestel beyaz eşya servisinin verilen adreste olduğunu görebiliyoruz. Hızlı ve yedek parça desteği sunan Vestel servisinin bu konuda çok iddaalı olduğunu görebiliyoruz. Sizler de Vestel beyaz eşya tamiri için Vestel servisi ile görüşebilir ve Vestel teknik servis tarafından arızalı Vestel beyaz eşyaların tamirlerini yaptırmak için randevu alabilirsiniz.

Vestel servisine nasıl ulaşırım?

vestel teknik servis

Vestel beyaz eşya yetkili servislere ulaşmanız oldukça kolay. Yaşadığınız mahalle de Cadde üzerinde Vestel mağazası varsa oradan Vestel servisi iletişim numarasını alarak, Vestel-com-tr adresine giriş yapıp online destek kısmından randevu almaya çalışarak, Vestel marka beyaz eşyalarınızın üzerinde yazılan Vestel müşteri hizmetleri numarasını arayarak ayrıca bilinmeyen numaralar servisinden Vestel beyaz eşya servisi numarasını isteyerek de olsa Vestel servisine ulaşabilirsiniz.

Garantili beyaz eşyaları tamir ediyor musunuz?

Servis dükkanı ismi ile beyaz eşya tamircisi olarak hizmet veren özel beyaz eşya servis firmasıyız. Hiçbir firma veya Vestel yetkili servisi olmadığımız için garantili Vestel beyaz eşyaları tamir etmiyoruz. Vestel beyaz eşya tamiri yaptırmak için mutlaka ama mutlaka Vestel beyaz eşya servisi ile görüşme sağlayıp doğru Vestel telefon numarasını aramalısınız. Aksi takdirde Vestel yetkili servisiyiz deyip sizleri kandırıp mağdur etmeye çalışan çok kişi ile karşılaşırsınız.

Garantisi bitmiş, Vestel beyaz eşya tamircisi tarafından garantiden çıkartılmış arızalar ve kullanıcı hatasından kaynaklandığı düşünülen beyaz eşyaların tamirlerini yapıyoruz. Müşteri kullandığı ürünün garantisi olmayıp Vestel servisi tarafından bile ücret çıkartılmış ürününü tamir ettirmek için bizlere ulaştığında bütün Vestel beyaz eşya arıza, tamir ve bakımlarını yaptığımızı ifade ediyoruz.

Vestel yetkili beyaz eşya servisi misiniz?

Hayır. Vestel yetkili beyaz eşya servisi değiliz. Vestel firması ile hiçbir bağlantımızın olmadığını ve sadece garantisi olmayan Vestel beyaz eşyaları küçük bir ücret karşılığında yapan profesyonel beyaz eşya servisi firmasıyız.

Profesyonel özel beyaz eşya teknik servisi

Ülkemizin gurur kaynağı ve tamamen Türkiye’nin markası diyebileceğimiz Vestel ürünlerinin tamir ve bakımını yapıyoruz. Vestel beyaz eşya servisi özel beyaz eşya tamircisi olarak Vestel markasına ait olan bütün ürünlerin teknik bakım ve tamirini güvenle yapıyoruz. Bu konuda oldukça deneyimli olan beyaz eşya tamir ustaları ile birlikte haftanın her günü Vestel beyaz eşya tamiri için bizlerden teknik destek alabilirsiniz.

Firmamız haftanın her günü sizlere hizmet veren özel bir kuruluştur. Bu anlamda Vestel ve diğer markaların tamiri ile ilgili bizlere güvenle ulaşabileceğinizi bir kez daha hatırlatmak isteriz. Vestel bulaşık makinesi, Çamaşır makinesi, buzdolabı ve elektrik süpürgesi gibi tamirleri hızlıca yapan firmamızın iletişim telefon numaralarını arayıp istediğiniz gün ve bir zaman dilimi için randevularınızı oluşturabilirsiniz.

Vestel beyaz eşya tamircisi telefonu 0212 535 10 80

En yakın Vestel beyaz eşya teknik servis

Vestel’in ürünlerini birçok evde görmek mümkün. Bu ürünlerin tamir ve bakımını Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren Vestel yetkili servisler tarafından ve özel beyaz eşya servisleri tarafından yapılmaktadır. Almış olduğunuz ürünün garanti süresine bakarak hangi servisi çağıracağınızın kararını verebilirsiniz. Garanti kapsamında olan arızalar için Vestel yetkili teknik servisi çağırmanız yararınıza olacaktır. Garanti süresi bitmiş Vestel marka ürün için yetkili servislerden yardım almanız gerekmez. Böyle bir durumda bizim gibi özel olarak çalışan VESTEL BEYAZ EŞYA SERVİSİ firmalarına da bu ürünlerinizin tamirini yaptırabilirsiniz.

Hızlı ve güvenli teknik servis hizmeti veren firmamızın çalışma arkadaşları özel olarak yetişip seçilen kişilerden oluşmaktadır. Evinizde kullandığınız Vestel Bulaşık makinesiÇamaşır makinesi ve elektrik süpürgesi gibi ürünlerin arızası ne olursa olsun, tamirini hızlıca aynı günde yapmaktayız. Elimizde Vestel ürünlerine ait oldukça geniş yelpaze de yedek parça mevcuttur. Bu durumda her hangi bir arızanın yaşanıp yedek parçaya ihtiyaç duyulduğunda birkaç gün beklemek zorunda kalmayacaksınız.

Vestel beyaz eşya servisi ile hızlı servis

Yıllar önce beyaz eşya tamiri için teknik servis çağırdığınız da birkaç gün sonrasına randevu verilirdi. Sizler de bu süre içerisinde Bulaşık veya çamaşırlarınızı elde yıkamak zorunda kalırdınız. Aynı zaman da teknik servis gelip bizi evde bulamayacaklar diye evden de çıkamazdınız. Şu anda bazı teknik servisler yine aynı şekilde olmuş olsa da bizler Vestel beyaz eşya servisi olarak Vestel ve diğer beyaz eşya markalarına hızlı ve aynı günde hizmet veriyoruz. Ürününüzün markası ne olursa olsun. Randevu aldığınız zaman sizlere Vestel tamirini ile yakından ilgilenen çalışma arkadaşlarımızın hangi saatte orada olacağını açıkça belirtmektedir. Verilen saatte yani tam zamanında teknik servis çalışanlarımız kapınızda olmaya özen göstermektedir.

Burada belirtildiği üzere randevularına sadık olan firmamız ile sizler de çalışmak isterseniz Vestel beyaz eşya tamir ve bakımı için bize hızlıca ulaşabilirsiniz.

Vestel beyaz eşya yedek parça

Birçok beyaz eşya servisi olarak çalışan özel servislerin yanlarında yedek parça taşımadıklarını duyuyoruz. İlk önce bozuk olan parçayı tespit edip sonraki gün ise o ürünün yenisini getirerek bozulan Vestel cihazı tamir etmektedirler. Bizler de bu teknik servis anlayışından farklı olarak çalışmaktayız. Müşteri bizleri arayıp randevu aldığında ilk önce ürünün hangi marka ve model olduğunun bilgisini alırız. Ürün hakkında detaylı şikayet bilgisini alan uzman beyaz eşya tamir ustası arkadaşımızın söylenen arıza doğrultusunda hangi parçanın bozuk olma ihtimalinin olduğu kanaatine varır. Bu doğrultuda Vestel yedek parça depomuzdan ürünün marka ve modeline göre ürün alınıp verilen adrese doğru yola çıkılır.

Vestel marka ürünün arıza tespiti yapılır. Eğer tahmin edildiği gibi bir arıza Varsa yanımızdan getirdiğimiz Vestel yedek parçasını makineye montaj yapılıp teslim edilir.

Hangi beyaz eşyalar tamir ediliyor?

Bizler uzun yıllardır beyaz eşya tamir sektöründe olduğumuz için bütün beyaz eşya markalarını birbirinden ayırt etmeden tamir işlemini sürdüren teknik servis firmasıyız. Evinizdeki beyaz eşya ürünlerinin markası ve model yılının ne olduğu hiç önemli değil. Hatta arızasını bile kimse yapamamış olabilir. Garantisi olman beyaz eşyaların tamirlerini yaptırmak için Vestel beyaz eşya servisi iletişim numaralarını arayıp randevu alabilir veya size en yakın bizim gibi özel beyaz eşya servislerine Vestel tamir ücretinin ne kadar çıkabileceği konusunda destek almak için arıza tespiti isteğinde bulunabilirsiniz.

Vestel servisi

Tamirini ettiğimiz beyaz eşyalar genellikle her ev kullanılan ürünlerdir. Ayrıca her beyaz eşya markasını da tamir ettiğimizi ifade etmiştik. Özellikle Vestel Çamaşır makinesi tamiri, Vestel Bulaşık makinesi tamiri, Vestel buzdolabı tamiri, Vestel elektrik süpürgesi tamiri, Vestel derin dondurucu tamiri ve Vestel fırın ile ocak tamirini yapmaktayız. Diğer markalara ait beyaz eşyalara da sahipseniz bizimle iletişime geçerek bu ürünlerin tamir edilmesini isteyebilirsiniz.

Vestel çamaşır makinesi servisi

Kendini her zaman için geliştirip ve asla yerinde saymaktan hoşlanmayan bir beyaz eşya markası gösterin deseniz mutlaka ilk önce Vestel adını söyleriz. Vestel’in en son üretmiş olduğu çamaşır makinesi modellerini gördünüz mü? En son teknoloji ile üretilen Vestel çamaşır makinesi tasarımı ile yeniden göz dolduruyor. Çok eskiden alıp garantim süresini uzatmış olduğunuz çamaşır makinenizi Vestel beyaz eşya servisi ile iletişim halinde olarak tamirlerini yaptırabilirsiniz.

Vestel çamaşır makinesi servisi özel olarak yetiştirilen personeller tarafından yapılmalıdır. Her bir personelin sevdiği veya arızalarına çok hakim olduğu bir beyaz eşya ürünü vardır. Bu kişinin de sadece örnek olarak Vestel çamaşır makinesi tamiri ile ilgilenmesi daha iyi sonuç vereceğini düşünüyoruz. Personel sayısının çok az olması bütün Vestel beyaz eşyaları tamir etmek için uzman bir personel çalıştırılabilir, yalnız her bir ürüne farklı personellerin gönderilmesinin daha etkili olabileceği düşüncesindeyim. Vestel beyaz eşya servisi de çamaşır makinesinde uzman teknik servis personelleri çalıştırarak yanlış arıza tespitlerinin önüne geçmiş oluyor.

Vestel bulaşık makinesi servisi

Vestel beyaz eşya servisi bulaşık makinesi tamirinde de çok usta personeller ile bulaşık makinesi tamirini yapıyorlar. Vestel servisi ile görüşme sağlayıp bulaşık makinesi arızası için ulaştığınızı söylediğinizde sizlere bulaşık makinesi tamirin çok iyi anlayan teknik servis personeli gönderilir. Bulaşık makinesinin arızasının ne olduğunu gelen teknik servis çalışanına anlatmanız ile sizlere garanti kapsamında yapılacaksa hangi parçaların değişeceğini veya garantisi olmayan ürünler için ise ücret bilgisi verilir. Sizler de garantisi olmayan bulaşık makinesini ister Vestel beyaz eşya tamiri yapan vestel servisine isterseniz de İstanbul civarında Vestel bulaşık makinesi servisi işine bakan özel beyaz eşya tamircilerini arayabilirsiniz.

Bulaşık makinesi tamirleri beyaz eşyalar arasında zorluk derecesi biraz fazla olan ürünler arasındadır. Bir çamaşır makinesini tamir etmeniz birkaç dakikanızı alabilir ama bulaşık makinesi tamirinin arıza tespitini yapmak için epey bir araştırma yapmanız gerekebilir. İşte bundan dolayı bulaşık makinesi tamirini yaptırmak için Vestel bulaşık makinesi tamiri ile yakından ilgilenen teknik servis personelleri ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

Vestel Buzdolabı servisi

Evdeki beyaz eşyalardan hangisi bozulursa bozulsun mutlaka eksikliğini görürüz. Ama buzdolapları bozulduğunda diğer beyaz eşyalara göre daha da çok mağdur olabileceğinizi biliyor musunuz? Çamaşır makinesi arızalandığında Vestel beyaz eşya servisi birkaç gün gelmese bile çamaşırları biriktirip makine tamir edildikten sonra tamirlerini yaptırabilirsiniz. Yalnız buzdolabı arızalandığında boşa tüketeceğiniz bir dakikanız bile olmamalı. Çünkü buzdolabı hata verdiğinde buzdolabın içerisindeki kötü bir koku hakim olur. Bu koku ile buzdolabın içerisindeki yiyecekler hemen bozulmaya başlar. İşte bu nedenle garantili buzdolaplarınızı mutlaka çok hızlı tamir işlemlerini yapan Vestel beyaz eşya servisine haber vererek Vestel buzdolabı servisine yaptırmalısınız.

Buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi veya diğer elektrikli ev aletleri tamirinden daha zor ve karmaşık olmasından dolayı buzdolabı tamir ücretleri biraz daha pahalıdır. Buzdolabı motor değiştirme, kılcal tıkanması ve diğer bazı önemli işlemler yüksek fiyatlara yapılmaktadır. Bundan dolayı buzdolabınızı tamir ettirmek için mutlaka Vestel beyaz eşya servisi, Vestel servisi ve garantili cihazlarınızı Vestel buzdolabı servisine yaptırmanızı öneriyoruz.

Vestel elektrik süpürgesi tamiri

Elektrikli ve şarjlı Vestel elektrik süpürgesi tamiri Vestel beyaz eşya servisi arıza bölümünde yapılır. Elektrik süpürgesi arızası, motor değiştirme, motor arızalanması, motordan duman çıkması veya yanık kokusunun gelmesi üzerine Vestel beyaz eşya tamir servisine başvurabilirsiniz. Vestel elektrik süpürgesi servisi tarafından organize edilen elektrik süpürgesi tamirinden sizler de çok memnun kalacak ve artık bundan sonra Vestel elektrik süpürgesi servisinden başka hiçbir yer ile çalışmayacağınızı iddaa ediyoruz.

Elektrik süpürgesi arızalandığından evin temizlenmesi gırgır ve eski çağlardan kalan bazı süpürgelere kalır. Bunların da ne kadar temizlediği şüphelidir. Aslında alışmış olduğumuz bazı ürünler arızalandığı zaman onun yerini alacak farklı bir ürün bulmakta zorlanıyoruz. Belki de Vestel beyaz eşya servisi tarafından Elektrik süpürgesi tamiri hemen yapılsa o yokluğu hissetmeyeceğiz ama işte bazı arızalar birkaç gün sürebilmektedir. Size en yakın Vestel beyaz eşya teknik servisi için Vestel’in web sitesinden bilgilere ulaşabilirsiniz.

Vestel ankastre ocak fırın tamiri

Vestel fırın tamiri ve Vestel ankastre ocak tamiri, garantilili ürünler için söylemeliyim ki sadece ve sadece Vestel beyaz eşya servisi tarafından yapılmalıdır. Garantisi olmayan arızalı Vestel ankastre ocaklarınızı istediğiniz beyaz eşya servisine elbette götürebilirsiniz. Mağdur olmamak ve daha yeni aldığınız fırının tamiri için tamircilere ödeme yapmak istemiyorsanız kimler ile çalıştığınızı iyi bilip anlamalısınız. Vestel fırın ocak tamir servisi için Vestel beyaz eşya servisinden bilgi ve randevu almanızı öneriyoruz.

Garanti süresi biten Vestel fırın ve ocaklarınızı en yakın beyaz eşya servisi olarak bizlere yaptırmak isterseniz 0212 535 10 80 telefon numarasını arayabilirsiniz. Garantili ocak, ankastre fırın tamiri, Vestel çamaşır makinesi tamir, Vestel bulaşık makinesi tamiri, Vestel buzdolabı ve Vestel kurutma makinesi tamiri için lütfen Yetkili Vestel beyaz eşya servisini arayınız. Bizler sadece garantisi biten ürünlere bakabiliyoruz.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80