Elektrik Süpürgesi Servisi

Gaziosmanpaşa elektrik süpürgesi tamircisi

Gaziosmanpaşa elektrik süpürgesi tamircisi; Beyaz eşya tamir hizmetini profesyonel bir şekilde sürdüren enden firmalardan biridir. Elektrik süpürgesi tamiri, bakımı ve yedek parça değişikliği konusunda en iyi hizmeti sunan Gaziosmanpaşa elektrikli ev aletleri tamir firmasıyız. Elektrik süpürgesi çekmiyorsa veya çalışmıyorsa öncelikle elektrikli süpürgenin bakımı yapılmadığından dolayı mı yoksa bozulup bozulmadığını anlamak için bize ulaşmanız gerekir.

Gaziosmanpaşa Elektrik süpürgesi servisi, tamiri ve bakımından çok iyi anlayan beyaz eşya tamir ustalarımızın sizlere her konuda yardımcı olacaklarına emin olabilirsiniz. Gaziosmanpaşa elektrik süpürgesi servisi hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için 0212 535 10 80 numarasını hemen arayın.

Elektrik süpürgesi neden bozulur?

Evlerimizde kullandığımız beyaz eşya ürünlerinden biri olan elektrik süpürgelerinin tamir ve bakımını yapan Gaziosmanpaşa teknik servisiyiz. Elektrik süpürgeleri diğer beyaz eşya ürünleri kıyasla daha kolay bozulan ürünlerdir. Arızaların asıl nedeni elektrik süpürgesine bakım yapılmaması ve filtrelerinin temizlenmemesi konusudur.

Elektrik süpürgesi tamircisi için hemen tıkla ara 0212 535 10 80

Halıların üzerinde büyük olan cisimlerin olduğu gibi halıların içerisinde de görünmeyen toz tanecikleri vardır. Büyük parçacıklar elektrik süpürgesinin toz torbası veya saklama yerine girse de küçük toz taneleri de filtrelere tutunur. Zaman içerisinde bu filtreler de oluşan toz nedeniyle filtrelerden hava akışı geçmez. Elektrik süpürgesi motorunun sağlıklı bir şekilde çalışabilmesi için devamlı olarak hava akışının olması gerekir. Yoksa elektrik süpürgesi motoru çok kısa sürede bozulur. İşte bu nedenle Gaziosmanpaşa elektrik süpürgesi tamircisi ve beyaz eşya tamircisi olarak çalışan ustalarımız haftanın her günü sizlere hizmet etmek için çalışıyorlar.

Gaziosmanpaşa da elektrik süpürgesi tamiri nasıl yapılıyor?

Bozuk olan elektrik süpürgelerinin tamiri yaptırmak isteyen müşterilerimiz firmamıza gelerek veya Gaziosmanpaşa elektrik süpürgesi tamircisi iletişim numarasından bizleri arayabiliyorlar. Elektrik süpürgesinin arızasının ne olduğunu anlayabilmek için müşteriden ürün hakkında detaylı bilgi alınır. Bu bilgiler doğrultusunda elektrik süpürgesi tamirinin evde mi yoksa iş yerinde mi yapılacağı konusunda fikir alışverişi yaparız. Müşterinin evinden Gaziosmanpaşa elektrik süpürgesi tamircisi servis ekibimizden bir kişi alıp servis dükkânımıza getirir.

Birinci aşama da elektrik süpürgesinin arızasını anlamak için ilk önce arıza tespitinin yapılması gerekir. Arıza tespitinden sonra Gaziosmanpaşa elektrik süpürgesi servisi fiyat belirleme departmanına arızanın ne olduğu konusunda bilgi ulaştırılır. Netliğe kavuşturulan fiyat müşteriye ulaştırılır. Fiyatın onaylanması halinde elektrik süpürgesi tamircisi tarafından hızlıca tamir gerçekleştirilir. Elektrik süpürgesi arıza tespitinden sonra fiyatın onaylanmaması halinde servis ücreti alınıp elektrik süpürgesi müşteriye tamir edilmeden iade edilir.

Gaziosmanpaşa elektrik süpürgesi servisi

Beyaz eşya servisi firmamızın en çok tamiri gerçekleştirilen ürünlerden biri de elektrik süpürgesi tamiridir. Çalışma arkadaşlarımızın bütün ürünlerin tamir edildiğini ve özellikle elektrik süpürgesi arızalarını kolaylıkla tamir eden güçlü ekiplere sahibiz. Gaziosmanpaşa elektrik süpürgesi servisi tamiri ve yedek parçanın temin edilmesi konusunda sizlere çok hızlı yardımcı olabiliyoruz. Elektrikli süpürge tamiri için firmamıza ulaştırılan cihazların tamiri yapılırken bakımlarını da ücretsiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Yedek parça kullanılmadan yapılan tamirler ücretsiz yapılmaktadır. Yedek parçanın kullanılması gerektiğinde Gaziosmanpaşa elektrik süpürgesi tamircisi çalışanlarımız bu konuda sizleri önceden bilgilendirip onay alınması halinde parçalar takılır.

Her bozuk olan ürünün eksikliği hissedildiği gibi elektrik süpürgesi de bozulduğu zaman büyük bir eksiklik hissedilir. Elektrik süpürgesinin tamir edilmesi veya yenisini almak konusunda bir an çekimser davranabilirsiniz. Yalnız size çok yakın bir yer de elektrik süpürgesi tamirini hızlı ve uygun fiyatlara yapan bir firma var desek inanır mısınız? Gaziosmanpaşa elektrik süpürgesi servisi tarafından en uygun fiyatlar ile tamir ve bakımlar yapılıp evlerinize hızlıca teslim edilmektedir. Yeni bir elektrik süpürgesi almadan önce mutlaka bozuk olan süpürgenin tamirini yaptırmak için bizden fiyat almayı unutmayın.

Gaziosmanpaşa elektrik süpürgesi servisinde verilen hizmetler

elektrik supurgesi motoru degistirme
Elektrik süpürgesi motoru değiştirme

HEMEN ARA 0212 535 10 80

elektrik supurgesl filtre degistirme
Elektrik süpürgesi filtre değiştirme

HEMEN ARA 0212 535 10 80

elektrik supurgesl motor komuru degistirme
Elektrik süpürgesi motor kömürü

HEMEN ARA 0212 535 10 80

elk
Elektrik süpürgesi çalışmıyor sorunu

HEMEN ARA 0212 535 10 80

Elektrik süpürgesi servisi
Elektrik süpürgesi arıza tespiti

HEMEN ARA 0212 535 10 80

Elektrik süpürgesi servisi
Elektrik süpürgesi bakım ve tamiri

HEMEN ARA 0212 535 10 80

Elektrik süpürgesi tamir ücretleri nasıl belirlenir?

Bizler Gaziosmanpaşa elektrik süpürgesi tamircisi olarak elektrik süpürgesi tamirini en uygun fiyatlar ile yapmaya çalışıyoruz. Elektrik süpürgesi yedek parçaları biraz daha uygun olmasından dolayı, tamiri yapılırken çamaşır makinesi tamiri veya bulaşık makinesi tamiri gibi yüksek ücretler alınmaz. Elektrik süpürgesi tamir ücreti ve servis ücreti için bu sayfamızın beyaz eşya servis ücretleri bölümünden bakmanızı rica ediyoruz. Örnek olarak burada da süpürge tamir ücreti ile ilgili bazı örnekler vereceğiz. Yalnız, şunu bilmeniz de yarar var.

Elektrik süpürgesi tamir ücretleri elektrik süpürgesinin markası, model yılı, sulu, torbalı, torbasız ve buharlı model farkı, yedek parça fiyatı ile yer olarak nerede olduğunuz önemli bir rol oynamaktadır. Gaziosmanpaşa elektrik süpürgesi tamircisi için bizleri arayıp fiyat teklifi oluşturmamızı da isteme hakkına sahipsiniz.

Elektrik süpürgesi servis ücreti örnekleri

  • Elektrik süpürgesi motoru değiştirme, 130 TL – 250 TL arası
  • Elektrik süpürgesi motor kömürü değiştirme 40 TL ile 180 TL arası
  • Elektrik süpürgesi çalışmıyor sorunu ücreti 80 TL ile 250 TL arası
  • Elektrik süpürgesi çalışmıyor tamir ücreti 80 TL ile 250 TL arası
  • Gaziosmanpaşa elektrik süpürgesi servis ücreti 70 TL’dir.

Gaziosmanpaşa beyaz eşya servisinde verilen hizmetler

Buzdolabı servisi
Gaziosmanpaşa buzdolabı tamir servisi

HEMEN ARA 0212 535 10 80

Fırın servisi
Gaziosmanpaşa fırın tamir bakım servisi

HEMEN ARA 0212 535 10 80

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu