Beyaz Eşya Servisi

Gaziosmanpaşa Altus Servisi

Gaziosmanpaşa Altus servisi telefonu, iletişim bilgileri ve adresi ile Altus beyaz eşyalarınızı kolayca tamir ettirebileceksiniz.

Garantisi devam eden Altus çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, Altus marka fırın ve Altus marka beyaz eşyaların tamirini Gaziosmanpaşa Altus servisi ve diğer Altus yetkili servis firmalarına götürebilirsiniz. Bizler burada Gaziosmanpaşa Altus teknik servis iletişim bilgilerini vereceğiz. Eğer Gaziosmanpaşa’da ikamet ediyorsanız servis kaydı oluşturabilirsiniz.

İPUCU: Bayrampaşa Altus servisi ve Esenler Altus Servisine burada ki sayfalardan ulaşabilirsin.

Gaziosmanpaşa Altus Beyaz Eşya Servisi Neler Yapar?

Altus; Arçelik firmasına ait beyaz eşya üreticisidir. Yani aslında Arçelik ile Altus aynıdır diyebiliriz. Tabi ürünlerinde bazı farklılıklar da vardır. Arızalı Altus beyaz eşyalarınızı Türkiye’nin dört bir yanından bulunan Altus yetkili servislerine yaptırabilirsiniz. Özellikle kullanıcı hatasından arızalanan ve garantisi olan buzdolabı, çamaşır makinesi gibi ürünlerin tamiri Gaziosmanpaşa Altus yetkili servis ve diğer Yetkili Altus servisleri tarafından ücretsiz onarımı gerçekleştirilir.

Bildiğiniz üzere her yetkili servis firması her ürünü tamir etmez. Bazılarının yeri küçük olduğu için sadece küçük ev aletlerini tamir ederken, Bazıları da kurumsal klima, soğutucu, yıkayıcı ve diğer küçük ev aletleri tamirini de yapmaktadırlar.

İstanbul, Gaziosmanpaşa Altus servisi neler yapar hep birlikte bakalım. Bazı Hizmetler şu şekilde sıralanmıştır.

Altus Gaziosmanpaşa İletişim

Gaziosmanpaşa Altus servisine ulaşmak için aşağıda yer alan bilgileri kullanabilirsiniz. Bizler Gaziosmanpaşa beyaz eşya servisi olarak çalışan özel beyaz eşya servisiyiz. Gaziosmanpaşa Altus yetkili servisi değiliz.

İşte Gaziosmanpaşa Altus servisi telefonu, adresi, web sitesi, ve yetkili servis bilgileri;

FİRMA:Gaziosmanpaşa Altus Servisi
TELEFON:0850 210 08 88
ADRES:Mevlana Mahallesi, 869/3 Sk, No:3/A Gaziosmanpaşa / İstanbul
WEB SİTE:www.altus.com.tr
YETKİLİ SERVİS Mİ?EVET
Gaziosmanpaşa Altus servisi iletişim bilgileri

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80