Beyaz Eşya Servisi

Mecidiyeköy Beyaz Eşya Servisi

Mecidiyeköy civarın da beyaz eşya tamiri yapan yerleri mi arıyorsunuz? Mecidiyeköy beyaz eşya servisi şubemize gelerek arızalı olan beyaz eşyalarınızın bakımı, tamiri, yedek parça ihtiyacı ve arıza tespiti için yardım isteyebilirsiniz. Bizler Mecidiyeköy de en yakın beyaz eşya tamir servisiyiz.

Profesyonel teknik servis hizmeti sunan bir işletme ile çalışmaz istemez misiniz? Mecidiyeköy beyaz eşya tamircisi olarak çalışan servis personellerimiz her biri işinde uzman kişilerden oluşmaktadır. Aklınızda soru işareti kalmadan doğru arıza tespitleri ile sizleri beyaz eşya sorunlarından anında kurtarabiliyorlar. Hadi siz de Mecidiyeköy beyaz eşya servisine gelerek uygun servis ücretlerinden yararlanın ve tabi ki aynı günde beyaz eşyalarınızın tamirini yaptırarak rahatlayın.

Mecidiyeköy Beyaz Eşya Tamir Servisi

Beyaz eşya arızaları ürünü satın aldıktan birkaç sene sonra yavaş, yavaş ortaya çıkar. İlk 2 – 3 yıl Garanti süresi içerisinde bozulan bu ürünlerin tamirleri yetkili servisler tarafından yapılır. Garantisi olmayan beyaz eşyaları da bizim gibi Mecidiyeköy beyaz eşya tamir servisi gibi özel teknik servisler tarafından yapılmaktadır. Garantisi olmayıp yetkili servisler ile de çalışan birçok müşterimiz var elbette. Yalnız, çoğunluk olarak baktığımız da garanti süresi biten ürünlerin tamir edilmesi için özel beyaz eşya servisleri tercih edilmektedir.

Sizler Mecidiyeköy civarında beyaz eşya tamiri yapan birilerini arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her marka beyaz eşya tamiri firmamız tarafından yapılıp gerekirse aynı günde teslim edilmektedir. Mecidiyeköy beyaz eşya arıza servisi için her an yanınızda olan teknik servis personellerimiz ile birlikte size hizmet etmeye hazırız.

Mecidiyeköy Beyaz Eşya Tamircisi İle Hızlı Servis

Evlerimizde kullandığımız her bir beyaz eşyanın ayrı bir yeri olsa da, bazı ürünler vardır ki diğerlerinden daha değerlidir. Ayrıca bu ürünlerin bozulması karşısında hızlı tamir edilmesi için hemen bir beyaz eşya servisi arayışına gireriz. Bu ürünler genel de buzdolabı ve çamaşır makinesidir.

Buzdolabı arızası yaşandığında buzlukta ki ürünlerin buzu erimeden hemen bir buzdolabı servisi ile görüşmeniz gerekir. Bu görüşme sonrasında buzdolabı tamirini yapmak için nasıl bir yol izleneceğini size açık, açık anlatılması ve sizinde yeni bir buzdolabı almak mı yoksa tamir etmek arasındaki fiyat farkını düşünmeniz gerekir. Çünkü buzdolabı tamirlerini yapmak çok pahalıya mal olabilir. Örnek buzdolabı motoru değiştirme ve çamaşır makinesi kazan tamiri ve kazan düşmesi gibi.

Mecidiyeköy beyaz eşya tamircisi size hızlı hizmet etmek ve özellikle buzdolabı tamiri ile çamaşır makinesi tamir sürecini daha da hızlandırmak için işinde uzman olan beyaz eşya teknikerleri ile çalışmaktadır.

Beyaz eşya servisi ve Mecidiyeköy beyaz eşya servisine ulaştığınız zaman beyaz eşyalarınız da nasıl bir arızanın meydana geldiğini anlayabilmek ve ona göre yedek parça göndermek adına arıza hakkında bilgi alırız. Buna istinaden Mecidiyeköy de en yakın beyaz eşya teknik servis aracımız ile iletişime geçerek size ulaşmasını sağlıyoruz. Bu sayede birkaç dakika içerisinde servis personelimiz verdiğiniz adrese gelmektedir.

Öte yandan buzdolabı ve çamaşır makinesi tamiri ile birlikte bulaşık makinesi tamiri, kurutma makinesi tamiri, ankastre fırın tamiri ve özellikle ocaklı fırın tamirini kısa sürede yapabiliyoruz. Bu sayede Mecidiyeköy beyaz eşya servisinin yapmış olduğu bu hızlı hizmetten istifade etmek ve gerekirse aynı günde tamir edilmesi için istekte de bulunabiliyorsunuz.

Mecidiyeköy de En Yakın Beyaz Eşya Teknik Servisi

Hayatımızın vazgeçilmez beyaz eşyaları arasında yer alan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve elektrik süpürgelerini tamir ettirmek için güvenilir birilerini bulmanız gerekir. Rastgele bir beyaz eşya servisine giderek severek kullandığınız bu ürünleri tamir ettiremezsiniz. Öncesinde araştırmalı ve Mecidiyeköy beyaz eşya tamircisi kadar güvenilir birilerini bulmanız gerekir.

Daha önce beyaz yolunuz hiç Mecidiyeköy beyaz eşya servisine düşmediyse ve çalışma fırsatını elde edemediyseniz, o zaman size kendimizi tanıtmak istiyoruz.

Mecidiyeköy beyaz eşya servisi ismi ile çalışan firmamız 2012 yılında Mecidiyeköy’de kuruldu. Burada her türlü beyaz eşyalar tamir edilirken bir yandan da İstanbul’un birkaç yerinde daha beyaz eşya servisi adı altında şubeleri açma girişimlerimiz oldu. Aradan geçen bir yıl içerisinde Mecidiyeköy beyaz eşya tamircisi çok fazla büyüyerek Mecidiyeköy’de en fazla tanınan teknik servisler arasına girdi. Bununla birlikte Kağıthane beyaz eşya servisi, Şişli beyaz eşya servisi ve hemen ardından Sarıyer beyaz eşya servisi şubesi de açılmış oldu.

Hizmetlerimiz

Buzdolabı tamir servisi

Çamaşır makinesi tamiri

Bulaşık makinesi servisi

Kurutma makinesi servisi

Ocaklı fırın servisi

Ankastre fırın servisi

Elektronik kart tamiri

Buzdolabı motor tamiri

Buzdolabı gaz dolumu

Çamaşır makinesi motor değişimi

Kazan düşmesi tamiri

Kazan rulman bilye değişimi

İşçilik ve Yedek Parça Garantili Teknik Servis Hizmeti

Beyaz eşyalarınızı ilk satın aldığınız da birkaç yıl garanti verilir. Bu garanti süresi boyunca sizden kaynaklanmayan arızaların tamir edilmesi yetkili beyaz eşya servisi tarafından ücretsiz yapılır. Garanti bitiminden sonra Mecidiyeköy beyaz eşya servisi ve Mecidiyeköy de beyaz eşya tamiri yapan yerler ile çalışmak isteyebilirsiniz. Çünkü garantisi olmayan beyaz eşyaların tamirleri yetkili servisler tarafından artık ücret dahilinde yapılmaktadır. Peki ya tıpkı yetkili servis gibi özel bir teknik servis firması ile çalışmaz ister misiniz?

Bizler yaptığımız işe garanti veren ve sadece laf ile değil, gerçek anlamda yapılan işin arkasında duran Mecidiyeköy beyaz eşya servisiyiz. Hangi beyaz eşya arızasını tamir ettirdiğinizin hiçbir önemi yoktur. Çünkü bizler her işe işçilik garantisi veriyoruz. Yedek parça garantisi de firmamız tarafından verilmektedir.

Yalnız bu işçilik gibi her işe verilmez. Özellikle plastik aksamlar, kolaylıkla kırılan yedek parçalar ve kullanıcının sert bir şekilde kullanıp buzdolabı yada çamaşır makinesinin bazı yerlerine zarar veren şeyler de yedek parça garantisi veremiyoruz. Bu tamamen kırılması çok kolay ve kullanıcının hor kullanması ile bozulabilen ürünlerdir. Örnek olarak çamaşır makinesi kapı kollarını örnek verebiliriz. Bunların dışında diğer ürünler 3, 6, 9 ve 12 ay garantilidir. Garanti süreleri detaylı öğrenmek için Mecidiyeköy beyaz eşya servisi aramanız gerekmektedir.

Orijinal Yedek Parça Mecidiyeköy Beyaz Eşya Servisinde

Mecidiyeköy beyaz eşya tamircisi ve teknik servis araçlarımız da lazım olabilecek her türlü beyaz eşya yedek parçasına ulaşabiliyorsunuz. Bu ürünler genellikle çok sık bozulan yedek parçalardır. Özellikle buzdolabı motoru, buzdolabı gaz dolumu için yan ürünler, çamaşır makinesi pompası, çamaşır makinesi motorları ve özellikle çamaşır makinesi kapı kilitleridir. Çok daha fazlasına ulaşmak için Mecidiyeköy beyaz eşya servisi ile görüşerek detaylı öğrenmeniz gerekir.

Bizler genelde sadece orijinal yedek parça kullanırız. Yalnız bazen çok eski ve sadece birkaç yıl ömrü kalmış buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırın tamirlerin de müşterinin isteği üzerine yan sanayi yani muadil ürünler de kullanılabiliyor. Bu tamamen müşteriye bağlıdır. Çok fazla ücret ödemek istemeyen müşterimiz Mecidiyeköy beyaz eşya servisinden bu istekleri de isteyebiliyorlar.

Mecidiyeköy beyaz eşya servisinde olan yedek parçalar sadece tamire gittiğimizde kendi kullandığımız ürünlerdir. Zaten her bir üründen sınırlı sayıda stok olduğu için müşteriye yani son kullanıcıya satışımız da yoktur. Çünkü bizler Mecidiyeköy beyaz eşya yedek parça satış yeri değil, buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri, kurutma makinesi ve fırın tamirlerini yapan beyaz eşya tamir servisiyiz.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80