Beyaz Eşya Servisi

Atışalanı Beyaz Eşya Tamircisi

Esenler Atışalanı Mahallesinde beyaz eşya tamirini yapan artık profesyonel bir firma var. Atışalanı beyaz eşya tamircisi ve teknik servis dükkanına geldiğiniz de, her marka ve model beyaz eşya tamiri için size kısa sürede yardımcı olabiliriz.

Beyaz eşyalar da aklınıza gelebilecek her türlü arızalar da size hizmet sunabiliyoruz. Örnek olarak; Çamaşır makinesi kazan tamiri, buzdolabı tamiri için gerekli ekipmanların satılması, bulaşık makinesi arızası, kurutmalı çamaşır makinesi tamirinin yapılması ve fırın rezistans değişimi gibi konular da bizleri arayabilirsiniz. Atışalanı beyaz eşya servisi size yardımcı olmaktan onur duyacaktır.

Atışalanı Mahallesi Beyaz Eşya Servisi

Atışalanı Mahallesinde yıllardır beyaz eşya tamircisi olarak çalışan ekip arkadaşlarımız ile birlikte size hizmet ediyoruz. Sadece Atışalanında değil Esenler beyaz eşya servisi ve Bağcılar beyaz eşya servisi gibi bölgelerde de şubemiz bulunmaktadır. Bize yakın olan diğer şubelerimizden de yetişemediğimiz durumlar da Atışalanı Mahallesi beyaz eşya servisi ekibimize destek isteyebiliyoruz. Bu sayede beyaz eşya arızası, bakımı ve yedek parça gibi ihtiyaç duyulan ürünler desteklenmektedir

Atışalanında en yakın beyaz eşya tamir hizmeti sunan firmamızın size daha hızlı hizmet sunmak için birden fazla araç ile çalışmaktadır. Her bir teknik servis aracımız da beyaz eşya yedek parçaları ve beyaz eşya tamiri için yeterli sayıda ekipman da bulunmaktadır. Atışalanı beyaz eşya tamiri için gelen her bir müşterimize, en yakın olan aracımızı göndererek tamir işlemine hemen başlayabiliyoruz.

Atışalanı beyaz eşya tamircisi ünvanı ile çalışan firmamıza sizleri de bekler ve mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmekten büyük onur duyacağız.

Esenler Atışalanı Beyaz Eşya Tamir Servisi

İstanbul Esenler Atışalanı beyaz eşya tamir servisi ekibimiz Atışalanı Mahallesinde hizmet vermektedir. Burada her türlü beyaz eşya tamiri yapılırken, istenilen markanın her modeline de hizmet etmeye çalışıyoruz. Beyaz eşya arızalarının bir diğerinden farklı olduğu için bunu tamir edebilecek teknik servis personelininde oldukça bilgili olması gerekir. Yanlış arıza tespitleri ve orijinal olmayan yedek parçaların kullanımı sonucu buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırın gibi ürünlerin kısa süre de yeniden arızalanmasına neden olmaktadır.

Beyaz eşya arıza tespitini ilk olarak yapacak beyaz eşya teknisyeninin ürün tamiri ve arıza tespitinden iyi anlaması gerekmektedir. Bu konuda yeterli bilgi sahibi olmayan beyaz eşya teknik servis personellerinin tamir bilgilerini güçlendirmeden tamir yapmamalarını tavsiye etmekteyiz. Atışalanı beyaz eşya tamircisi olarak çalışan servis ekibimizin daha önce yetkili beyaz eşya servisinde çalışan personellerden oluştuğunu ifade etmek istiyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Beyaz Eşyalar

 • Buzdolabı servisi, tamiri, bakımı ve yedek parça
 • Çamaşır makinesi servisi, tamiri, onarımı ve yedek parça
 • Bulaşık makinesi servisi, tamiri, bakımı ve yedek parça
 • Fırın servisi, Ocaklı ve Ankastre fırın tamiri
 • Kurutmalı çamaşır makinesi servisi ve tamir işlemi
 • Kurutma makinesi tamiri, bakımı ve yedek parça
 • Elektrik süpürgesi servisi, tamiri ve bakım hizmeti

Profesyonel İşçilik, Garantili Servis

Bazı şeyler vardır ki uzman olmayan kişilere emanet ettiğiniz de, tamir ettireyim derken daha da bozulma ihtimali oldukça yüksektir. Beyaz eşya olarak bilinen ürünlerin tamirleri de tıpkı verdiğimiz örnekteki gibidir. Atışalanı beyaz eşya tamircisi olarak yapılan her türlü hizmeti ve bizim gibi çalışan firmaların nasıl hizmet ettiklerini görmekteyiz. Bizler de bu konuda size daha iyi hizmet sunmak ve profesyonel işçilik ile garantili beyaz eşya tamir hizmeti sunuyoruz. Atışalanı beyaz eşya servisi, tamiri, bakımı, yedek parça ihtiyacı ve her türlü konuda size yardımcı olmak için buradayız.

Atışalanı beyaz eşya tamiri ve tamircisi olarak çalışan servis ekibimizin her biri firmamızı temsil etmektedir. Bizler bunun bilincinde olduğumuzdan dolayı Atışalanı beyaz eşya servisinde çalışan her bir çalışma arkadaşımızı daha özenli çalışabilmesi için gerekli uyarılar da bulunuyor ve eğitimlerini bizzat firma olarak bizler sağlıyoruz. Daha profesyonel ve garantili beyaz eşya tamiri için sizleri Atışalanı beyaz eşya tamircisi ve teknik servis dükkanımıza bekliyoruz.

Atışalanı En Hızlı Beyaz Eşya Teknik Servisi

Kullandığınız buzdolabı mı bozuldu? çamaşır makinesi sıkma yaparken çok ses mi çıkartıyor? Bulaşık makinesi eskisi kadar güzel yıkamıyor mu? Atışalanı beyaz eşya tamircisi size daha hızlı daha profesyonellik içerisinde beyaz eşya tamir hizmeti sunuyor. Size kalan sadece bize ulaşıp beyaz eşya tamiri için randevu alıp süreci izlemek olacaktır.

Bizler Atışalanında beyaz eşya tamiri ile ilgilenen firmalar arasında yer alıyoruz. Yalnız bizi diğerlerinden ayıran bazı önemli farklı özelliklerimiz var. Atışalanı beyaz eşya tamir servisi dediğiniz de, en önde gelen firmalar arasında yerimizi almak için öncelikle;

 • Birden fazla beyaz eşya teknik servis aracına sahibiz.
 • Beyaz eşya teknisyenlerimizin her biri işinde profesyoneldir.
 • Her ürüne özel beyaz eşya tamir ustası ile çalışıyoruz.
 • Yapılan işlere garanti sunuyoruz.
 • Orijinal ve isteğe göre muadil yedek parça kullanıyoruz.
 • Ev, iş yeri, fabrika ve çiftlik gibi yerlere özel yerinde servis hizmeti veriyoruz.

Tüm bu farklılıklarımız sayesinde Atışalanında beyaz eşya tamiri yapan yerler arasında birinci sırada olma yolunda hızla ilerliyoruz. Sizler de Atışalanı beyaz eşya tamircisi ile iletişime geçmek ve beyaz eşya teknik servisi çalışanlarımızdan randevu almak için lütfen telefon numaralarımızdan arayın. Ayrıca hakkımızda bilgisine ulaşabilir ve iletişim sayfasından da bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80