Beyaz Eşya Servisi

Samsung Beyaz Eşya Servisi

Samsung servisi dediğimiz de Aklınıza hemen Samsung marka cep telefonlarının tamir edildiği dükkanlar gelebilir. Yalnız bizler Samsung beyaz eşya servisi, tamir, bakım, onarım ve yedek parça satışı yapan Samsung teknik servisten bahsediyoruz. Samsung markası beyaz eşya sektörüne sonradan giriş yaptığı için piyasada ki beyaz eşya markalarını iyi incelemiş olacak ki, Samsung beyaz eşyalar oldukça şık ve farklı bir tarzda üretiliyor. Özellikle Samsung çamaşır makinesi, Samsung bulaşık makinesi ve hatta Samsung buzdolapları bir iki marka hariç diğer markalardan çok daha güzel duruyor. Her markanın kendine özgü bazı üretim çizgileri ve kalite standardı olabilir elbette, Yalnız Samsung marka beyaz eşyaların mutfağınıza çok yakışacağını söyleyebiliriz.

Samsung beyaz eşya servisi: Samsung beyaz eşyaların tamirini yapan teknik servis işletmesidir. Samsung beyaz eşyalarınız arızalandığında dışarıda gördüğünüz Samsung telefon mağazaları size yardımcı olamaz. Öncelikle böyle bir sorun ile karşı karşıya kaldığınızda yetkili Samsung beyaz eşya tamir servisine ulaşmak için beyaz eşyalarınızın üzerinde, Samsung beyaz eşya garanti kağıtlarında, bilinmeyen numaralar servislerinden ve daha önceden kayıt ettiğiniz telefon rehberinizden Samsung beyaz eşya numaralarını bulup arayabilirsiniz. Ya da samsung-com-tr internet sitesine giriş yaparak da online arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Samsung beyaz eşya tamir servisi

Samsung beyaz eşya tamirlerini kime yaptırıyorsunuz? Mahallenizdeki size en yakın beyaz eşya servisine mi, yoksa garanti süresi bitmesine rağmen Samsung beyaz eşya servisini mi çağırıyorsunuz? Samsung servisi de tıpkı diğer yetkili servisler gibi garanti süresi biten ürünlerin tamirini ücret karşılığında onarımını gerçekleşmektedir. Hatta şunu da söylemeliyiz ki; Samsung beyaz eşya yedek parçalarının bir bölümünü sadece ve sadece Samsung servisi tarafından temin edilebilir. Samsung beyaz eşya yedek parçaları çok zor temin edilebilen ürünlerdir. Her beyaz eşya yedek parça toptancısı ve beyaz eşya tamircilerinde bulunmaz.

Sansung çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabınızın arızasının büyük olduğunu düşünüyorsanız isterseniz ilk etapta tamir ettirmek yerine Samsung beyaz eşya servisi işletmesini arayıp arıza tespitinin yapılmasını isteyebilirsiniz. Sonrasında size yakın olan diğer beyaz eşya servislerine beyaz eşyanız da meydana gelen arızayı anlatarak kaç paralık bir ücret karşılığında tamirinin yapılacağını sorup öğrenebilirsiniz. Böylece birkaç teknik servisin söylemiş olduğu tamir ücretlerini karşılaştırarak Samsung beyaz eşya tamirini yaptırabilirsiniz.

Samsung yetkili servisi değiliz

Samsung beyaz eşya servisi başlıklı yazımız sadece Samsung servisi ve Samsung beyaz eşyaları anlatmaktadır. Bizler bütün beyaz eşyaların tamirlerini yapan profesyonel beyaz eşya tamir servisiyiz. Samsung servisi ile hiçbir ilgi ve alakamızın olmadığı gibi garantili Samsung beyaz eşyaların tamirlerini de yapmıyoruz.

Garantili Samsung beyaz eşyaları tamir ediyor musunuz?

Garantisi devam eden Samsung beyaz eşyaların tamirini yapmıyoruz. Samsung markasından beyaz eşya satın alan müşterilerin beyaz eşyalarını tamir ettirmek için mutlaka yetkili Samsung müşteri hizmetleri iletişim numarasını aramasını gerektiğini söylüyoruz.

Biz “Servis Dükkanı Elit Beyaz Eşya Servisi” olarak garantisi biten her marka ürünlerin tamirlerini yaptığımız gibi Garanti kapsamından olmayan veya garantisi biten Samsung beyaz eşyaların da tamir ve onarımlarını yapmaktayız.

Samsung beyaz eşya servisinin hizmet verdiği ürünler

Yetkili Samsung beyaz eşya servisi üretmiş olduğu bütün ürünlerin tamirlerini garanti kapsamı çerçevesinde yapar. Hatta garantisi biten beyaz eşyalarında tamirlerini istemeniz halinde ücret dahilinde Samsung servisi onarımları gerçekleştirebilir. Bunun için Samsung teknik servisi arayıp beyaz eşya arızasını bildirip ücretli yapmak istediğinizi belirtmelisiniz.

samsung beyaz esya tamircisi
samsung beyaz eşya tamircisi

En yakın Samsung beyaz eşya tamircisi ile iletişim halinde olmanız eve hapsolup akşama kadar servisi beklemek zorunda kalmayacağınız anlamına gelir. Randevu aldıktan sonra Samsung beyaz eşya servisi çalışanlarının uzak bir ilçeden veya size en yakın Samsung servisinden gelip gelmeyeceğini konuşma esnasında Samsung müşteri hizmetleri çalışanına sorabilirsiniz. İşte Samsung, Samsung beyaz eşya teknik servisin onarımını gerçekleştirdiği bazı beyaz eşyalar:

  • Samsung çamaşır makinesi tamiri, onarımı ve yedek parça
  • Samsung bulaşık makinesi tamiri, yedek parça ve arıza onlarımları
  • Samsung buzdolabı tamiri, bakımı ile motor değişimi
  • Samsung elektrik süpürgesi tamiri ve motor arızası için de Samsung beyaz eşya servisini arayabilirsiniz.

Samsung Buzdolabı Tamir Servisi

Samsung buzdolapları görüntüsü ile adeta kendine hayran bıraktırıyor. Parlak beyaz rengi ve kollarında kullanmış olduğu gümüş alaşımlı krom renklerin birleşmesi Samsung buzdolaplarını daha da özel kılıyor. Sizler de Samsung buzdolabı aldıysanız ve arızası için en yakın Samsung beyaz eşya servisi arıyorsanız Samsung yetkili servisi aramanızı tavsiye ediyoruz.

Garantisi biten buzdolabınızı ister yetkili servise isterseniz de mahallenizdeki beyaz eşya tamircisine yaptırabilirsiniz. Hangisinin size uygun fiyat vermesi ve kime yaptırmak istediğiniz de bu konuda oldukça önemlidir. Sizler de arızalı buzdolabınızı Samsung buzdolabı servisi, tamiri ve bakımlarını yapan bir servis uzmanına göndermek isterseniz Samsung servisini arayabilirsiniz.

Samsung Çamaşır makinesi servisi

Beyaz eşya sektörüne hızlı bir adım atan Samsung beyaz eşya markası, popülerliğini özellikle ürettiği çamaşır makinesinde yakaladı. 5, 6, 7 kg çamaşır makinesinde kullandığı motorlar standart ve kömürlü motorlardır. Yalnız 8, 9 ve 10 kilogram çamaşır makinelerin de kullanılan çamaşır makinesi motorlarında kömür bulunmadığı için yaklaşık 10 yıl garanti verilmektedir. Bu sayede çamaşır makineniz 3 yıl içerisinde garanti süresi bitse bile, motor arızası olan çamaşır makinenizi 10 yıl boyunca Samsung beyaz eşya servisi desteğini alabilirsiniz.

Samsung çamaşır makinesi servisi çalışanları genellikle Samsung beyaz eşyalar da küçük önemsiz parçaların arızalanması ile teknik servis kaydı oluşturulduğunu ifade ederler. Samsung çamaşır makineleri en son teknoloji ile üretilirken özel bir koruma yöntemi ile motor aşırı yük koruması ile de çamaşır makinesi yanık kokusu ile bazı motorların arıza vermesinin önüne geçen özellikler kullanılmaktadır. Bu sayede çamaşır makinesi motoruna aşırı yük binmesi durumunda makineniz yanmayacak ve çamaşır makinesi motor arızasının önüne geçilmiş olacaktır. Olası bir durumda Samsung beyaz eşya servisi ile iletişim halinde olmayı lütfen unutmayın.

Samsung bulaşık makinesi servisi

Standardın dışında en son teknoloji ile bulaşık makinesi üretimi yapan Samsung beyaz eşya yetkili satıcılara uğramadan bulaşık makinesi almayın. Bulaşık makinelerinde iç tasarımın büyüklü pek önemli olmadığı için kilo ve büyüklük sabit olarak üretilmektedir. Yalnız bulaşık makinelerinde suyun sıcaklığı, su fırlatma hızı ve bulaşıkların çizilmesini engelleyen teknoloji ile üretilmiş olması çok önemlidir. Daha detaylı bilgi için Samsung bulaşık makinesi servisi ve yetkili satıcısından bilgi alınız.

Bulaşık makinesi tamiri yaptırmak istediğiniz Samsung beyaz eşyalarınızın ilk olarak garanti süresinin olup olmadığına bakınız. Garantisi devam eden veya bitip bitmediğinden emin olmadığınız garantiler için Samsung yetkili servisi aramanızı öneriyoruz. Bulaşık makinesi garantisi olmasına rağmen özel beyaz eşya servislerine Samsung bulaşık makinesi tamirini yaptırırsanız, hem cebinizden para çıkacak hem de bulaşık makineniz garanti kapsamı dışına alınacaktır. Kimseye ücret ödemek istemiyor ve özellikle kandırılmak istemiyorsanız lütfen ilk önce bulaşık makinesi servisini arayınız.

Bulaşık makinesi başlat düğmesi çalışmıyor, bulaşık makinesine elektrik geliyor ama çalışmıyor gibi sorunlar içinde teknik servisten destek alabilirsiniz. Daha fazla içerik için servisdukkani.com/blog/ kategorisine giriş yapın.

En yakın Samsung beyaz eşya servisine nasıl ulaşırım?

Samsung beyaz eşya servisi iletişim yolları birkaç seçenek ile sabittir. Samsung marka beyaz eşya aldınız ve sorun çıkmadan yıllardır kullanıyorsunuz. Beyaz eşyalarınızda merak ettiğiniz birkaç özelliğini müşteri hizmetlerine sormak isteseniz ne yaparsınız, ya da Samsung beyaz eşya tamir servisine nasıl ulaşacağınızı biliyor musunuz? İşte size en yakın Samsung beyaz eşya servisinie ulaşmanızı sağlayacak ipuçları:

  • Samsung-com-tr adresinden online arıza kaydı oluşturabilirsiniz.
  • Samsung web sitesinden iletişim ve her türlü konuda bilgiye ulaşabilirsiniz.
  • Samsung müşteri hizmetleri numarasını arayıp telefon desteği isteğinde bulunabilirsiniz.
  • İnternet arama motorlarına “Samsung beyaz eşya müşteri hizmeti iletişim” yazıp çıkan numarayı arayabilirsiniz.
  • Samsung beyaz eşyalarınızın üzerinde yazan Samsung destek numarasını arayabilirsiniz.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80