Beyaz Eşya Servisi

Elektrolux Beyaz Eşya Servisi

Elektrolux servisi; Elektrolux beyaz eşyaların tamirlerini yapan ve tamamen Elektrolux firmasına bağlı teknik servistir. Elektrolux beyaz eşya servisi ihtiyaçlarınızı Elektrolux yetkili servis müşteri hizmetleri telefon numarasını arayıp servis kaydı açtırabilirsiniz. Telefon numarasına internetten arama yaparak veya Elektrolux beyaz eşyalarınızın üzerinde yer alan müşteri hizmetleri telefon numarasını arayıp öğrenebilirsiniz.

Bizler Elektrolux firmasının üretmiş olduğu beyaz eşyaları tanıtmak, Elektrolux hakkında bilgi vermek ve sizlere Elektrolux beyaz eşayaların ve teknik özelliklerini anlatmak için bu yazımızı yazıyoruz. Bizler garantili Elektrolux beyaz eşya tamiri yapmayıp sadece garantisi biten beyaz eşyaları tamir ediyoruz. Elektrolux  servisinden garanti süresi boyunca ücretsiz onarım desteği almak istiyorsanız, yeni aldığınız garantili beyaz eşyaları mutlaka Elektrolux beyaz eşya servisine yaptırınız.

Elektrolux beyaz eşya arıza, tamir ve bakımı

Elektrolux beyaz eşya tamiri, arızası ve önemli bakımları yetkili Elektrolux beyaz eşya servisi tarafından yapılmalıdır. Tabi ki garantisi devam eden Elektrolux beyaz eşyalar için ücretsiz onarım hakkı verilmektedir. Garantisi olmayan veya her hangi bir sebepten dolayı garanti kapsamına alınmayan Elektrolux beyaz eşyalarınızı özel teknik servislere de yaptırabilirsiniz. Hatta fiyat açısından biraz yüksek tutabilecek arızaları birden fazla beyaz eşya tamircisinden arıza tespiti yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Bakıma ihtiyacı olan beyaz eşyalar arasında çamaşır makinesi ilk başta gelir. Çamaşır makinelerinin motor kömürlerinin zayıflayıp bitmesi, atık su pompasının arızalanması veya tıkanması ile birlikte suyun atılamaması gibi sorunlar başlıca problemlerden gelmektedir. Bu arızalar ve daha fazlası Elektrolux servisi tarafından kolaylıkla tamir edilebilir. Hatta en yakın Elektrolux beyaz eşya servisi ile iletişime geçmeniz ile birlikte kısa sürede profesyonel Elektrolux beyaz eşya teknik servisten destek alabileceğinize eminim.

Elektrolux hangi ülkenin?

Elektrolux markası 1919 yılında kurulan bir İsveç markasıdır. Hatta dünyanın en büyük 2. Elektronik cihaz üreticisi ünvanına sahiptir.

Elektrolux beyaz eşya alınır mı?

Elektrolux markasını çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve elektrik süpürgelerinde görmekteyiz. Yalnızca bazı elektronik mağazalar da satılan Eleektrolux beyaz eşyaları almak istiyorsunuz ama aklınızda bazı cevap bulunamayan şüpheler mi var? Hemen size Elektrolux beyaz eşya servisi, Elektrolux servisi ve Türkiye’deki satışlarından bahsedelim. Ülkemizde Elektrolux markası ile satış yapan pek satış mağazası yok. Olsa bile her şehirde olmayabilir. Bu da Elektrolux beyaz eşyaların satışlarını ciddi anlamda etkilemektedir.

Elektrolüx Türkiye de beyaz eşya sektöründe çok büyük satış rakamlarına ulaşamasa da Elektrolux firmasının farklı ülkeler de satış rekorları gördüğünü biliyoruz.

Elektrolux dahil bir çok pek ismini duymadığınız beyaz eşya üreticilerinin ürünlerini uygun fiyata alabiliyorsunuz. Televizyon ve açık hava reklamlarına yatırım yapmadan ve buna karşılık olarak uygun fiyatlara çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrik süpürgesi ve buzdolaplarını uygun fiyata satabiliyorlar. Bunun en çok karlı çıkanı genellikle Elektrolux beyaz eşya ve diğer tanınmamış markaları alan müşteriler oluyor. Beyaz eşya grubuna giren her türlü beyaz eşyayı Elektrolux firmasından güvenle alabilir ve garanti süresi boyunca da Elektrolux beyaz eşya servisinden destek alabilirsiniz.

Elektrolüx Yetkili Servisi Neler Yapar?

Elektrolux servisi üretmiş olduğu bütün beyaz eşyaların tamirini yapan popüler bir firmadır. Elektrolux markası çok fazla ürün üretmediğinden dolayı Arçelik, Beko, Bosch ve Ariston gibi servis bölümleri çok yoğun değildir. Elektrolux servisinden randevu almanız halinde kısa süre de kapınız da olacaklardır. İşte Elektrolux yetkili servisin tamirini yaptığı büyük beyaz eşyalar;

Elektrolux buzdolabı tamiri: Elektrolux buzdolapları uygun fiyatı ve büyük hacimleri ile göz dolduruyor. Birçok aile tarafından Elektrolux buzdolapları kullanılıp tavsiye ediliyor. Buzdolabının bozulması halinde garanti koşulları içerisinde Elektrolux buzdolabı servisi ile görüşerek tamir edilmesi için istekte bulunabilirsiniz.

Elektrolux çamaşır makinesi tamiri: Elektrolux çamaşır makinesi servisi ve tamir hizmeti Elektrolux yetkili servis tarafından karşılanmaktadır. Kullanmakta olduğunuz Elektrolux kurutmalı çamaşır makinesi ve kurutma özelliği olmayan çamaşır makinesini tamir ettirebilirsiniz.

Elektrolux bulaşık makinesi tamiri: Elektrolux markası bulaşık makinesi üretiminde de oldukça başarılı ve kendini kanıtlamış bir markadır. Almış olduğunuz bulaşık makinesinin kısa süre de arızalanması halinde Elektrolux bulaşık makinesi servisi ile görüşerek ücretsiz onarım talebinde bulunabilirsiniz.

Elektrolux çamaşır makinesi servisi

İstanbul’da beyaz eşya tamircisi olarak çalışırken Elektrolux markasını ilk olarak çamaşır makinelerinde görmüştük. Sanırım beyaz eşya sektörüne girdiklerinde ilk olarak çamaşır makinesi üretimine başlanmış, ya da Türkiye’ye ilk çamaşır makinesi getirilmiş diyebiliriz. Elektrolux çamaşır makinesi servisi ihtiyaçlarınıza garanti ürünleri tamir ederek cevap vermektedir. Çamaşır makinesi tamiri Elektrolux beyaz eşya servisi tarafından ücretsiz bir şekilde garanti kapsamına alınıp tamir ediliyor olsa da garantisi biten makinelerin tamirlerini de aynı şekilde Elektrolux servisine yaptırabiliyorsunuz.

Elektrolux beyaz eşya teknik servis çalışanları ile kısa bir sohbet etme imkanı yakaladığımızda çamaşır makinelerinde en çok hangi arızaların meydana geldiğini sorduk. Elektrolux servisinde çalışan profesyonel beyaz eşya tamircilerininde kısaca;

  • Çamaşır makinesi kazan bilye değişimi
  • Çamaşır makinesi motor değiştirme
  • Motor kömürü değiştirme

Ve yanlış kullanımdan dolayı çamaşır makinesi körük lastiği delinmesinin fazla yapıldığını ifade etmişlerdi. Bu arızaların her çamaşır makinesi markasında olduğunu ve bunun önüne geçilemediğini ifade ettik. Çünkü bu sıralanan arızalar genellikle çamaşır makinesinin yanlış kullanımdan dolayı bu arızaları verdiğini görmekteyiz.

Elektrolux bulaşık makinesi servisi

Bulaşık makinesinde yaşanan sorunların önüne geçmek ve bazı öneriler almak için Elektrolux beyaz eşya servisi ile görüşüp nasıl kullanılması gerektiğini sorup detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Çünkü bazı kullanım hatalarından dolayı da olsa bulaşık makinesi arızaları garanti kapsamına alınamayabiliyor. İşte bu nedenle bazı konular da Elektrolux servisi adı altında çalışan beyaz eşya tamircisinden öneri almanız da yarar olduğunu düşünüyoruz.

Elektrolux bulaşık makinesi servisi ile görüştükten hemen sonra arıza bildirim sırasına göre randevularınız oluşturulmaktadır. Bu randevuların gecikmemesi ve günlerce bulaşıklarınızın yıkanmadan bulaşık makinesinde kalmasını istemiyorsanız, Elektrolux bulaşık makinesi arızası ile karşılaştığınızda mutlaka hiç vakit kaybetmeden Elektrolux beyaz eşya servisi ile görüşmelisiniz. Bu sayede bulaşık makinesi tamiri ile ilgili gerfekli olan süreçleri ele alırken, bulaşık makinesinin nasıl bir arıza verdiğini de Elektrolux müşteri hizmetleri telefonlarına bağlanarak da olsa fikir sahibi olabilirsiniz.

Elektrolux elektrik süpürgesi servisi

Yeni satın alacağınız elektrik süpürgesini uzun yıllar kullanmak için alıyorsanız mutlaka elektrik süpürgesi üretiminde çok iyi yerlere gelmiş bir marka tercih etmeniz gerekir. Aksi takdirde kısa sürede filtre tıkanması ile elektrik süpürgesi motor arızası ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Elektrolux, elektrik süpürgesi üretiminde çok iyi yerlere gelmiş markalardan biridir. Ürünlerinin kaliteli olmasından ziyade çok uygun fiyatlara kaliteli güzel bir elektrik süpürgesi satın alabiliyorsunuz.

Elektrolux elektrik süpürgesi satın aldığınızda ilk olarak size 2 – 3 yıl garanti verir. Bu süre içerisinde bazı arızalar ile karşılaştığınız da Elektrolux elektrik süpürgesi servisi ile görüşüp hemen tamir ettirebilirsiniz. Elektrik süpürgesi tamiri için Elektrolux beyaz eşya servisi evinize gelmez. Küçük boyutlar da üretilen ürünlerin tamirleri için kendiniz yetkili teknik servise götürmeniz gerekir. Bütün beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri üreticileri de bu şekilde çalışır. İşte elektrik süpürgesi de arızalandığında kendi çabalarınız ile Elektrolux beyaz eşya teknik servisine götürmelisiniz. İşte bu nedenle alacağınız ürünün uzun yıllar arızalanmaması için elektrik süpürgesi filtre bakım ve değişimini çok iyi yapmanız gerekir.

Elektrolux buzdolabı servisi

Elektrolux beyaz eşya servisi sartın aldığınız buzdolaplarının tamirlerini de kısa sürede içerisinde yapabilir. Buzdolabı arızasının garanti kapması içerisinde ücretsiz yapılabilmesi için almış olduğunuz buzdolabının garanti süresinin bitmemiş olması gerekir. Ayrıca garanti şartlarını kapsayan kullanımı sergilemeniz gerekir ki, bu şartlar da zaten yetkili servis buzdolabın kurulumu için ilk olarak geldiklerinde sizlere bazı önerileri vermektedir. Bu nedenle buzdolabı arızası ile karşılaştığınızda Elektrolux beyaz eşya servisini hiç tereddüt etmeden arayabilirsiniz.

Buzdolabı tamiri için gelen servis uzmanı arkadaşlarımıza buzdolabı arızalarını sorduğumuz da genellikle motor arızalarından bahsetmektedirler. Bu arızalar da Elektrolux buzdolabı altı soğutuyor üstü soğutmuyor, üst soğutuyor alt soğutmuyor, buzluk buz tutmuyor veya buzluk dondurmuyor gibi arızalar daha fazla görülmektedir.

Ayrıca Elektrolux buzdolabı servisi aracığı ile buzdolabı motoru bile garanti kapsamında ücretsiz bir şekilde değiştirilebilir. Yeter ki buzdolabı garanti devam ediyor olsun. Elektrolux beyaz eşya servisi sizlere her ne konuda yardımcı olacaktır. Elektrolux beyaz eşya teknik servisi ile görüşüp arıza kaydı oluşturmak için Elektrolux beyaz eşya arıza servis müşteri hizmetleri telefon numarasını arayınız.

Elektrolux beyaz eşya servis ücreti ne kadar?

Beyaz eşya servis ücreti konusunu her tartıştığımızda bazı müşterilerin hangi şartlar da servis ücreti alınıp alınmadığı konusunda bilgilendirilmek ister. Elektrolux beyaz eşya servisi de tıpkı diğer beyaz eşya üreticileri gibi sadece garabnti kapsamına alınmayan ürünler için servis ücreti istemektedir. Yani Elektrolüx çamaşır makinesi tamiri için Elektrolüx beyaz eşya servisinden randevu aldığınız da, yetkili servis sizden hiçbir beyaz eşya servis ücreti dahi istemeden çamaşır makinenizi tamir edeceklerdir.

Garantisi biten ürünlerin tamiri için gerantisi varmış gibi Elektrolüx beyaz eşya servisi ile görüşüp randevu isterseniz ve arıza tespiti yapıldıktan sonra tamirinin yapılması için ücreti onaylamazsanız servis ücreti vermek zorundasınız. Çünkü Elektrolüx beyaz eşyalarınızın garanti süresi bitmiş, arıza ile karşılaşmışsınız ve arıza tespiti yapılmasına rağmen yine de ücret vermemeye diretmiş olmuş oluyorsunuz. Bu durumda Yetkili Elektrolux beyaz eşya servisi sizlerden beyaz eşya servis ücreti isteyecektir. Peki beyaz eşya servis ücretleri ne kadar?

Elektrolux beyaz eşya servis ücreti: 85 – 100 Türk Lirası

Özel beyaz eşya servisi ücretleri: 30 – 90 Türk Lirası

Elektrolüx İletişim Bilgileri

Elektrolux adres bilgileri ve müşteri hizmetleri telefon numarası aşağıda belirtilmiştir. Burada belirtilen Elektrolux servis bilgileri yetkili servislerin adres ve telefon numarasıdır. Farklı bir şehirde yaşıyorsanız ve Elektrolux beyaz eşya servisine ihtiyacınız varsa o zaman da 08502503589 numaralı Elektrolux telefon numarasını arayınız. İşte Elektrolux yetkili servis adres, telefon numarası ve iletişim bilgileri;

Dikilitaş Mah.Yenidoğan Sok.No:8/C BEŞIKTAŞ

Merkez Mahallesi Hürriyet Cd Koca Mansur Sk. No:79 Şişli/İstanbul

Merdivenköy Mah. Küme sok. No:38 KADIKÖY

Kartaltepe Mah.Hayırlı Cad.No:61 Sefaköy KÜÇÜKÇEKMECE

Elektrolux müşteri hizmetleri numarası: 08502503589

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80