Beyaz Eşya Servisi

Beyoğlu Beyaz Eşya Servisi

Beyoğlu beyaz eşya servisi; Beyoğlu ve Beşiktaş’ta görebileceğiniz en iyi ve en uygun fiyatlarla beyaz eşya tamiri yapan servis dükkanıdır. Profesyonel beyaz eşya teknikerlerimiz ve donanımlı servis araçlarımız ile Beyoğlu beyaz eşya tamircisi olarak hizmet etmektedir. Buralar da görüp görebileceğiniz en uygun fiyat politikasına sahip olan firmamıza ulaşıp sizler de beyaz eşya teknik servisi için randevu alabilirsiniz.

Beyoğlu beyaz eşya servisi dükkanımıza gelerek beyaz eşyalarınız da yaşanan her türlü arızayı anlatıp, hemen çözüm bulunması için istekte bulunabilirsiniz. Bizler buralar da genellikle buzdolabı servisi, çamaşır makinesi servisi, bulaşık makinesi servisi, fırın tamir servisi ve kurutma makinesi servisi olarak anıldığımız için bize her zaman Beyoğlu beyaz eşya tamiri ve servisi demezler. Bu nedenle en yakın beyaz eşya servisini Beyoğlu sokaklarında arıyorsanız bize uğramayı ve beyaz eşya arızasını güvenilir firma çalışanlarımıza emanet etmeyi unutmayınız.

Beyoğlu Beyaz Eşya Tamir Servisi

İstanbul Beşiktaş beyaz eşya servisi şubemize istinaden bir de Beyoğlu’nda beyaz eşya tamiri dükkanını açtık. Bu dükkanımıza gelip beyaz eşya tamiri yaptıran her müşterimizi başımızın üstüne karşılıyor ve çok uygun fiyatlarla beyaz eşya tamirlerini yapmaya gayret ediyoruz.

Beyaz eşyalar da sıklıkla meydana gelen arızaları ve bu ürünlerin hemen tamir edilmesi için Beyoğlu beyaz eşya tamiri ve tamir servisi adı altında çalışan en azından bir firmayı yakından tanımanız gerekir. Daha önce çalıştığınız Beyoğlu beyaz eşya tamircisi dışındaki firmalara güveniyorsanız ve gerçekten de sizi kandırmadığına kanaat getirdiyseniz o kişiler ile çalışmaya devam etmenizi tavsiye ediyoruz. Yalnız Beyoğlu’nda beyaz eşya tamiri yapan birilerini tanımıyorsanız o zaman da size hizmet etmekten memnun olacak beyaz eşya tamircilerimize sizleri bekleriz.

Beyoğlu Beyaz Eşya Tamircisi Neler Yapar?

Çevrenizde ve sizinle aynı sokakta bulunan Beyoğlu beyaz eşya servisi adı altında çalışan kişiler her beyaz eşya beyaz arızasını tamir etmezler. Mesela bazı teknik servisler sadece buzdolabı ve gazlı sistemlerin tamirlerini yaparken, bazıları da sadece çamaşır makinesi tamirini yapabilir. Bizler ise evinizde kullandığınız ve beyaz eşya servisi kategorisine giren neredeyse bütün ürünlerin tamirlerini yapabiliyoruz. Bu önemli arızaların tamiri, onarımı, bakımı ve yedek parça ihtiyaçlarının karşılanması için Beyoğlu beyaz eşya tamircisi olarak hizmet etmekteyiz. İşte Kağıthane beyaz eşya servisi ve en yakın Beyoğlu beyaz eşya servisinde verilen hizmetler;

Hızlı Ve Güvenilir Beyaz Eşya Servisi Beyoğlu’nda

beyoglu beyaz esya tamircisi
Beyoğlu beyaz eşya tamircisi

Teknolojinin gelişmesi ile beyaz eşya servisleri ve diğer teknik servis hizmeti veren kuruluşlar da kendini epey bir geliştirdi. Şu anda eskisi gibi öyle günler öncesinden beyaz eşya tamiri için randevu almanıza gerek yok. Özellikle Beyoğlu beyaz eşya servisi firmamız da teknik servis randevu geliş süresi ortalama 45 dakika ile 90 dakika arasındadır. Yani Çamaşır makinesi bozulduğunda çamaşır makinesi tamircisinden randevu alıp tamir yaptırmanız arasında geçen süredir.

Beyoğlu’nda hızlı beyaz eşya tamircisi arayışlarınız inanıyoruz ki firmamız da son bulacak. Çünkü bizleri arayıp teknik servis kaydı oluşturan he bir müşterimiz bizden memnun oluyor ve beraberinde tanıdığı birçok kişiye numaralarımızı veriyor. Beyoğlu beyaz eşya tamir servisi numaralarını alan kişiler telefon rehberine kayıt ederek her hangi bir beyaz eşya arızası yaşanması halinde bizleri aramaktadır. Bu da Beyoğlu beyaz eşya tamircisi olarak çalışan firmalar arasında en iyisi olma yolunda hızla ilerlediğimizin bir delilidir.

Beyoğlu’nda Tamirini Yaptığımız Beyaz Eşya Markaları

 • Bosch
 • siemens
 • Philips
 • Profilo
 • Arçelik
 • Hotpoint
 • Ariston
 • İndesit
 • Lg
 • Samsung
 • Hover
 • Beko
 • Seg
 • Grundig
 • Elektrolüx
 • AEG
 • Vestel
 • Regal

Beyoğlu Beyaz Eşya Teknik Servisine Ulaşın

Beyoğlu beyaz eşya servisi varken başka servislere arızalı beyaz eşyalarınızı tamir ettirmek için yüksek ücretler ödemenize gerek yok. Beyaz eşya servis ücreti ve diğer örnekleri görmek için ilgili sayfayı kontrol edebilirsiniz. Beyoğlu’nda beyaz eşya tamiri yapan yerler arasında firmamızın size en yakın beyaz eşya servisi olduğunu ifade etmeliyiz. Çünkü bizler sadece Beyoğlu’nda ki dükkandan değil, Beyoğlu bölgesine bakan 3 teknik servis aracımız ile de size en yakın tamir servisiyiz.

Firmamızın iletişim bilgilerine ulaşmak ve Beyoğlu beyaz eşya servisinden randevu almak isterseniz 0212 535 10 80 sabit numarasını aramanız yeterli. Ya da dilerseniz adresimize gelip misafirimiz de olabilirsiniz.

Beyoğlu Beyaz Eşya Servisine Sık Sorulan Sorular

Beyaz eşya tamiri yapılırken garanti veriyor musunuz?

Beyoğlu beyaz eşya tamir servisi tarafından yapılan işçilikler her zaman 6 ay garantilidir. Bizim hatamızdan kaynaklanan arızalar tereddüt etmeden yeniden yapılır. Yedek parçalarda da garanti süreleri parçanın türüne göre değişmektedir. Bazı parçalar da garanti olmazken, bazılarında da 6 ay ile 9 ay arasındadır.

Garantili beyaz eşyaların tamirini yapıyor musunuz?

Hayır. Garantili beyaz eşya tamirleri sadece ilgili markanın yetkili servisi tarafından yapılmalıdır. Firmamız Beyoğlu’nda beyaz eşya servisi olarak çalışan özel teknik servis dükkanıdır.

Çamaşır makinesi tamiri yapıyor musunuz?

Evet. Beyoğlu beyaz eşya tamir dükkanımıza çamaşır makinesi tamiri içinde gelebilirsiniz.

Bulaşık makinesi tamirine bakıyor musunuz?

Evet. Bulaşık makinesi tamircisi olarak çalışan ve sadece bulaşık makinesi uzmanlarımız bulunmaktadır.

Buzdolabı tamiri ile ilgileniyor musunuz?

Bizler her türlü buzdolabı tamirini profesyonel buzdolabı tamircisi arkadaşlarımız ile yapıyoruz.

Ankastre fırın tamiri yapıyor musunuz?

Elbette. Ocaklı fırın ve ankastre fırın tamirlerini kısa sürede yapıyor ve yerinde arıza tespiti ile onarımlarını gerçekleştiriyoruz.

Beyoğlu beyaz eşya tamiri güvenilir mi?

Bizler İstanbul’un birçok noktasında beyaz eşya servis şubeleri bulunan profesyonel beyaz eşya tamir şirketiyiz. Her türlü konuda size yardımcı olmak için buradayız. Beyaz eşyalarınızı güvenle tamir ettirebilirsiniz.

Tamiri yapılan beyaz eşyalara fatura kesiyor musunuz?

Elbette. Tamir ettiğimiz bütün beyaz eşyalar da Beyoğlu beyaz eşya tamircisi ismi ile fatura ve belge ibrazında bulunuyoruz.

Beyoğlu beyaz eşya tamircisi kaç yıldır Beyoğlu’nda hizmet veriyor?

Bizler 2012 yılından beri Beşiktaş’ta beyaz eşya tamiri olarak hizmet ediyoruz. Beyoğlu’nda ki dükkanımızı 2019 yılında açtık.

Beyoğlu’nda kaç tane beyaz eşya servis dükkanınız var?

Beyoğlu bölgesinde sadece tek bir beyaz eşya servisi şubemiz var. Diğer şubelerimiz Beyoğlu bölgesinde değildir.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80