Beyaz Eşya Servisi

LG Beyaz Eşya Servisi

Ülkemizde oldukça popüler olan LG markası şimdide beyaz eşya sektörüne girmiş bulunuyor. Evlerinize şık tasarımlara sahip olan Lg çamaşır makinesi, Lg bulaşık makinesi ve LG buzdolaplarını güvenle alabilirsiniz. LG servisi, yani LG beyaz eşya servisi sizlere garanti süresi boyunca Lg beyaz eşya bakımı, tamiri, kullanımı ve yedek parça konusunda yardımcı olacaklardır.

Lg dediğimiz de aslında aklımıza ilk olarak televizyon gelir. Son zamanlar da Lg çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi ürünlerinde üretildiğini görmekteyiz. Lg markasının kalitesinden hiç kimsenin şüphesi yok. Bir ürün almak için öneriye ihtiyacınız varsa mutlaka Lg markası da bu öneriler arasında olur. Peki ya Lg televizyon da olduğu gibi beyaz eşya sektöründe de oldukça iyi mi? Bunu elbette zaman gösterecek.

Bizler bu yazımız da Lg beyaz eşya servisi ve Lg beyaz eşya tamiri hakkında deneyim sahibi olmanız için bu yazımızı yayımladık. Lg beyaz eşya arızası ile karşılaştığınızda ne yapmanız gerektiği ve garantili ürünleri kimlere tamir ettireceğinizi öğrenmiş olacaksınız.

Lg beyaz eşya tamiri kimlere yaptırılır?

Lg beyaz eşya arızası ile karşı karşıya kaldığınızda beyaz eşya servisi çağırmadan önce yapıp düşüneceğiniz bazı şeyler var. İlk önce Lg beyaz eşya tamirini yaptıracağınız ürünün garantisinin devam edip etmediğine bakınız. Lg beyaz eşyaları satın alırken fiş, fatura, garanti belgesi veya kredi kartı ile aldıysanız kredi kartı ekstresini bulmaya çalışın. Beyaz eşyaları Satın aldığınız tarih ve size verilen yasal garanti süresi (garanti süresini uzattıysanız bu süreyi de ilave ediniz) ile geçen süreyi hesaplayın. Lg çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya buzdolabı tamirini yaptıracağınız ürünün garantisi devam ediyorsa o zaman mutlaka Lg beyaz eşya servisi yani, LG yetkili beyaz eşya servisini aramalısınız.

Kullandığınız ürünlerinizin garanti süresi bittiyse tıpkı garantisi devam ediyormuş gibi ücretli bir şekilde yetkili Lg beyaz eşya tamir servisine yaptırabilirsiniz. Yalnız yetkili Lg beyaz eşya teknik servisin fazla bir maliyt çıkarması halinde özel beyaz eşya servisi adı altında çalışıp Lg beyaz eşya tamiri ve diğer markalarında tamirini yapabilen tamirciler ile de çalışabilirsiniz.

Beyaz eşyalarınızın garanti süresi bittiğinde en yakın beyaz eşya servisine ya da yetkili Lg beyaz eşya servisine de ücret mukabilinde tamir etmekte özgürsünüz. Büyük olan arızalar için birkaç yerden fiyat almanız daha iyi olacaktır.

Lg beyaz eşya servisine nasıl ulaşırım?

Her ürün gibi severek satın aldığınız Lg beyaz eşyalar da bir süre sonra arıza verebilir. Bu arızaların çeşitleri veya bazı belirtileri bulunur. Lg beyaz eşya tamirinden iyi derece anlayan birine sorununuzu anlattığınız da sizlere ne yapmanız gerektiğini söyleyip belki de telefon ile yardım ederek de arızalardan kurtulabilirsiniz. Bazen de çok basit arızalar da bile beyaz eşya tamircisi veya garantili cihazlar için Lg beyaz eşya servisi çağırmanız gerekebilir. Lg beyaz eşya teknik servisten telefonla bir şeyler sormak ya da arıza kaydı oluşturup randevu almak için Lg müşteri hizmetleri telefon numarasını bilmeniz gerekir. Eğer bilmiyorsanız size Lg beyaz eşya servisi iletişim numarasını nasıl bulacağınızı anlattık. Lg beyaz eşya teknik servis numarasını bulmak için;

Lg beyaz eşya servisi iletişim numarasına Lg bulaşık makinesi ya da Lg çamaşır makinesi etiketlerinin üzerinde bulunan Lg beyaz eşya müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz.

Öte yandan Google ve diğer arama motorlarından yararlanıp Lg beyaz eşya servisi telefon numarasını bulabilirsiniz.

Bilinmeyen numaralar servisinden,

 Ayrıca Lg beyaz eşya tamir ile satışını yapan mağazalardan da Lg beyaz eşya teknik servis numarasını bulabilirsiniz.

Lg beyaz eşya tamiri için yedek parça tedariki

Beyaz eşya yedek parçalarını en kolay yetkili teknik servisler de bulabilirsiniz. Eğer orijinal ürün almak istemiyorum, bana yan sanayi ürün bile yeter derseniz, o zaman da yakın çevrenizde bulunan beyaz eşya tamircilerine bakmanız gerekir. Yetkili servisler genellikle orijinal ürün kullandıkları için fiyat açısından size fazla gelebilir.

Ek olarak şunları ifade etmek isterim. Üretilen her ürünün mutlaka yedek parçası da olması gerekir. Bu parçalar bazen orijinal bazen de muadil ve bazen de revizyonlu (bakımı yapılmış, yenilenmiş) olarak satılır. Lg beyaz eşya yedek parçaları da piyasa da çok kolay bulabileceğiniz ürünler arasında maalesef değildir. Örnek olarak neredeyse birçok beyaz eşya servisinde popüler markaların yedek parçası bulunur. Mesela hiç Arçelik beyaz eşya servisine bile gitmeden yedek parça bulunurken Lg beyaz eşya yedek parçalarını bulmak o kadar kolay değildir.

Garantisi devam eden Lg beyaz eşya tamiri

Garanti süre devam eden Lg beyaz eşyaları mutlaka Lg beyaz eşya servisi yani yetkili Lg beyaz eşya teknik servislerine yaptırmanız gerekir. Garantili beyaz eşyaları yetkili servise yaptırmanız takdirde ürününüz hem garanti dışı kalacak hem de o andaki arıza her neyse onunda ücretini özel beyaz eşya tamircisine vermeniz gerekir. Yani garanti kapsamına alınıp ücretsiz tamir edilmesi gereken bir işlem için boşu boşuna hem ürününüzün garanti dışında kalacak hem de tamir parası ödemiş olacaksınız.

Özel beyaz eşya servisleri garantili LG beyaz eşyaların tamirini reddetmesi gerekir. Hatta müşteri ürününüzün garantisinin olup olmadığını unuttuğun da bile özel olarak çalışan ve LG beyaz eşyaları tamir eden beyaz eşya ustasının müşteriyi uyarması gerekir. Çünkü LG beyaz eşya arızası yaşandığında önemli bir parçanın bozulması ile yüksek tamir ücretleri ile karşılaşma ihtimali oldukça yüksektir. Müşterinin de Lg çamaşır makinesi tamiri gibi işlemleri ücretsiz bir şekilde tamir etmesi varken boşu boşuna dışarıdan beyaz eşya tamircisi çağırmaları biraz saçma olacaktır.

Lg yetkili servisi misiniz?

Lg yetkili beyaz eşya servisi değiliz. Garantili LG beyaz eşyalara kesinlikle bakmıyoruz. Bunu her defasında da web sitemizde ve müşterilere telefon ile anlatmaya çalışıyoruz.

Bizler sadece İstanbul’da beyaz eşya tamir sektöründe hizmet veren ve bütün beyaz eşya markalarının tamirlerini yapan özel beyaz eşya teknik servisiyiz. Bu bilgilendirme yazısını da sadece Lg beyaz eşya servisine ulaşmak ve Lg beyaz eşya tamirini yaptırmak istediğinizde neler yapmanız gerektiğini anlatılmaktadır.

Lg çamaşır makinesi tamiri

lg camasir makinesi tamiri min
LG çamaşır makinesi tamiri

Çamaşır makinesinden neler beklersiniz? Hiç bozulmasın. Hata vermesin. Sakın arızaya geçmesin. Çamaşırları güzel yıkasın ve yetkili servisi çağırdığımızda hemen gelsin. Tüm bunları bir arada bulmanız çok zor değil ama buna benzer özelliklere sahip olan iyi bir beyaz eşya markası var desek inanır mısınız? İşte Lg çamaşır makineleri üstün kaliteli malzemeler ile üretilen profesyonel ürünlerdir. Bu ürünleri satın alarak sizler de mutfağınıza şıklık katabilir ve kolay, kolay arızalanmadan çamaşır makinesi aldığınız içinde kendinize iyilik yapmış olacaksınız. Lg beyaz eşya servisi çalışanları bütün Lg çamaşır makinesi tamiri, onarımı, arıza ve yedek parça satışlarını hızlıca yapmaktadırlar.

İPUCU: Çamaşır makinesinden yanık kokusu geliyor olması ve çamaşır makinesi gürültülü çalışıyor olması da önemli sebeplerden biridir. Burada ki makalelere göz atarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Lg çamaşır makinesi servisi ile görüşmek için Lg beyaz eşya servisi müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz. Bu numaradan almış olduğunuz randevularınızın süreçlerini Lg teknik servis iletişim hattından da öğrenebilirsiniz. Çamaşır makinesi arızalarının tamiri için gelecek olan teknik servis çalışanları Lg beyaz eşya servisi ve LG servisi firması güvencesi altında olacaktır. Bundan dolayı sizlere söylenecek olan tamir bedeli de tamamen Lg firmasına gitmiş olacak. Garantili LG çamaşır makinesi tamiri için lütfen sadece lg beyaz eşya yetkili servisi arayınız. Ücretsiz onarım ve orijinal yedek parça kullanımı sadece ve sadece Lg beyaz eşya servisinde vardır.

Lg bulaşık makinesi tamiri

Daha önce aldığınız bulaşık makinesini pek fazla kullanamadan hemen arızalandı mı? Peki ya bu sefer iyi bir markadan mı bulaşık makinesi almak mı istiyorsunuz? Mutfağınıza şıklık katacak bulaşık makinesi üretimini LG yapmaktadır. Özellikle mutfak dolapları kapısız olan modeller de kullanılan bulaşık makinelerinin oldukça şık olması gerekir. Bizler İstanbul beyaz eşya servisi olarak lg bulaşık makinelerini incelediğimizde çok iyi malzemeden üretilmiş olduğunu ve tasarımları ile göz doldurduklarını görmekteyiz. Sizler de bu kez alacağım bulaşık makinesini uzun yıllar boyunca kullanmak istiyorum diyorsanız Lg bulaşık makinesini tercih edebilirsiniz. Tabi ki beyaz eşyaların birazda şansa bağlı olduğunu unutmamak gerekir.

Lg bulaşık makinesini satın aldıktan sonra garanti süresi boyunca bulaşık makinesi arızalarında tek muhatabınız Lg bulaşık makinesi tamiri için Lg beyaz eşya servisidir. Ücretsiz onarım ve garanti süresi içerisinde telefon desteği de almak isterseniz LG servisini arayınız. Ayrıca bulaşık makinesine elektrik gelmiyor gibi sorunları da destek ekibine anlatabilirsiniz.

Lg beyaz eşya servisini arayıp bulaşık makinesi tamiri yaptırabilir, Lg bulaşık makinesi servisi ile görüşüp bulaşık makinesi tamirini yaptırabilir, Lg beyaz eşya tamiri için servis isteyebilir veya aklınıza takılan basit sorunların cevabını Lg beyaz eşya teknik servis müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsiniz.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80