Beyaz Eşya Servisi

Bayrampaşa LG Servisi

Lg servisi, beyaz eşya teknik servis sektöründe çok önemli bir yere sahiptir. Bayrampaşa Lg servisi ve Bayrampaşa LG beyaz eşya servisi sadece beyaz eşyaları tamir eden Yetkili LG beyaz eşya servisidir.

Bu yazımız da Lg buzdolabı, Lg çamaşır makinesi, Lg bulaşık makinesi ve diğer elektrikli ev aletleri tamiri için Bayrampaşa Lg servisi bilgilerini paylaşacağız. Lg beyaz eşya alıp İstanbul Bayrampaşa da Yetkili LG servisine ulaşmak isteyenler burada yazılan bilgilere bakarak teknik servise ulaşabilirler.

Bayrampaşa LG Beyaz Eşya Servisi

Lg markasının televizyon üretimi sektöründe bir hayli popüler olduğunu biliyorsunuzdur. Bu marka beyaz eşya üretiminde de çok popüler olup birçok kişinin evinde LG çamaşır makinesi ve buzdolabını görmek mümkün. Peki bu beyaz eşyalar bozulduğunda hangi lg servisine götürmeniz gerektiğini biliyor musunuz?

İşte Bayrampaşa LG beyaz eşya servisi bu anlamda size yetkili servis imkanı sunan yüzlerce teknik servis dükkanlarından biridir. Bayrampaşa LG servisi ile görüşmenizden hemen sonra servis yoğunluğuna göre Bayrampaşa LG beyaz eşya servisi çalışanları verdiğiniz adreste olacaklardır.

LG Bayrampaşa Yetkili Servis Bilgileri

Bayrampaşa Lg servisi şu an için en yakın yer Güngören olarak görülmektedir. Yani Bayrampaşa’da LG servisi maalesef yok. Bayrampaşa’da ki arızalı beyaz eşya tamirine Güngören Lg servisi bakmaktadır. Bayrampaşa LG servisi telefonu 4446543’tür. Adresi de, Güneştepe Mahallesi, Necip Fazıl Kısakürek Caddesi, Ağrı Sokak, 12/1 Güngören / İstanbul olarak geçmektedir.

Burada belirtilen telefon numarasını aradığınız da LG müşteri hizmetleri ile görüşeceksiniz. Bayrampaşa LG servisi iletişim numarası, bilgileri, telefonu ve adresini istediğiniz de ise, size yukarıda belirtmiş olduğumuz Bayrampaşa LG beyaz eşya servisine yönlendirme sağlanacaktır.

Bayrampaşa LG Servisi Neler Yapar?

Bayrampaşa LG tamircisi her ne kadar Bayrampaşa’da olmasa da Güngören’den kısa sürede Bayrampaşa’da ki evinize gelerek LG beyaz eşyaları yetkili servis güvencesiyle tamir ederler. İşte Bayrampaşa LG yetkili servisi tarafından verilen bazı hizmetler;

  • Çamaşır makinesi servisi
  • Bulaşık makinesi servisi
  • Fırın servisi
  • Buzdolabı servisi
  • Kurutma makinesi servisi
  • Elektrik süpürgesi servisi
  • Küçük ev aletleri servisi

Biz Kimiz – Firma Bilgilerimiz

Bizler burada Bayrampaşa LG servisi, iletişim bilgileri, adresi ve telefon numarası veriyor olmamız LG yetkili servisi olduğumuz anlamına gelmemektedir. Sadece İstanbul Bayrampaşa da LG marka beyaz eşyaları kullanıp servis arayanlar için bilgilendirici bir yazı olarak kayıt altına alınmıştır.

Bizler Bayrampaşa beyaz eşya servisi, Fatih, Zeytinburnu, Arnavutköy, Hadımköy ve Esenler beyaz eşya servisi olarak çalışan özel beyaz eşya servisiyiz. Sizler de garantisi olmayan beyaz eşyalarınızın tamirini bize yaptırmak için 0212 535 1080 numaralı telefonu aramanız yeterli.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80