Beyaz Eşya Servisi

Levent Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyaların hayatımızın önemli bir yerinde büyük rol oynaması ile tamir ihtiyaçlarının hemen karşılanması gerektiğini düşünüyoruz. Levent beyaz eşya servisi tüm beyaz eşyaların tamirini yaparken, artı olarak işçilik ve yedek parça garantisi de sunmaktadır. Levent beyaz eşya tamiri ve yedek parça için bize hızlı ulaşabilirsiniz. Televizyon ve iletişim bilgilerimiz: 0212 535 10 80

İstanbul’da Levent dediğiniz de aklınıza birden fazla bölge gelebilir. Bu bölgeler genel de Levent, 2. Levent, 3. Levent, 4. Levent ve yeni kurulan 5. Levent bölgeleridir. Bizler bu bölgelerin tamamına Levent beyaz eşya tamircisi olarak hizmet veriyoruz. Her ne kadar belirttiğimiz bölgeler birbirinden çok uzakta olsa da, birden fazla teknik servis aracımız ile kısa süre de teknik servis hizmetim sunabiliyoruz.

Levent Beyaz Eşya Tamiri

Buzdolabı ve çamaşır makinesi arızaları diğer beyaz eşyalara göre daha önemli olduğunu görmekteyiz. Aylarca bulaşık makinesini tamir ettirmeyen kullanıcılarımız, buzdolabı ve çamaşır makinesi arızaların da hemen Levent beyaz eşya servisi ile iletişime geçerek tamir işleminin bir an önce başlatılması için çok fazla acele ettiklerini görmekteyiz.

Levent bölgesinde çok fazla beyaz eşya tamiri yapan servisler olsa da, genel de en yakın Levent beyaz eşya servisi dediğiniz de akla hep biz geliriz. Bu nedenle bizimle çalışan çok fazla mutlu müşterilerimizin de olduğunu hatırlatmak istiyorum.

Siz de arızaları beyaz eşyalarınızın tamirini yaptırmak isterseniz hemen bizi arayıp Levent beyaz eşya servisi çalışanlarının evinize gelmelerini isteyebilirsiniz. Firmamız buzdolabı servisi, çamaşır makinesi servisi, bulaşık makinesi servisi, elektrik süpürgesi servisi, fırın servisi ve son zamanlar da çok rağbet gören kurutma makinesi servis hizmeti sunuyoruz. Sizde hemen Levent beyaz eşya tamir için bizi ayıp bilgi ve randevu alabilirsiniz.

İşçilik ve Yedek Parça Garantisi

Beyaz eşyaların arızalanması ile yetkili beyaz eşya teknik servisi ya da özel beyaz eşya servisi ile tamirat ihtiyaçlarınızı karşılamalısınız. Garanti süresi devam eden buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, kurutma makinesi ve elektrik süpürgesi tamirini sadece yetkili beyaz eşya servislerine yaptırınız. Kafanıza göre Levent beyaz eşya servisi firması gibi özel beyaz eşya servislerine işlem yapmanız halinde ürünleriniz garanti dışı kalacaktır.

Beyaz eşyalarınızın garanti süresi bittiyse o zaman da gönül rahatlığıyla istediğiniz beyaz eşya tamircisine götürüp tamir ettirebilirsiniz. Çünkü yetkili servis tarafından onarımı gerçekleştirilmeyen ürünler özel beyaz eşya servisleri tarafından çok kısa süre de tamir edilebilir.

Bizler Levent beyaz eşya tamircisi olarak işçilik ve kullandığımız yedek parçaya göre garanti hizmeti sunuyoruz. Konu ile ilgili daha detaylı bilgi için lütfen bizi arayıp bilgi alınız. Bazı plastik aksamlar ile arızalanması genel de kullanıcı hatasından olan yerler için garanti verilmediğini de ifade etmek istiyorum. Garantisi olmayan beyaz eşyalarınızı tamir ettirmek için güvenilir bir firma arıyorsanız lütfen Levent beyaz eşya tamir servisi dükkanımıza bekliyoruz.

4. Levent Beyaz Eşya Tamir Servisi

Çağlayan beyaz eşya servisi ve diğer şubelerimiz de 4. Levent beyaz eşya servisi ismi ile size hizmet vermeye devam ediyoruz. Beyaz eşyaların tamirlerini yaparken her zaman için en iyi hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Özellikle çamaşır makinesi ve buzdolabı tamirleri hızlı bir şekilde yapmaya çalışıyoruz. Sizin için değerli olan bazı şeylerinde bizim içinde her zaman çok değerli olduğunu söylemeliyiz.

Servis araçlarımız da genel de çok fazla satılan ve lazım olabilecek yedek parçaları bulundurmaya çalışıyoruz. Eğer beyaz eşyalarınızı tamir ederken aracımız da olan yedek parçalardan kullanılması halinde ciddi indirimler uygulamaktayız. Bu da sizin açınızdan uygun fiyata beyaz eşya tamirinin yapılacağı anlamına gelir.

Haftanın 7 günü ve istediğiniz saat diliminde 4. Levent beyaz eşya tamiri için 4. Levent dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Haydi hemen bizi arayın ve 4. Levent Mahallesi en yakın beyaz eşya servisine ulaşın.

5. Levent Beyaz Eşya Tamircisi

5. Levent Eyüpsultan ilçesinde kurulan bölgelerden bir tanesidir. Hemen otoban kenarında olup Alibeyköy cep otogarı, Finanskent konutları, Toki kiptaş konutları ve bazı özel projelere yakın bir bölgededir. Burada beyaz eşya tamircisi bulmanız oldukça zordur. Bizler ise işinizi kolaylaştırmak ve 5. Levent beyaz eşya tamircisi olarak beyaz eşyalarınızı tamir ettirmek için bizi arayabilirsiniz.

Levent beyaz eşya servisi teknik servis aracının bir tanesi 5. Levent civarında yer almaktadır. Burada her türlü beyaz eşya arızası için bizi arayıp randevu alabilir ve teknik destek sunan teknisyen arkadaşımız ile telefonda beyaz eşya arızaları ile ilgili yardım alabilirsiniz.

Firmamız sadece Levent bölgesine değil, daha bir çok bölgeye hizmet vermektedir. Sultangazi beyaz eşya servisi, Bayrampaşa beyaz eşya servisi ve Diğer hizmetlerimiz için Beyaz eşya servisi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80