Beyaz Eşya Servisi

Feriköy Beyaz Eşya Servisi

Feriköy Mahallesinde beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve kurutma makinesi tamirini yapan bir tamirci mi arıyorsunuz? Feriköy beyaz eşya servisi Şişli Feriköy de beyaz eşya tamir ve bakım hizmetlerini yürüten firmamıza ulaşıp güvenle randevu alabilirsiniz.

Feriköy Mahallesinde en yakın beyaz eşya servisi olarak tanına firmamız da, her türlü beyaz eşya tamiri, beyaz eşya bakımı, beyaz eşya arıza tespiti, montajı ve yedek parçaların satışını sunuyoruz. Sizler de Feriköy beyaz eşya tamircisi ile iletişime geçerek beyaz eşya arızalarını hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Feriköy Mahallesi Beyaz Eşya Teknik Servisi

Beyaz eşyaları tamir ettikten sonra size garanti de verilmesini istemez misiniz? Feriköy beyaz eşya teknik servisi beyaz eşya tamirlerinin birçoğuna yedek parça ve işçilik garanti de vermektedir. Bu aşamadan sonra aynı arıza ile bize ulaşıp beyaz eşya arıza kaydını oluşturduğunuz da size hızlı ve aynı zaman da ücretsiz servis hizmeti sunabiliriz.

Teknik servis çalışanlarımız mükemmel işçiliği ve saygılı kişilikleri ile Şişli, Mecidiyeköy, Kasımpaşa ve Beşiktaş‘ta aranan teknik servisler arasındadır. Sizler de Feriköy beyaz eşya servisi ile iletişime geçerek beyaz eşya tamiri için arıza kaydı oluşturabilir ve Feriköy beyaz eşya tamircisi ile hızlı bir şekilde görüşebilirsiniz.

Feriköy Beyaz Eşya Tamircisi: Verilen Hizmetler

Feriköy beyaz eşya tamiri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için 0212 535 10 80 numaramızı arayabilir ve iletişim sayfamızdan da ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ama onun öncesinde dilerseniz Feriköy beyaz eşya servisi ile ilgili size bir kaç bilgi vermek isterim. İşte Feriköy beyaz eşya tamircisi tarafından verilen bazı hizmetler;

Buzdolabı Tamiri

Feriköy beyaz eşya teknik servisi buzdolabı tamiri konusunda da size hizmet vermektedir. Buzdolabı tamir ve bakımlarını Feriköy beyaz eşya servisinde yaptırabilir ve buzdolabı yedek parçalarına da firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Tamiri

Beyaz eşyalar arasında sıklıkla bozulan ürünlerin başında çamaşır makinesi gelir. Feriköy beyaz eşya tamircisi, çamaşır makinesi servisi, bakımı, arıza tespiti ve tamiri ile size yardımcı olabilir. Daha detaylı bilgiye sahip olmak için lütfen randevu alınız.

Bulaşık Makinesi Tamiri

Bulaşık makinesi de beyaz eşyalar arasında sıklıkla kullanılan ve tavsiye edilen ürünler arasında yer almaktadır. Feriköy beyaz eşya teknik servis çalışanlarımız bulaşık makinesi tamiri konusunda da oldukça deneyimlidir. Bulaşık makinesi tamiri, bakımı ve onarımı yaptırmak için lütfen arayınız.

Fırın Tamiri

Fırın arızası, fırın rezistans değişimi, fırının altı pişirmiyor ve daha birçok arıza ile Feriköy beyaz eşya servisi size hizmet edebilir. Deneyimli fırın tamircilerimiz ile fırın servisi ünvanını almış ve fırın tamiri konusunda size hizmet sunabiliyoruz.

Kurutma Makinesi Tamiri

Kurutma makinesi kullanıyorsanız mutlaka belirli aralıkla bakım yapmanız ya da Feriköy beyaz eşya servisi ile işletmeleri çağırarak bakım yaptırmanız gerekir. Eğer bakım yapmazsanız kurutma makinesi çamaşırlarınızı kurutmaz ve bir sonraki kullanımda arızaya geçme ihtimali de muhtemeldir. İşte bu nedenle kurutma makinesi tamiri ve bakımı için hemen Feriköy beyaz eşya servisinden randevu almalısınız.

İletişime Geç

Feriköy beyaz eşya servisi telefonu olan 0212 535 10 80‘i aradığınız da deneyimli beyaz eşya teknisyenlerimiz ile görüşebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarımızdan randevu almadan önce beyaz eşya arızası ile ilgili bilgi alabilir ve işlem sonunda güvenilir randevu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80