İstanbul Altus Servisleri

Altus Beyaz Eşya Servisi

Altus servisi ihtiyaçlarınız Altus beyaz eşya servisi tarafından hızlıca karşılanabilir. Yeter ki Altus marka beyaz eşyalarınızda arıza, sorun, tamir, yedek parça ihtiyacı veya buna benzer ihtiyaçlarınız için Altus müşteri hizmetleri numarasını arayın. Beyaz eşya tamir ustaları, yan, Altus beyaz eşya tamir servis çalışanları en iyi şekilde sizlere profesyonel servis hizmeti vereceklerdir.

Altus beyaz eşya markası bir Arçelik yan kuruluşudur. Yani Arçelik ürünlerini alırken nasıl güvenerek alıyorsanız aynı şekilde Arçelik’in yan ürünlerinden biri olan Altus markasını da güvenle alabilirsiniz. Hatta şunu ifade etmeliyim ki, Altus beyaz eşya servisi ihtiyaçlarınız bile Arçelik beyaz eşya servisi tarafından karşılanmaktadır. Size gelen servis personelinin üzerindeki tişörtte bile Arçelik servisi ve Beko beyaz eşya servisi yazmaktadır.

Altus çamaşır makinesi, Altus bulaşık makinesi veya Altus buzdolabı gibi ürünleri beğeniyor ama markasının çok popüler olmaması ile ilgili bazı endişeleriniz varsa, Altus markasına güvenmeniz gerektiğini söyleyebilirim. Arçelik beyaz eşyalar kadar pahalı olmayan ama Arçelik gibi kaliteli ürünleri uygun fiyata almak istiyorum diyorsanız Altus beyaz eşya arıza servisini arayabilirsiniz.

Altus beyaz eşya arızasını kimler tamir eder?

Her beyaz eşya markası gibi Altus beyaz eşyaların da yasal garanti süresi vardır. Altus beyaz eşya arızaları Altus servisi ve Altus beyaz eşya servisi tarafından karşılanmaktadır. Size verilen garanti süresi içerisinde beyaz eşyalarınız da bir arıza veya normal olmayan bir durum ile karşı karşıya kalırsanız derhal Altus beyaz eşya servisi ile görüşerek beyaz eşya tamiri konusunda destek alabilirsiniz.

Garantisi devam eden Altus beyaz eşyalar için: Garanti süresi içerisinde arızalanan Altus çamaşır makinesi veya bulaşık makinesini tamir ettirmek için Altus servisi veya Altus yetkili beyaz eşya satıcılarını arayabilirsiniz. Garanti kapsamına alınan Altus beyaz eşya arızalarını hiçbir servis ücreti ödemeden Altus servisi ile görüşerek ücretsiz onarabilirsiniz.

Garanti süresi biten Altus beyaz eşyalar için: Garanti süresi biten beyaz eşyalarınızı dilediğiniz beyaz eşya tamircisine yaptırabilirsiniz. Buna kimsenin size itiraz etmesi gibi bir olumsuz görüşü olamaz. Garanti süresi dolmuş ve artık yavaş, yavaş arıza vermeye başlayan Altus beyaz eşyalarınızı Altus Servisine yaptırabileceğiniz gibi mahallenizde ki beyaz Altus marka beyaz eşyaların tamirinden çok iyi anlayan ustalara da yaptırabilirsiniz.

Altus beyaz eşya teknik servisi

altus

Her beyaz eşya markasının teknik servis işlerini yürütüp beyaz eşyaları tamir eden bir ekibi de vardır. Altus beyaz eşya servisi de Arçelik markasının yan kuruluşu olmasından dolayı Altus beyaz eşya tamiri ve arıza tespitini Arçelik teknik servisi yapmaktadır. Sizler de Altus beyaz eşya arızası ile karşı karşıyaysanız ve yedek parça kullanılmadan bu eşyaların tamir olmaz diyorsanız hemen Altus beyaz eşya servisini Yani yeni Altus servisini arayın.

Altus servisi bazı beyaz eşya markaları çok yoğun çalışan teknik servis bölümü değildir. Çünkü Altus sadece birkaç farklı ürün imal etmektedir. Yani bir Altus ütü veya Altus mikser setini bulamayabilirsiniz. Ama Altus çamaşır makinesi ve Altus bulaşık makinelerine kolaylıkla rastlayabilirsiniz. Evinizde Altus marka beyaz eşyalar varsa ve bu eşyalar aldıktan kısa süre sonra arızalandıysa (Garanti süresi devam ediyorsa) hemen Altus beyaz eşya tamircisini arayın. Yetkili Altus beyaz eşya servis firması size hemen servis kaydı oluşturarak oluşan arıyı anında tespit edip onarımını gerçekleştireceklerdir.

Altus beyaz eşya arıza, bakım, tamir ve yedek parça servisi

Bozulan ve aldığınız günden beri belirli aralıklarla hata veren Altus beyaz eşya tamirlerini Altus beyaz eşya teknik servise yaptırabilirsiniz. Altus servisi her türlü bakım, onarım, tamir ve yedek parça temini konusunda yardımcı olacaktır. Size en yakın Altus servisi için hemen Altus müşteri hizmetleri telefon numarasını arayıp öğrenebilirsiniz.

Altus beyaz eşya servisi kayıt başvurunuzdan sonra sırasıyla bulunduğunuz bölgeye göre size yetkili teknik servis yönlendirilir. Bu sayede eskisi gibi çok fazla bekletilmeden aynı günde Altus beyaz eşya servisinin geleceğini düşünüyorum. Eğer çok uzak tarihlere randevu verilirse ve sizin de aciliyetiniz varsa yine de Altus servisini beklemek zorundasınız. Farklı firmalardan Altus beyaz eşyalarınızı tamir ettirmeniz halinde beyaz eşyalarınız garanti dışında kalacaktır.

Yaşadığınız sorunun önemli olduğunu düşünüyorsanız daha sık aralıklarla yetkili Altus servisini aramanız daha mantıklı olacaktır. Altus beyaz eşya tamiri ile ilgilenmeyen ve özellikle yetkili Altus servisi olmayan beyaz eşya ustalarına ürünlerinizi tamir ettirmeniz halinde cihazlarınız bir daha garanti kapsamına alınmayacağının bilgisini vermek istiyorum.

Garanti süresi bitmiş beyaz eşyalarınız için istediğiniz en yakın özel beyaz eşya servisi ile görüşüp servis kaydı oluşturabilirsiniz. Garantisi olmayan beyaz eşyaların tamiri için yetkili  Altus beyaz eşya servis servislerini çağırmak zorunda değilsiniz.

Altus çamaşır makinesi tamiri

Çamaşır makinesi tamiri garanti süresi içerisinde mutlaka Altus çamaşır makinesi servisine yaptırılması gerekir. Altus çamaşır makinesi tamiri birçok beyaz eşya tamircisi olan özel beyaz eşya servisleri tarafından kolaylıkla tamir edilebilir. Yalnız Altus yetkili servis garantisinde olan ürünlerin mutlaka yalnızca Altus beyaz eşya servisi tarafından yapılması gerekmektedir.

Çamaşır makinesin de diğer günlere nazaran bir arıza olduğunu düşünüyorsanız Altus teknik servisi ve servis çalışanlarından fikir alabilirsiniz. Çalışanların çamaşır makinesinin arızalı olduklarına karar verdiklerinde hemen aynı telefon hattı üzerinden arıza servis kaydı da oluşturabilirsiniz. Çamaşır makinesinde sıklıkla meydana gelen ve Altus beyaz eşya servisinin tamiri yapmış olduğu arızaların bir kaçı şu şekildedir.

Altus çamaşır makinesi kazanı dönmüyor arızasının tamir edilmesi

Altus çamaşır makinesi yıkama başlamıyor hatası

Altus çamaşır makinesi su almıyor ve yıkama yapmıyor arızası

Altus çamaşır makinesi motor değiştirme servisi

Ayrıca Altus çamaşır makinesi rezistans değiştirme, pis su hortumu ile temiz su hortumu değiştirme, çamaşır makinesi pompası değiştirme, kablo grubu ve kapı kilit değiştirme işlemi ile de aynı günde hizmet verilmeye devam edilmektedir.

Altus bulaşık makinesi tamir servisi

Altus’un üretmiş olduğu bulaşık makinesini kullanıyorsanız çok uygun fiyata performans olarak yüksek bir ürün aldığınızı söylemiş olalım. Altus beyaz eşya servisi yazımızın paragrafında da anlattığımız üzere Altus markası Arçelik ve Beko markasının yan ürünüdür. Dolayısıyla Altus bulaşık makinelerinde Arçelik marka yedek parçalara rastlamak mümkün. Yani iyi bir markanın yan ürününü almanız sizlere avantaj olarak geri gelmiş olacaktır.

Altus bulaşık makinesi tamiri için teknik serviste çalışan arkadaşlarımıza da sorduğumuzda Altus markasının teknik servis işlerinin de çok kaliteli yürütüldüğü söylenmektedir. Dolayısıyla sıfır Altus bulaşık makinesi aldıysanız garanti süresi boyunca ücretsiz onarım ve yedek parça ihtiyacı için Altus beyaz eşya servisi numaralarınızı arayıp yaptırabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80