Beyaz Eşya Servisi

Yenibosna beyaz eşya servisi

İstanbul, Bahçelievler Yenibosna da beyaz eşya tamiri yapan bir teknik servis dükkanıyız. Yenibosna beyaz eşya servisi adı altında her türlü beyaz eşyanın tamirlerini yaparken çok uygun fiyatlar ile beyaz eşya teknik servis ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Bütün beyaz eşya markalarının tamiri ve bakımı aynı günde yapılırken garantili işçilik ve yedek parça servis hizmeti de sunduğumuzun bilgisini vermek istiyorum.

Yenibosna beyaz eşya tamircisi için servis telefon numaramızı aradığınız da karşınızda profesyonel bir temsilcimiz çıkacaktır. Telefon üzerinden yaşadığınız beyaz eşya arızası hakkında bilgi alabilir, arıza kaydı oluşturabilir, yedek parçaların fiyatlarını öğrenebilir ve Yenibosna beyaz eşya teknik servisten randevu alabilirsiniz.

Yenibosna beyaz eşya teknik servis hizmetleri

Beyaz eşyaların garanti süresi bittikten sonra arızalanıp bozulması tamamen şanssızlıktır diyebiliriz. Çünkü garanti süresi dolan ürünlerin tamiri yetkili servisler tarafından yüksek ücretler ile yapılır. Eskiden garanti kapsamına alınan tamirlerin onarımı ücretiz bir şekilde yapılırken, garanti sonrasında ücret alınmaya devam edilmektedir. Yenibosna beyaz eşya teknik servis ekibimiz tarafından garanti süresi biten beyaz eşyalara destek sağlanmaktadır. Her marka beyaz eşya ve her türlü arıza için bizi kolaylıkla arayabilir ve güvenli bir şekilde teknik servis çalışanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Yenibosna beyaz esya tamircisi
Yenibosna beyaz eşya tamircisi

Beyaz eşya servisi çalışanlarımızın sizlere sunacağı müthiş olanaklardan yararlanmak için Yenibosna beyaz eşya servisi iletişim telefon numarasını aramanız gerekir. Garantisi olmayan veya her hangi bir nedenden dolayı yetkili servislere götürmek istemediğiniz ürünlerinizi güvenle Yenibosna beyaz eşya tamircisine yaptırabilirsiniz. Firmamız bu konuda hiç bir beyaz eşya markasının yetkili teknik servisi değildir. Sadece bütün markaların arızalarını yapabilen özel beyaz eşya servis dükkanıyız.

Bahçelievler Yenibosna da en yakın beyaz eşya servisiyiz

Bazı zamanlar da söz açılırken veya birileri sorduğunda “bizler Bahçelievler Yenibosna en yakın beyaz eşya servisi firmayız” dediğimizde insanlar bazen şaşırabiliyor. Yada bu konuda samimi olmadığımızı da düşünüyor olabilirler. Peki ya neden en yakın Yenibosna beyaz eşya servisi dükkanıyız diyoruz biliyor musunuz? Veya bu nasıl oluyor sizce?

İlk olarak beyaz eşya tamircisi ve teknik servis çalışanlarımız olarak Yenibosna da beyaz eşya tamir servisi adı altında bir beyaz eşya tamir dükkanı açtık. İsmini de Yenibosna beyaz eşya servisi olarak güncelledik. Sonrasında Yenibosna’nın nüfus yoğunluğunun çok olduğu 2 farklı noktasına birbirinden devamlı olarak haberdar olduğu içerisinde beyaz eşya yedek parçalarının da olduğu beyaz eşya servis aracı konuşlandırdık. Yenibosna beyaz eşya tamircisi veya Bahçelievler beyaz eşya servisi dükkanımıza gelen her beyaz eşya randevusuna müsait olan beyaz eşya servis ustası gönderilmektedir. Böylelikle Yenibosna gibi trafiği çok fazla olan bir bölge de en yakın beyaz eşya servisiyiz demekten kendimizi alamıyoruz. Çünkü gelen her türlü beyaz eşya arıza talebini en kısa süre de teknik servis çalışanlarımızı göndererek noktayı koyuyoruz.

Beyaz eşya tamirlerine garanti veriyoruz

Yenibosna beyaz esya teknik servisi
Yenibosna beyaz eşya teknik servisi

Her hangi bir ürünü alırken satıcı ve üretici firmanın ürüne garanti verdiğinizi duymuş olabilirsiniz. Yalnız beyaz eşya tamiri yapan bir firmanın da yaptığı işe garanti verdiğini ilk kez duyuyor olabilirsiniz. Yenibosna beyaz eşya servisi olarak tamirini yaptığımız ürünlere garanti hizmeti sunuyoruz. Beyaz eşya markası, ürünü, ürün modeli ve hatta hangi eşya cihazı olduğu da önemli değil. Yaptığımız işli en iyi yaptığımızın bir göstergesi olarak Yenibosna beyaz eşya tamircisi ve teknik servis dükkanı olarak garantili işlem yapıyoruz. Sizde bozulan ürünlerinizin tamiri yaptırmak için garantili servis olanaklarımızdan hemen yararlanmak istiyorsanız lütfen Yenibosna beyaz eşya servisi iletişim numaramızı arayınız.

Bildiğiniz üzere beyaz eşyaların garanti süresi bittiğinde hangi arıza olursa olsun tamamen ücretli yapılır. Peki ya garanti süresi biten beyaz eşyalarınızı  mahallenizde ki beyaz eşya tamircisi yaparken size yaptığı işin garantisini veriyor mu? Bugün çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri veya buzdolabı tamirini yaptı diyelim. Birkaç gün sonra aynı şekilde daha önce aldığınız arızanın aynısını yaşadığınız da işinin arkasında durup arızayı tamir ediyor mu? Yenibosna beyaz eşya servisi dükkanında işte bu işlemlerin tamamına garanti verilip yeniden aynı yerden arıza vermesi üzerine sizi asla yalnız bırakmıyoruz.

Yenibosna beyaz eşya tamircisi ile en hızlı servis

Ev veya iş yerlerinde kullanılan her beyaz eşya ayrı bir öneme sahiptir. Beyaz eşyaların arıza vermesinden sonra o ürünü kullanamadığınızdan dolayı yokluğu çok çabuk hissedilir. Her ne kadar bulaşık makinesi bozulduğundan birkaç tane bulaşığı evde yıkamayı çok görmüyor olsanız da, bir Buzdolabı veya Çamaşır makinesi arızasında oldukça rahatsız olabilirsiniz. Çünkü herkes birkaç kova dolusu çamaşırları elde yıkamak istemez. Ya da bozulan buzdolabın tamir edilmesi için birkaç gün bekleyemez. Sizi çok iyi anladığımızdan ve sadece kendi çıkarlarımızı değil sizlerin de isteklerine cevap verebilmek için Yenibosna beyaz eşya servisini kurduk.

Yenibosna beyaz eşya servisi dükkanımıza gelen her bir servis arıza kaydının birbirinden değerli olduğu düşüncesindeyiz. Her arıza ile en hızlı bir şekilde ilgilenirken değiştirilecek parçaların bile aynı günde gelmesine dikkat ediyoruz. Tamir süreçleri gerçekten de zorlu bir süreç olduğunu biliyoruz. Beyaz eşya servis ustasını eve çağırmak, arıza tespitinin evde yapılması, ürün tamir edilmeye çalışılırken daha önce kurmuş olduğunuz düzenin bozulması gibi baştan sonra zor bir süreç sizleri beklemektedir. Bizler de bunu bildiğimizden dolayı Yenibosna beyaz eşya tamircisi ve bütün ustalarımızın daha hızlı ve temiz çalışmaları için çeşitli eğitimler veriyoruz. Artık beyaz eşya tamiri için günlerce beklemeyecek ve aynı günde tamir işlemini bitirmiş olacaksınız.

Yenibosna beyaz eşya servis ve tamir ücreti

Yenibosna beyaz esya tamiri
Yenibosna beyaz eşya tamiri

Garanti süresi dolmuş, arızalı ve doğru düzgün çalışmayıp sizleri bıktıran beyaz eşyaların tamirlerini yapmaya gönüllüyüz. Yenibosna da beyaz eşya tamir servisi olarak çalışan beyaz eşya servis ustalarımızdan randevu alarak en uygun fiyatlar ile tamir işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bahçelievler Yenibosna genellikle maddi durumu pek iyi olmayan bir kesim oturmaktadır. Maddi imkansızlıklar ile uğraşılırken birde beyaz eşya tamirine ücret ödenmesi maddi bütçeye atılan sürpriz bir darbe olarak görülmektedir. Müşterilerimizden yüksek ücretler adı altında beyaz eşya servis ücretlerini almıyor ve en uygun beyaz eşya servis ücretleri ile tamir yapmaya özen gösteriyoruz.

En uygun beyaz eşya tamir ücreti

Beyaz eşyaların tamir edilmesi veya en azından arıza tespitinin yapılması beyaz eşya tamircilerine bir ücret ödemeniz gerekirç Bu ücret beyaz eşya servis ücreti adı altında alınmaktadır. Tamirlerini yaptırmadığınız beyaz eşyalar için alınmaktadır. Bizler Yenibosna beyaz eşya servisi olarak tamirini yaptırmak istediğiniz ürünler için servis ücreti almıyoruz. Sadece yaptırmağınız, daha sonra arayacağım dediğiniz veya arıza tespiti talebinde bulunduğunuz anlar da servis ücreti alınır.

Firmamız Yenibosna da beyaz eşya tamir servis hizmeti sunarken sabit servis ücretlerini en dibe indirerek size destek olmaktadır. Artık yaptırmak istemediğiniz beyaz eşya arızaları için çok fazla servis ücretleri ödemeyeceksiniz. Yenibosna da iyi bir beyaz tamircisine rastlamak ve gerçekten de yaptığı işin hakkını veren bir firmaya çok sevdiğiniz ürünleri teslim etmek istiyorsanız bizler Yenibosna beyaz eşya tamiricisi ve diğer servis çalışanlarımız olarak her zaman hazırız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80