İstanbul Altus Servisleri

Bayrampaşa Altus Servisi

Beyaz eşya sektöründe en çok sevilen ve tanınan markalardan biri de Altus markasıdır. Bayrampaşa Altus servisi ve diğer Altus yetkili servislerden garantisi devam eden Altus beyaz eşyaların tamirini yaptırabilirsiniz.

Bayrampaşa civarında Altus beyaz eşyaları tamir eden firmaları öğrenmek ve telefon numaralarını alıp randevu oluşturmak için Altus yetkili servis müşteri hizmetlerini aramanız gerekir. İnternet üzerinde Altus markası ile hiçbir ilgisi olmayan fakat kendini Bayrampaşa Altus servisi olarak tanıtan birçok firmaya rastlayabilirsiniz. Gerçek Altus servisi için Bayrampaşa Altus teknik servisi ya da Altus müşteri hizmetleri numarasını arayınız.

Bayrampaşa Altus Servisi Neler Yapar?

Ülke çapında birçok Altus yetkili servis vardır. Bu teknik servislerin bazılarında sadece büyük beyaz eşyalar tamir edilirken, bazılarında ise elektrikli ev aletleri dahil olmak üzere bütün Altus marka beyaz eşyaları ayırt etmeden tamir ederler. Bayrampaşa Altus beyaz eşya servisi de tıpkı bazı servisler gibi bütün Altus ürünlerini tamir ederek hizmet veriyorlar.

Altus ve Beko bildiğiniz üzere Arçelik markasına ait önemli markalardır. Dolayısıyla bölgeniz de Altus teknik servisi yoksa Altus buzdolabı, Altus çamaşır makinesi, Altus bulaşık makinesi, Altus fırın ve Altus elektrikli ev aletleri tamirini Arçelik servisine yaptırmanız gerekir. Bayrampaşa Altus servisi hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıda yer alan sık sorulan sorular kısmına bakabilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR

Bayrampaşa Altus Servisi ile bir bağlantınız var mı?

Hayır. Bayrampaşa Altus tamircisi ve diğer Altus yetkili servis ile doğrudan Altus markası ile hiçbir bağlantımız yoktur.

Garantili Altus Beyaz Eşyaları Tamir Ediyor musunuz?

Altus ve diğer markalara ait ürünlerin tamirleri (buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri, fırın tamiri, elektrikli ev aletleri tamiri vb.) asadece yetkili servisler tarafından yapılmalıdır. Bizler Bayrampaşa Altus yetkili servisi ve diğer bölgeler de yer alan yetkili servisler ile bir ilgimiz olmadığı için garantisi devam eden Altus beyaz eşyaları sadece yetkili servislere yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Firma İsminiz Nedir Ve Neler Yaparsınız?

Bizler Bayrampaşa beyaz eşya servisi, Esenler beyaz eşya servisi, Beşiktaş, Yenibosna ve Bakırköy’de şubeleri bulunan özel beyaz eşya servisiyiz. Garantisi bitmiş Altus beyaz eşyalarınızı bize tamir ettirerek daha uygun fiyatlara yüksek kalite de hizmet alabilirsiniz.

Bayrampaşa Altus Teknik Servisine Nasıl Ulaşırım?

Az önce de anlattığımız gibi bizler özel beyaz eşya servisi olduğumuzdan dolayı sadece garantisi olmayan her marka beyaz eşyaların tamirlerini yapmaktayız. Bayrampaşa Altus teknik servis ile iletişime geçmek için Arçelik ve Beko yetkili servislerden yararlanabilirsiniz.

Hizmetleriniz nelerdir?

Firmamız da tamir edilen beyaz eşyaların listesi aşağıdadır. Bizler teknik servisi olarak;

Buzdolabı servisi

Çamaşır makinesi servisi

Bulaşık makinesi servisi

Fırın servisi

Ankastre servisi

Ocaklı fırın servisi

Mini fırın servisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80