İstanbul Ariston Servisleri

Bayrampaşa Hotpoint Ariston Servisi

Hotpoint Ariston beyaz eşyaları tamir ettirmek için Bayrampaşa civarında yetkili servis mi arıyorsunuz? Bayrampaşa Hotpoint Ariston servisi adres ve telefonlarını bilmenize rağmen telefona bakan kimseyi bulamadınız mı?

Hotpoint Ariston beyaz eşya markası ülkemizden çekildiğinden dolayı şu an için teknik servis hizmeti ve yeni ürün satışı bulunmamaktadır. Elinizde garantisi uzatılmış Hotpoint ariston buzdolabı, Ariston çamaşır makinesi, Ariston fırın ve Ariston bulaşık makinesi varsa bunların tamirlerini Vestel yetkili servis ve Bayrampaşa Vestel servisine yaptırmanız gerekir. Çünkü Hotpoint Ariston beyaz eşyaların tamirini Vestel servisi yapmaktadır.

Bayrampaşa Ariston Servisi

Ariston yıllarca Türkiye’de hizmet veren popüler beyaz eşya markalarından biriydi. Bazı işlerin ters gitmesi ya da müşteri ile satış politikasın da yapılan bazı aksilik ya da değişikliklerden sonra Ariston Türkiye’den çekilme kararı aldı. Buna istinaden Bayrampaşa Ariston servisi olarak çalışan bütün yedek parça satışı, sıfır ürün satışının iptali ve yedek parça hizmeti sunan bütün dükkanlarını kapatma kararı aldı.

Elinizde garantisi devam eden Ariston beyaz eşyalar mevcut ve bu beyaz eşyaları kime tamir ettireceğinizi bilmiyor musunuz? Şu anda Bayrampaşa Ariston beyaz eşya servisi adı altında çalışan her hangi bir firma yok. Yalnız Ariston beyaz eşyaların tamirlerini Vestel yetkili servisin yaptığını söyleyebiliriz. Elinizde Ariston buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer ürünler varsa bunları sadece yetkili Ariston servisinin tamir etmesini istiyorsanız, lütfen Vestel servisini arayın.

Bayrampaşa Hotpoint Beyaz Eşya Servisi

Hotpoint çamaşır makinesi ve buzdolabı eskiden çok fazla satışı yapılan ürünlerin başında yer alırdı. Hotpoint şirketi ülkemizden çekildikten sonra başta Bayrampaşa Hotpoint servisi ve sonrasında Bayrampaşa civarında diğer Hotpoint servislerini kapatma kararı aldı. Şu anda Hotpoint Ariston beyaz eşyaları kullanan kişiler, teknik servis ihtiyaçlarını Vestel servisinden ya da Bayrampaşa Hotpoint servisi ve Bayrampaşa Ariston servisi adı altında çalışan özel beyaz eşya servislerini yaptırmaktadır.

Siz de Hotpoint beyaz eşya tamirini yaptırıp beyaz eşya arızasından kurtulmak mı istiyorsunuz? O halde İstanbul Bayrampaşa civarında Hotpoint servisi ile iletişime geçerek arızalı beyaz eşyalarınızı tamir ettirebilirsiniz.

Biz Kimiz? Neler Yaparız?

Firmamız Bayrampaşa beyaz eşya servisi ve diğer ilçeler de bulunan Gaziosmanpaşa, Yenibosna, Sarıyer, Kemerburgaz ile Kayaşehir şubeleri ile hizmet veren özel beyaz eşya servisidir. Ariston ve Hotpoint markasının yetkili servisi değiliz. Bu markalar ile hiçbir ilgimiz yoktur. Özel beyaz eşya tamircisi olarak çalıştığımızdan dolayı bütün markaların tamirini yapabilen yetenek ve bilgiye sahibiz. Bizi arayıp garantisi olmayan ürünlerinizin tamirini yaptırabilirsiniz.

Ayrıca Ariston Hotpoint buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri ve fırın tamirini yaptırmak için bizleri ve Bayrampaşa civarında çalışan ariston ve Hotpoint servislerini çağırabilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80