Beyaz Eşya Servisi

Gültepe beyaz Eşya Tamircisi

Gültepe beyaz eşya tamircisi; Gültepe Mahallesinde oluşan beyaz eşya arızalarını aynı günde ve çok uygun fiyatlar ile tamir etmeye çalışan beyaz eşya servisidir. İşletmemize gelerek beyaz eşya arızalarını yakından anlatıp çıkabilecek ücret konusunda hemfikir olabilir ya da Gültepe beyaz eşya servisi telefon numarası olan 0212 535 10 80’i arayıp randevu da alabilirsiniz.

Gültepe Mahallesinde beyaz eşya tamir yapan yerlerden biriyiz. Beyaz eşyalarınız arızalandığında eğer daha önce çalışıp memnun olmadığınız beyaz eşya servisi varsa, tamircinizi değiştirerek bizden hizmet almaya başlayabilirsiniz. Çünkü bizler buralar da en uygun beyaz eşya servis ücreti alan, profesyonel destek sunan ve müşterisine değer veren beyaz eşya tamir dükkanlarından biriyiz. Hadi siz de arızalı buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve arızalı fırın için hemen bizi arayabilirsiniz.

Gültepe Beyaz Eşya Servisi Neler Yapar

Sanayi tipi olmayıp sadece evler de kullanılan bütün beyaz eşyaların tamir, bakım, arıza tespiti, yedek parça temini ve onarım ile montajını hemen gerçekleştirebiliyoruz. Ayrıca birçok tamir işleminde size yardımcı olabilecek teknik servis personellerine sahibiz. Gültepe beyaz eşya tamircisi olarak çalışan servis çalışanlarımızın her biri de bütün beyaz eşyaların tamirlerinden en iyi şekilde anlayabiliyor. Böylece beyaz eşya arızası ne olursa olsun hemen tespit etmekle birlikte tamir etme fırsatını da bulabiliyoruz.

Birazdan anlatacağımız hizmetler aynı şekilde Sarıyer beyaz eşya servisi, Kayaşehir beyaz eşya servisi ve Esenler beyaz eşya servisi şubelerimizde de geçerlidir. İşte Gültepe beyaz eşya servisi tarafından verilen bazı hizmetler;

Gültepe de En Uygun Beyaz Eşya Tamir Servis Ücretleri

Herkesin kendine göre belirlediği bazı tamir ve servis ücretleri vardır. Bu fiyatlar ile beyaz eşya tamiri ve yedek parça satışı gerçekleştirilir. Gültepe beyaz eşya servisi de işte öncesinden hazırlanan beyaz eşya tamir ücretleri ile beyaz eşya tamiri Gültepe Mahallesinde yaptığımızı ifade etmeliyim. Bizler Gültepe Mahallesinde Gültepe beyaz eşya tamircisi olarak çalışırken daima uygun fiyatlar ile beyaz eşyaları tamir etmeye gayret ediyoruz.

Gültepe beyaz Eşya Servisi
Gültepe beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalar da en çok masraf çıkartan beyaz eşyalar genel de buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makineleridir. Özellikle çamaşır makinesi çok sık bozulan ürünler arasında yer alır. Buzdolabı da her ne kadar çamaşır makinesi kadar çok sık bozulan bir ürün olsa da, buzdolabı arızalarının da çok maliyetli olduklarını görmekteyiz.

Gültepe beyaz eşya tamir servisi çalışanlarımız özellikle çok fazla masrafı olan beyaz eşyalara fiyat verirken özellikle en dip ücretleri söylemektedir. Çünkü buzdolabı tamir ücreti ya da her hangi bir beyaz eşyanın tamir ücretleri çok fazla çoğalması ile müşterinin bu ürünü çöpe atarak yeni bir tane alacağını biliyoruz. Beyaz eşyaları da tamir etmek yerine çöpe atıp yenisini alma düşüncesine müşterinin cebine zarar vermektedir. Hatta biraz iyi durumda ki beyaz eşyalarını tamir ettiremeyip yeni bir beyaz eşya almak israfa da girebilir. İşte bu nedenle Gültepe beyaz eşya tamircisi ve teknik servis çalışanlarımız ile birlikte Gültepe Mahallesi beyaz eşya tamiri ve teknik servis ücretlerini çok uygun tutuyoruz.

Orijinal Yedek Parça kullanımı Gültepe Serviste

Bildiğiniz üzere beyaz eşyalar da ve diğer sektörler de orijinal yedek parçaların yanında muadil ürünler de bulunur. Müşterinin isteği ve teknik servis ustalarının yönlendirmesi ile orijinal yedek parça ya da yan sanayi ve revizyonlu ürünler kullanılır. Bu istekler tamamen müşterilerin isteği üzerine yapılır.

Bizler ise Gültepe beyaz eşya servisi olarak orijinal beyaz eşya yedek parça ve muadil yani yan sanayi yedek parçaların avantaj ile dezavantajlarını büyük bit dikkatle müşteriye anlatırız. Bunun üzerine müşteriler Gültepe beyaz tamircisinden hangi parçayı isterlerse o doğrultuda yedek parçaları tedarik etmeye özen gösteririz.

Bilinmelidir ki, birinci önceliğimiz orijinal yedek parça kullanımı olduğu için Gültepe beyaz eşya tamiri için servis aracıyla giden arkadaşlarımızın kullandığı araçlar da her zaman orijinal parça bulunur. Bu orijinal parçalar ilk önce tavsiye edilip beyaz eşya tamirinin yapılması için istekte bulunur. Müşterilerimizin fiyatı onaylamaması üzerine yan sanayi yedek parça fiyatı verilip getirilecek ürünlere garanti verilip verilmediği bilgisi aktarılır.

Gültepe Civarında Beyaz Eşya Servisi Burada

Gültepe beyaz eşya tamiri işini yapan herkesin bizim dükkanımızı tanıdığını biliyoruz. Burada sadece Gültepe de bulunan müşterilerimize değil, beyaz eşya tamircilerinin de bize getirdiği buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve kurutma makinesi tamirini de yapıyoruz. Bu işlemler doğrultusunda Gültepe beyaz eşya tamircisine ulaşıp randevu alanlara hem de burada bize beyaz tamirini yaptıran beyaz eşya teknisyenlerine hemen yardımcı oluyoruz.

Gültepe Mahallesinde yeni taşındığınız ve buralar da en yakın beyaz eşya tamircisi mi arıyorsunuz? Size yakın yeri bulmak ve buna bağlı olarak kısa süre de tamir yapılmasını isteyebilirsiniz. Gültepe beyaz eşya tamir servisi altında çalışan birçok dükkan olsa da her zaman bu dükkanların ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılayamayacaklarını düşünmeniz gerekir. Bizler her zaman için burada olup size beyaz eşya tamiri konusunda yardımcı olacağımızı ifade etmek istiyoruz.

Gültepe beyaz eşya servisi ilgili merak ettiğiniz ne varsa hemen bizi arayıp bu konuda yardım almaktan çekinmeyin. Çalışma arkadaşlarımız ve beyaz eşya tamircisi teknisyenlerimiz size yardım etmekten büyük keyif alacaklardır.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80