Beyaz Eşya Servisi

Esenler Altus Servisi

Altus markasına ait yetkili servisler İstanbul, bütün ilçeler ve Türkiye’nin birçok yerinde bulunur. Esenler Altus servisi de bu yetkili servislerden bir tanesidir. Altus beyaz eşyaların tamirini yaptırmak ve özellikle garantisi devam eden beyaz eşyaların tamiri için ücretsiz onarım fırsatından yararlanabilirsiniz.

Bu yazımız da İstanbul Esenler Altus beyaz eşya servisi hakkında detaylı bilgilere yer vereceğiz. Altus Esenler servisinin telefon numarası, müşteri hizmetleri telefonu, adresi, konumu ve verilen hizmetler hakkında bilgi vereceğiz.

Altus Esenler Beyaz Eşya Servisi

Altus beyaz eşyaları (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve elektrikli ev aletleri) satın alırken yasal çerçeveler içerisinde size 2 yıl garanti süresi hakkı verilir. Bu garanti süresi içerisinde, her hangi bir arıza yaşanması halinde Altus servisi tarafından onarımı gerçekleştirilir. İşte Esenler Altus servisi ya da başka deyiş ile Esenler Altus beyaz eşya servisi de bu yetkili servisler arasında yer almaktadır.

Altus markası Arçelik, Beko, Grundig gibi ürünler ile birlikte üretilir. Yani Altus beyaz eşyalar Arçelik güvencesi altındadır. Satın aldıktan hemen sonra bir sorun yaşanması halinde direk olarak Arçelik markası ile muhatap olacaksınız. İşte bu nedenle Esenlerde ki Altus servisinin ve diğer yetkili Altus servislerinin bilgilerini versek de, aslında Arçelik yetkili servis iletişim bilgilerini vermiş oluyoruz.

Altus Beyaz Eşya Bozuldu, Ne Yapmalıyım?

Altus beyaz eşyaları tamir etmek için 2 seçeneğiniz var. Garantisi devam ediyorsa Esenler Altus yetkili servisini arayıp ücretsiz onarım talebinde bulunmak, ya da Esenler beyaz eşya servisi, Bağcılar, Başakşehir ve Güngören beyaz eşya servisi gibi özel beyaz eşya servislerinden ücretli onarım talebinde bulunmak. Her iki seçenekte de Altus beyaz eşyalarınızın onarımı yapılır. Yalnız birinde garantili olduğu için ücretsiz tamir edilir, Diğerinde ise ücret ödemek zorunda kalırsınız.

Esenler Altus Servisi İletişim Bilgileri

Esenler Altus servisine FEVZİ ÇAKMAK MAH. FEVZİ ÇAKMAK CAD. NO:30/A
İSTANBUL / ESENLER adresinden ulaşabilirsiniz.

Esenler Altus servisi telefon numarası: 08502100888

Buradaki bilgiler Altus resmi web sitesinden alınmıştır. Doğruluğunu teyit etmek için lütfen Altus müşteri hizmetleri numarasını 4440888 arayınız.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80