Beyaz Eşya Servisi

Menderes Beyaz Eşya Servisi (Esenler İstanbul)

Menderes beyaz eşya servisi; Esenler de birçok kişi tarafından tanınıp tavsiye edilen ve müşteri memnuniyet oranı yüksek olan beyaz eşya servisidir. Esenler Menderes Mahallesinde Buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri ile bulaşık makinesi tamiri için teknik servis arayışlarınıza son veriyoruz.

Beyaz eşya tamiri ile arıza tespitini yaptırmak istediğiniz bozulmuş beyaz eşyalarınızı güvenilir bir yere yaptırmanız da yarar var. Çünkü her teknikerin teknik servis ücreti, yaptığı işçilik, karakteri ve kullandığı beyaz eşya yedek parçaları farklıdır. Menderes beyaz eşya tamircisinden hizmet almak isterseniz 0212 535 10 80 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Menderes Beyaz Eşya Servis Merkezi

Menderes Mahallesi beyaz eşya servisi Esenler Meydana yakın bir yer de olması ile sıklıkla yaya trafiği olan bir bölgedeyiz. Buradan geçen birçok kişi dükkanımızı görmekte ve her hangi bir beyaz eşya arızası yalanması ihtimali üzerine Menderes beyaz eşya servisi bilgileri yer alan kartvizitlerimi istiyorlar. Bu da her ne kadar hemen olmasa da gelecek aylan için daha fazla müşteri potansiyeline sahip olacağımız anlamına gelmektedir.

Biz her ne kadar şu anda Esenler beyaz eşya servisine bağlı bir servis merkezi olsak da daha hızlı e Bağcılar, Güneşli ile Güngören ilçelerine de gitmek için daha fazla beyaz eşya teknikeri ile çalışıyoruz. Bu arkadaşlarımız ile birlikte Menderes beyaz eşya tamircisi adı altında Esenler Menderes Mahallesi beyaz eşya tamiri ile onarımını hızlı bir şekilde yapmaktayız.

Hızlı Beyaz Eşya Arıza Tespiti

Menderes beyaz eşya servisi diyor ki; Beklemediğiniz bir günde buzdolabı, bulaşık makinesi ve en çokta ihtiyacınız olan bir anda çamaşır makinesi bozulabilir. Hem de bu beyaz eşya arızasının diğerlerinden daha fazla önemli olduklarını da düşünüyor olabilirsiniz. Çünkü Menderes beyaz eşya servisi olarak yapmış olduğumuz araştırmalara göre, beyaz eşya arızalarının büyük bir çoğunluğunda birden fazla arıza ile karşımıza çıkmaktadır.

Yani buzdolabı tamiri için gittiğimiz de buzdolabı gaz dolumu, gaz kaçağı ve hatta buzdolabı motor değişimi yapılması gerektiğini anlayabiliyoruz. Ayrıca çamaşır makinesi su çok ses çıkarıyor ile kazan tamiri, kazan düşmesi ve çamaşır makinesinden yanık kokusunun gelmesi ile birçok parça değişimini yapmamız gerekebilir. İşte böyle yüksek maliyet gerektirecek arızalar için Menderes beyaz eşya tamircisinden arıza tespiti için randevu almanızı istiyoruz. Çok uygun fiyata yaptıracağınız beyaz eşya arıza tespiti ile daha sonuçlar elde edebilirsiniz.

Menderes Mahallesi Beyaz Eşya Servisine Nasıl Ulaşacaksınız?

Beyaz eşya tamirini evde yaptırmak istediğiniz de dükkana gelmenize gerek yok. Hemen 0212 535 10 80 numaralı telefonu arayıp randevu almanız yeterli.

Ayrıca dükkana gelmeniz gerektiğinde Esenler Menderes Mahallesinden Üç yüzlüye giderken son sokakta yani 331 sokağın içindeyiz. Dükkan tabelasında Menderes beyaz eşya servisi ismi geçmektedir.

Ayrıca online iletişim ve hakkımızda bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80