Beyaz Eşya Servisi

İsmetpaşa Mahallesi beyaz eşya tamircisi

Beyaz eşya tamiri için hangi tamir dükkanı ile çalışacağınızı bilmiyor musunuz? Sizlere İsmetpaşa Mahallesinde beyaz eşya tamircisi olarak çalışan bir firmadan bahsetmek istiyorum. İsmetpaşa beyaz eşya servisi adı altında hizmetlerine devam eden firmamız da ev ve iş yerinizde kullandığınız bütün beyaz eşyalarınız güvenle tamir edilmektedir. Üstelik tamir edilen makinelere birkaç ay garanti de verilmektedir. Bu süre içerisinde aynı yerden bozulan ürünler yeniden tamir edilip sizlerden hiçbir ücret talep edilmemektedir.

Tamir ettiğimiz beyaz eşya grupları arasında Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık Makinesi, Elektrik süpürgesi, Tost makinesi, Fırın ve ocak tamirleri yer almaktadır. Burada yazılmayan ve diğer ürünler içinde ayrıca fiyat teklifi alabilirsiniz. İsmetpaşa Mahallesi beyaz eşya tamircisi için 0212 535 10 80 numaralı telefondan destek alabilir ve bu telefon numarası ile de beyaz eşya tamirleri hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İsmetpaşa Mahallesinde yapmış olduğumuz işleri anlatan ve diğer ettiğiniz konuları bu sayfamızda bulabilirsiniz. Lütfen makaleyi okumaya devam ediniz.

İsmetpaşa beyaz eşya tamir servisi

Uzun yıllar boyunca Sultangazi beyaz eşya servisi ve Bayrampaşa beyaz eşya servisine bağlı olarak çalıştık. Bu her iki merkez beyaz eşya servis dükkanlarına bağlı olmamızdan dolayı genellikle beyaz eşya tamircilerimiz ve servis araçlarımız buralardan karşılanırdı. Ama şu anda İsmetpaşa beyaz eşya servisi adı altında çalışan 7’den fazla teknik servis uzmanı ve 3 tane de servis aracımız bulunmaktadır. Bize gelen her türlü beyaz eşya arızasını değerlendirerek en iyi bir şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Üstelik hiçbir beyaz eşya tamir dükkanından destek almadan ve sadece kendi servis ustalarımız ile müdahale ediyoruz.

Ismetpasa Mahallesi beyaz esya tamircisi

Beyaz eşya servisi ve teknik servis dükkanında tamir edilen beyaz eşyaları kontrol etmeden asla müşteriye götürmüyoruz. Yarım yamalak iş yapmadan ve ikide bir müşteriyi meşgul ederek yeniden arızalar da mağdur etmeden çalışmaya özen gösteriyoruz. Çünkü İsmetpaşa Mahallesi beyaz eşya servisi olarak gözlediğimiz kadarıyla bazı beyaz eşyalar tamir edildikten bir iki gün sonra yeniden aynı arıza ile karşınıza çıkabilir. Bu nedenle yapılan tamirlerin çok iyi yapılması gerekmektedir. Bizler de işimizi çok iyi yapıp müşterinin mağduriyetini gidermek için yapılan tamirlerin yeniden kontrol edilmesi İsmetpaşa beyaz eşya servisi tarafından yapılmaktadır.

Bazı beyaz eşya arızaları ve yapılacaklar

Çamaşır makinesi su boşaltmıyor ise hemen İsmetpaşa beyaz eşya tamircisini arayıp randevu alınız.

Çamaşır makinesinden yanık kokusu geliyor ise hemen makinenin fişini çekip İsmetpaşa beyaz eşya tamiri için bizleri arayınız.

Çamaşır makinesi kazanı dönmüyorsa makineyi çalıştırmayın. 0212 535 10 80 numaralı telefondan ortalama tamir ücretini öğreniniz.

Çamaşır makinesinden sesler geliyorsa ve özellikle sıkma yaparken ses daha da çok artıyorsa İsmetpaşa beyaz eşya servisi için hemen arayın.

Bulaşık makinesi kurutmuyorsa ve ıslak bırakıyorsa aynı şekilde İsmetpaşa beyaz eşya servisini arayabilirsiniz.

Bulaşık makinesi su alıyor ama yıkmaya yapmıyorsa ve arıza içinde bizleri 0212 535 10 80 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Bulaşık makinesi su boşaltmıyor, yıkama yapmıyor ve bulaşıkları ıslak çıkartıyorsa hemen İsmetpaşa beyaz eşya tamir servisini arayınız.

Buzdolabının arkası buz tutuyorsa kapı lastiği yıpranmış veya buzdolabının içerisinde bir arıza oluşmuş olabilir. Bu durumda İsmetpaşa beyaz eşya tamircisini arayınız.

Buzdolabının altı soğutuyor üstü soğutmuyorsa buzdolabın sensörleri, petekleri ve motoru kontrol edilmelidir. Bilgi için İsmetpaşa beyaz eşya tamir servisini aramalısınız.

Buzdolabı hiç çalışmıyorsa elektrik, kart veya motor arızası olabilir. Bu durumda motor değiştirilip buzdolabı kontrol altına alınmalıdır.

Güvenilir beyaz eşya teknik servisi

Televizyon da veya çevrenizden beyz eşya servisleri ile ilgili bazı kötü duyumlar almış olabilirsiniz. Bazı beyaz eşya servislerinin insanları kandırmak maksadı ile teknik servis gibi ev ve iş yerlerine gittiklerini görebilmekteyiz. Mağdur olan ve bir daha tanımadığı hiçbir servis ile çalışmak istemeyen bazı insanlar var. Gerçekten de maksadı sadece insanları kandırmak olan birilerine beyaz eşya servisi veya farklı bir ad vermek yanlış olur. Onlar servis değillerdir.

Bu nedenle ister İsmetpaşa Mahallesi beyaz eşya servisi olsun isterse de diğer rakiplerimiz olan diğer servis dükkanları olsun. Hiç kimsenin insanları kandırmaya cüret edeceklerini düşünmüyoruz. Bundan dolayı güvenilir ve gerçek bir beyaz eşya servisi istiyorum diyorsanız size en yakın olan İsmetpaşa beyaz eşya tamir servisini arayıp bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80