Beyaz Eşya Servisi

Bayrampaşa Finlux Servisi

Bayrampaşa Finlux servisi; Finlux marka beyaz eşyaları tamir etmek için kurulan Finlux beyaz eşya servisidir. Ülke çapında birçok yer de Finlux servisine rastlayabilirsiniz. İşte bunlardan biri de Bayrampaşa Finlux beyaz eşya servisidir.

Finlux Vestel’in yan kuruluşu olmasından dolayı Finlux isminde bir teknik servise denk gelemeyebilirsiniz. Her yan ürün gibi beyaz eşya tamirleri ana marka tarafından yani Vestel servisi tarafından yapılmaktadır. Bulunduğunuz Mahalle de Bayrampaşa Finlux beyaz eşya servisi yoksa Vestel servisi ya da Finlux müşteri hizmetleri numarası ile görüşmelisiniz.

Finlux Servisi Neler Yapar?

Finlux her ne kadar bir beyaz eşya üreticisi olsa da her ürünün üretimini yapmaktadır. Finlux markası şu an için bazı beyaz eşyalar üretse de genellikle Bulaşık makinesi üreticisici ve bazı küçük ev aletleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bayrampaşa Finlux tamircisi ve Finlux servisi de üretikmiş olan bütün Finlux marka ürünlerin tamirleri yapan firmalardan biridir. İşte Bayrampaşa Finlux servisi tarafından verilen hizmetler;

  • Finlux buzdolabı servisi
  • Finlux çamaşır makinesi servisi
  • Finlux bulaşık makinesi servisi
  • Finlux fırın servisi
  • Finlux küçük ev aletleri servisi

Bayrampaşa Finlux Beyaz Eşya Servisi İletişim

Bayrampaşa Finlux servisi iletişim bilgileri, adresi, iletişim numarası, telefon numarası ve Finlux beyaz eşya markası hakkında sizinle bazı bilgiler paylaşmak istiyoruz.

Bayrampaşa Finlux servisi iletişim numarasına maalesef doğrudan ulaşamıyorsunuz. Bunun için Bayrampaşa vestel servisi ile iletişime geçmeniz gerekir. Ayrıca Finlux müşteri hizmetlerine 444 28 46 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca vesteltrade@vestel.com.tr e-mail adresinden de Bayrampaşa Finlux servisi ve diğer merak ettikleriniz ile ilgili bilgi almak için yazabilirsiniz.

Biz Kimiz?

Bizler bu sayfa da Bayrampaşa Finlux servisi hakkında bilgiler veriyor olmamız Bayrampaşa Finlux beyaz eşya servisi ve diğer Finlux yetkili servisleri ile bir bağlantımızın olduğu anlamına gelmemektedir. Bizler Bayrampaşa beyaz eşya servisi, Kayaşehir, Arnavutköy, Sarıyer, Başakşehir, Beşiktaş ve Yenibosna da şubeleri bulunan özel beyaz eşya servisiyiz. Garantili beyaz eşyaları değil, sadece garanti dışında kalan beyaz eşyaların tamirini ücretli bir şekilde yapan beyaz eşya tamirhanesiyiz.

Garantili Finlux Beyaz Eşyaları Tamir Ediyor Musunuz?

Hayır. Firmamızın Bayrampaşa Finlux servisi ve diğer Finlux teknik servisi ile hiç bir bağlantısı yoktur.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80