Beyaz Eşya Servisi

Ataköy Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyaların hayatımızda ki yeri ölçülemeyecek kadar büyük. Peki ya beyaz eşya tamir ihtiyaçlarınızı hangi teknik servislerden karşılıyorsunuz? Yetkili teknik servislerden hizmet almak istemediğiniz de Ataköy civarında beyaz eşya tamircisi bulabiliyor musunuz? Ataköy beyaz eşya servisi bu güne kadar karşılaşmadığınız bir hizmeti ayağınıza getiriyor.

Normal şartlar da evinize çamaşır makinesi servisi, buzdolabı servisi, bulaşık makinesi servisi, fırın servisi ve diğer teknik servisleri çağırdığınız da mutlaka size bir sonraki gün gelebiliriz derler. Çünkü Ataköy de ve diğer yerler de beyaz eşya tamiri çok sık olduğundan dolayı teknik servis listeleri bir sonraki gün için oluşturulur. Bizler ise öyle yapmıyoruz. Ataköy beyaz eşya servisi iletişim numaralarımızı arayan Ataköy Mahallesi sakinlerine birkaç dakika içerisinde Ataköy beyaz eşya tamircisi tarafından hizmet verilmesini sağlıyoruz. Böylelikle Ataköy beyaz eşya tamiri için birkaç gün önceden randevu oluşturmak zorunda kalmıyoruz ve Ataköy beyaz eşya arızası için beyaz eşya teknik servisi arayışında olan müşterilerimizi bu dertten kurtarmış oluyoruz.

Ataköy civarında en yakın beyaz eşya tamircisi

Ataköy İstanbul’un belki de ilk planlı şehir yapılanmasına sahip olan tek bölgedir. Ataköy’ün Cadde ve sokakları tamamen düzenli ve neyin nereye kurulacağı önceden belirlenmiş bir bölgedir. Bizler de bu bölge de beyaz eşya tamiri için hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz. Ataköy civarında beyaz eşya tamircisi bulmak biraz zor olabilir. Nedeni bilinmez ama bizler Ataköy beyaz eşya servisi çalışanları olarak buralar da çok fazla beyaz eşya teknik servis dükkanına denk gelmedik. Bu nedenle Ataköy beyaz eşya tamircisi için bizleri arayıp işlem yaptırdığınızda bir sonraki beyaz eşya tamiri için telefon numaralarımızı kayıt etmenizi tavsiye ediyoruz.

Ataköy beyaz eşya teknik servis işlemlerinin karşılanması için farklı bölgelerden beyaz eşya servisi çağırmak yerine Ataköy de beyaz eşya tamircisi olarak çalışan iş yerlerini tercih etmenizi öneriyoruz. Bizler de Ataköy beyaz eşya servisi işletmelerinden sadece bir tanesiyiz.  Sizde Ataköy beyaz eşya servisinden profesyonel hizmet alarak beyaz eşya arızalarının tamir edilmesi için ilk adımı atabilirsiniz.

Tecrübeli, kaliteli ve hızlı teknik servis

Yıllar önce Ataköy de beyaz eşya tamircisi olarak çalışmaya başlarken çalışma arkadaşlarımız ile birlikte hep en iyisini yapmaya çalıştık. Karşılaştığımız beyaz eşya arızalarını tecrübe ederek daha kaliteli işlemler yapmaya başladık. Beyaz eşya tamirlerini yaparken hızlı olmamız gerektiğini de öğrendik. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve buzdolabı arızalarının da gerçekten de ailenin mağdur olduğunu görmekteyiz. İşte bu mağduriyetlerin ortadan kaldırılması için çok hızlı olmaya özen gösteriyoruz.

Ataköy beyaz eşya tamircisi
Ataköy beyaz eşya tamircisi

Ataköy beyaz eşya servisinde çalışan arkadaşlarımızın neredeyse tamamı yetkili teknik servislerde çalışıp dürüst, hızlı ve kaliteli işler yapan kişilerden oluşmaktadır. Bunun yanında Müşterisine önem veren beyaz eşya arızası, tamiri, montajı, bakımı ve arıza tespitini aynı günde yapan kişilerdir. Hizmetlerimizden memnun kalan müşterilerimiz arasında siz de yerinizi almak isterseniz Ataköy beyaz eşya servisi iletişim numarasını arayın.

Ataköy de hizmet verdiğimiz beyaz eşyalar

 • Buzdolabı tamiri, servisi ve bakımı
 • Çamaşır makinesi servisi, tamiri, montajı ve arıza tespiti
 • Bulaşık makinesi servisi, tamiri ve yedek parça
 • Fırın tamiri, tamiri ve montajı
 • Ankastre fırın tamiri, montajı ile yedek parça satışı

Tamirini yaptığımız bazı beyaz eşya markaları

Bosch
siemens
Philips
Profilo
Arçelik
Hotpoint
Ariston
Lg
Samsung
Hover

Beko
Grundig
Elektrolüx
AEG
Vestel
Regal
Altus
Arzum
Tefal
Fakir

Ataköy çamaşır makinesi servisin de yapılan bazı işlemler

Ataköy beyaz eşya tamircisi olarak çamaşır makinesi arızalarını da sıklıkla yapıyoruz. Çamaşır makinesi tamiri için bize ulaşan müşterilerimize aynı günde hizmet vererek bu sorundan kurtulmalarına imkan sağlıyoruz. İşte Ataköy çamaşır makinesi servisine sıklıkla gelen bazı çamaşır makinesi arızaları ve yapmış olduğumuz tamir metotları;

Burada belirtilen çamaşır makinesi arızaları Ataköy beyaz eşya servisi tarafından yapılan arızalardan sadece birkaç tanesidir. Daha sayamadığımız onlarca çamaşır makinesi arızası için bize kolaylıkla ulaşıp teknik servis ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Ataköy buzdolabı servisinde yapılan arızalar

Buzdolabı arızası hiç şüphesiz bir evde yaşanabilecek en talihsiz teknik sorunlardan biridir. Buzdolabı bozulduğu zaman mutlaka aynı günde Ataköy beyaz eşya servisi ya da buzdolabı servisinin gelmesi gerekir. Aksi bir durumda buzdolabında ki bütün ürünlerin bozulacağı anlamına gelir. İşte bu nedenler Ataköy buzdolabı servisi olarak çalışan birilerine mutlaka buzdolabı tamirini yaptırmanız gerekir. İşte Ataköy beyaz eşya teknik servise sıklıkla gelen buzdolabı arızaları;

 • Buzdolabı motoru değiştirme
 • Buzdolabı motoru tamir etme
 • Buzdolabına gaz basma ve kaynak işlemleri
 • Buzdolabı termik değiştirme
 • Buzdolabı elektrik arızası
 • Buzdolabı fan motoru arızası ve tamir edilmesi
 • Buzdolabı üstü soğutuyor altı soğutmuyor
 • Buzdolabı üstü soğutmuyor altı soğutuyor.

Bu yazılardan daha birçok fazlasını yapıyor ve bunun için size yardımcı olmaya özen gösteriyoruz. Ataköy de Buzdolabı tamircisi arayışlarınız Ataköy beyaz eşya tamircisin de son bulmasını istiyorsanız bizi arayıp Buzdolabı tamir randevusu alınız.

Ataköy bulaşık makinesi servisinde yapılan arızalar

Bulaşık makinesinin elde yıkanması ile fazla deterjan ve su ödeyeceğiniz anlamına gelir. Bu nedenle ev ve iş yerlerinde bulaşık makinesinin kullanılmasını destekliyoruz. Ataköy beyaz eşya servisi çalışanlarımıza bulaşık makinesi arızaları sıklıkla gelmektedir. Bu arızaların büyük bir kısmı da genellikle kullanıcı hatasından kaynaklanmaktadır. Sizler de bulaşık makinesi arızasından şikayetçiyseniz ve kendiniz tamir edebilecek durumda değilseniz Ataköy bulaşık makinesi servisini aramanızı rica ediyoruz. İşte Ataköy beyaz eşya tamircisi tarafından bulaşık makinesi arızaları;

ataköy buzdolabı tamircisi
Ataköy buzdolabı tamircisi

Bulaşık makinesi soğuk yıkıyor sorununun tamir edilmesi

Bulaşık makinesi tamiri, montajı ve bakımı

Bulaşık makinesi üst pervane dönmüyor arızası

Bulaşık makinesi ses çıkarıyor arızası

Bulaşık makinesi su akıtıyor

Bulaşık makinesinin altından su geliyor

Ve daha birçok bulaşık makinesi arızası Ataköy bulaşık makinesi servisinde yapılmaktadır. Siz de bulaşık makinesi bozuldu ve Ataköy de beyaz eşya teknik servisi bulamıyorum diyorsanız Ataköy beyaz eşya servisi şubelerine gelebilirsiniz.

Ataköy ocaklı fırın ve ankastre fırın arızaları

Isıtmasında problem olmayan fırınlar da her türlü yemeği yapabilirsiniz. Yalnız fırınlar da genellikle fırının altı ısınıyor üstü ısıtmıyor gibi sorunlar meydana gelmektedir. Bu sorunların başında da fırınların eski olmasından kaynaklansa da bazen de taşınma sırasında bazı fırınların arıza verdiğini görmekteyiz. Ataköy fırın servisi ve özellikle ankastre fırın tamircisi arayışında olan birçok kişiden ısıtmama şikayetlerini almaktayız. Ataköy beyaz eşya servisi çalışanlarımız her türlü beyaz eşya teknik servis işlerine bakarken bir de özellikle fırın tamirlerini de yapmaktadır.

Ataköy beyaz eşya servisi çalışanlarımız fırın tamirlerini yaparken genellikle aşağıda yer verdiğimiz arızalara denk gelmektedirler. Biz de her ne kadar bütün fırın arızalarını yapıyor olsak bile örnek verdiğimiz arızalar ile daha çok karşılaştığımızdan dolayı malzeme konusunda da tedarikli gelmeye özellikle özen gösteriyoruz. İşte Ataköy beyaz eşya tamiri tarafından yapılan bazı fırın arızalarından örnekler;

 • Fırının altı ısınıyor üstü ısınmıyor
 • Fırının altı ısınmıyor üstü ısınıyor
 • Fırın yemekler,i pişirmiyor
 • Fırın pervane değiştirme
 • Fırın fan motoru değiştirme
 • Fırın yanık kablo değiştirme
 • Ve fırını açınca şalter attırıyor arızası.

Tüm bu arızalar ve daha fazlası Ataköy beyaz eşya servisi ekibi teknik servis çalışanları tarafından yapılmaktadır. Sizde eğer böyle sorunlar ile karşı karşıya geliyorsanız mutlaka 0212 535 10 80 numaralı telefonu arayıp randevu alın. Ataköy civarında beyaz eşya tamircisi ekibimiz en kısa sürede size ulaşıp sizleri beyaz eşya sorunlarından kurtaracaktır.

Ataköy beyaz eşya servisi iletişim

Ataköy de beyaz eşya tamiri için çok uzaklardan teknik servis ekibi çağırmanıza hiç gerek yok. Ataköy de 3 tane teknik servis aracımız bulunuyor. Bu servis araçları sizlere hizmet etmek için hazır bir şekilde beklemektedir. İhtiyacınız olan beyaz eşya yedek parçalarını sadece birkaç saat içerisinde sizlere en hızlı bir şekilde ulaştırabiliriz.

Ayrıca Ataköy beyaz eşya servisi telefonlarını aradığınız da hemen beyaz eşya teknik servis randevularınıza bizzat teknik servis sorumlusundan da almanız mümkün. Ataköy beyaz eşya servisi iletişim telefon numaramız 0212 535 10 80 numarasıdır. Bu numarayı aradığınız da Ataköy civarında en yakın beyaz eşya tamircisi yönlendirilecektir. Sizde bu hizmetten yararlanmak için hemen telefon numaralarımızı arayınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80