Beyaz Eşya Servisi

Kabataş Beyaz Eşya Servisi

Kabataş beyaz eşya servisi, Beyoğlu Kabataş Mahallesinde beyaz eşya tamiri, onarımı, bakımı ve yedek parça ihtiyacını karşılayan özel beyaz eşya teknik servisidir. Beyaz eşya arızasını aynı günde bulup tamir eden aynı zaman da uygun fiyatlar ile beyaz eşya onarımını gerçekleştirilmektedir.

Haftanın her günü size hizmet ettiğimiz gibi, sabah erken saatler de gece geç saatlere kadar beyaz eşya teknik servis hizmeti ermekteyiz. İhtiyacınız olduğunda hemen bir telefon kadar yakınızda olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Haydi siz de buzdolabı servisi, çamaşır makinesi servisi, bulaşık makinesi servisi, derin dondurucu servisi ve kurutma makinesi servisi için 0212 535 10 80 numarasını arayıp randevu alın.

Beyoğlu Kabataş Beyaz Eşya Tamir Servisi

Beyaz eşyaların tamirini yapan iyi bir işletme ile çalışmaz istemez misiniz? Kabataş beyaz eşya servisi ile teknik servis ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayabilirsiniz. Kabataş beyaz eşya tamircisi ile; Buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri ve benzeri ürünlerin tamirini gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikle yaz aylarında çamaşır makinesi ve buzdolaplarında çeşitli arızalar görülür. Bu arızaların bazıları sadece yaz aylarında yani sıcak havaların başlaması ile görülürken, bazıları da ürünlerin kronik arızalarından kaynaklanmaktadır. Sizler de buzdolabı ve özellikle çamaşır makinenizi yaza girmeden bakımdan geçirmenizi tavsiye ediyoruz.

Kabataş beyaz eşya servisi ile görüşme sağlamak, bilgi almak ve randevu saatlerimizi öğrenmek için 0212 535 10 80 numarasını aramanız yeterli.

Kabataş’ta En Yakın Beyaz Eşya Tamircisi

Kabataş beyaz eşya servisi olarak sadece Kabataş Mahallesinde değil, Beyoğlu, Sarıyer, Fatih, Gaziosmanpaşa ve Bayrampaşa‘da da beyaz eşya tamirhanesi şubelerimiz var. Burada çalışan arkadaşlarımız sadece bulunduğu ilçe ve Mahalleye değil, hizmet sınırları arasında yer alan bütün ilçelere beyaz eşya tamir hizmeti sunuyoruz. Dolayısıyla Kabataş ve diğer ilçeler de olsanız bile, Kabataş en yakın beyaz eşya servisiyiz.

Arızalı olduğunu düşündüğünüz beyaz eşyalarınızı tamir ettirmek için çok uzak yerlerden beyaz eşya tamircisi çağırmanıza gerek yok. Kabataş beyaz eşya servisi size en yakın ve oldukça profesyonel hizmet eden beyaz eşya servis uzmanıdır. Sizler de Kabataş Mahallesinde beyaz eşya tamircisi olarak çalışan teknik servis dükkanlarını arıyorsanız, Kabataş beyaz eşya servisini tercih edebilirsiniz.

İletişim

Kabataş beyaz eşya servisi ile iletişime geçmek, bilgi, randevu ve öneri de bulunmak için 0212 535 10 80 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Ayrıca Kabataş Mahallesi, Faik Paşa Caddesi, Salan Sokak, No:4/C Beyoğlu / İstanbul adresinden de bize ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80