Beyaz Eşya Servisi

Taşoluk Beyaz Eşya Servisi

Arnavutköy Taşoluk Mahallesi beyaz eşya tamircisi ile beyaz eşya tamirleriniz artık aynı günde tamir edilmektedir. Taşoluk beyaz eşya servisi tamir dükkanını aradığınız da her türlü çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri, elektrik süpürgesi tamiri, fırın tamiri ve buzdolabı tamirini yaptırabilirsiniz. Yeter ki beyaz eşya tamiri için bize ulaşın ve Taşoluk beyaz eşya servisinden hızlı randevu alın.

Arnavutköy Taşoluk beyaz eşya tamiri sadece bilgili ve beyaz eşya arızasından çok iyi anlayan tamirciler tarafından yapılmalıdır. Çünkü beyaz eşyaların yedek parçaları pahalı olmasından dolayı en ufak bir hasta da daha da fazla maliyete sebebiyet verilebilir. Ayrıca beyaz eşya tamiri yapan kişinin uzun yıllardır Taşoluk beyaz eşya tamircisi olarak çalışmış olmalı ki, sizleri yanlış arıza tespitlerinden korusun. Sizler de Arnavutköy Taşoluk Mahallesi beyaz eşya servisi ile görüşerek bütün beyaz eşya tamirlerini yaptırabilir ve Taşoluk beyaz eşya servisi ile çalışmanın haklı gururunu taşıyabilirsiniz.

Arnavutköy Taşoluk Mahallesi beyaz eşya tamircisi

Taşoluk Mahallesinde beyaz eşya tamiri yapan yerlerden biri de Taşoluk beyaz eşya tamiri olarak çalışan ve Arnavutköy beyaz eşya servisi işletmesine bağlı teknik servis firmasıyız. Size daha iyi hizmet sunmak ve beyaz eşya tamirlerini hızlı bir şekilde yapabilmek için canla başla çalışıyoruz. Aynı Mahalle de yani Taşoluk Mahallesinde olup yine aynı bölgeye hizmet etmek bizleri daha da memnun etmektedir. Çok uzak yerlere beyaz eşya tamiri için gitmek yerine, hiç yol trafik ve yolculuk derdi olmadan birkaç dakika da beyaz eşya arızası olan yere ulaşmak bizleri yaptığımız işe daha da sıkı sarılmamıza neden olmaktadır.

Yıllardır aynı beyaz eşyaları kullanmak için mutlaka bazı zamanlar da bazı ürünlere bakım yapmanız gerekebilir. Mesela çamaşır makinesi su pompasını temizleyebilir, çamaşır makinesi lastiğini değiştirebilir veya elektrik süpürgesi filtrelerini temizlemeyi ya da tamamen değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Bizler de Taşoluk beyaz eşya servisi olarak her türlü beyaz eşya arıza, bakım, yedek parça değişimi ve beyaz eşya tamiri ile ilgili bütün işlemleriniz de yanınızdayız.

Hizmet verdiğimiz beyaz eşya markaları

 • Arçelik
 • Beko
 • Hotpoint
 • Ariston
 • Vestel
 • Bosch
 • Profilo
 • Regal
 • Finlux
 • Altus
 • siemens
 • Philips
 • Elektrolüx
 • Samsung

Taşoluk beyaz eşya servisinde verilen hizmetler

 • Çamaşır makinesi tamiri, bakımı, yedek parça değişimi
 • Bulaşık makinesi tamiri, servisi, yedek parça değişimi
 • Buzdolabı tamiri, yedek parça ve motor değişimi
 • Elektrik süpürgesi tamiri, motor ve elektrik kablosu değişimi
 • Ankastre fırın tamiri, rezistans değişimi, arıza tespiti
 • Ocaklı fırın rezistans tamiri, değişimi ve ayarlarının yapılması

Tamirini yaptığımız bazı beyaz eşyalar

Arnavutköy Taşoluk beyaz eşya servisi ile görüştükten sonra yapabildiğimiz beyaz eşya arızaları için hemen teknik servis ekibi gönderebiliyoruz. Bizler Taşoluk beyaz eşya tamircisi olarak bütün beyaz eşya tamirlerini yapmak yerine sadece belli başlı ürünlerin tamirlerin yapmayı tercih ediyoruz. Bu ürünler kısaca;

Taşoluk Mahallesi Çamaşır makinesi tamiri

Tasoluk beyaz esya tamircisi
Arnavutköy Taşoluk beyaz eşya tamir servisi

Çamaşır makinesi arızalandığında hemen yakınlarınız da Taşoluk beyaz eşya servisi olarak çalışan firmamızı arayabilirsiniz. Her türlü çamaşır makinesi tamiri için bizi arayabilir ve çamaşır makinesi arızasından hızlıca kurtulabilirsiniz.

Bulaşık makinesi tamiri Taşoluk beyaz eşya tamircisinde

Bulaşık makinesinde anormal bir durum ile karşılaşırsanız Taşoluk beyaz eşya tamircisine ulaşıp tamirini yaptırmalısınız. Bulaşıkları uzun süre elde yıkamak istemiyorsanız bulaşık makinesi arızasını hemen aynı günde Taşoluk beyaz eşya servisine yani bize bildirmeyi unutmayın. Bulaşık makinesi tamiri için günler öncesinden randevu almaya gerek kalmadan aynı günde tamir işlemlerimize devam ediyoruz.

Elektrik süpürgesi tamiri ve bakımı Taşoluk’ta

Ev ve iş yerlerinde kullanılan ürünlerden biri de elektrik süpürgesidir. Ortalığın tozunu almak ve özlenen hijneik ortama kavuşabilmek için mutlaka kaliteli bir elektrik süpürgesi kullanmalısınız. Bu da tabi ki elektrik süpürgesinin bakımını ve arızasını hemen yapmakla olur.

Taşoluk beyaz eşya servisi ile çok hızlı elektrik süpürgesi tamiri de yapılmaktadır. Elektrik süpürgesi tamiri arıyorsanız ve Taşoluk Mahallesinde tanıdığınız iyi bir elektrik süpürgesi tamircisi de yoksa, hemen Taşoluk beyaz eşya servisi ile görüşüp randevu alabilirsiniz.

Taşoluk beyaz eşya servisinden Buzdolabı tamiri fırsatı

Kış aylarında pek arızalanmayan buzdolaplarının tamirlerini yaz kış yaparak yiyeceklerinizin bozulmasının önüne geçiyoruz. Arnavutköy Taşoluk beyaz eşya servisi olarak çalışan ve buzdolabı tamiri yapan çok fazla buzdolabı tamircisi yok. Bildiğimiz kadarıyla buzdolabı tamirini sadece özel bazı yerler yapmaktadır. Bizler de Taşoluk beyaz eşya tamircisi adı altında her türlü beyaz eşyanın tamirlerini yaparken, aynı zaman da en yakın buzdolabı tamircisi olarak da bilinmekteyiz.

Sizler de buzdolabı tamirinden şikayet ediyorsanız Arnavutköy Taş oluk Mahallesindeyseniz ve hemen buzdolabı servisinin gelmesini de ayriyeten istiyorsanız lütfen Taşoluk beyaz eşya servisi ile görüşerek randevu alınız.

Profesyonel Ankastre fırın tamiri

Ankastre fırın tamiri Taşoluk beyaz eşya servisi tarafından yapılmaktadır. Fırınların başlıca arızalarından biri de ısıtmama sorunudur. Sıfır garantili bir fırın satın alsanız bile kısa bir süre sonra fırının altı ısıtmıyor ya da üstü ısıtmıyor arızası ile karşılaşabilirsiniz. Garantili fırınlarınızı özel beyaz eşya servisi işletmelerine yaptırmadan yetkili fırın servisini çağırarak ücretsiz yaptırabilirsiniz.

Ayrıca Ankastre fırınınızın garantisi bittiyse ve özel teknik servislere fırın tamirini yaptırmak isterseniz lütfen Taşoluk beyaz eşya servis ile görüşerek fırın tamirini yaptırabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80