Beyaz Eşya Servisi

Esenler Hotpoint Ariston Servisi

Hotpoint Ariston firmasının Türkiye’den çekildiğini ve yetkili servis hizmeti vermediğini muhtemelen biliyorsunuzdur. Peki bu durumda Esenler Hotpoint Ariston servisi yani Ariston Esenler servisi ihtiyaçlarınızı nasıl karşılıyorsunuz?

Garantisi devam eden Hotpoint ve Ariston marka beyaz eşyalarınızın tamirini hangi firmaya yani hangi yetkili servise yaptıracağınızı biliyor musunuz? İşte size Esenler Ariston servisi ve Hotpoint Esenler servisi ile ilgili önemli detayları vereceğiz.

Esenler Hotpoint Ariston Servisi Neler Yapar?

Hotpoint Ariston Esenler servisinde bütün Ariston, Hotpoint ve İndesit ürünlerin tamiri yapılmaktadır. İşte onarımı gerçekleştirilen bazı üünler:

  • Çamaşır makinesi servisi
  • Bulaşık makinesi servisi
  • Buzdolabı servisi
  • Fırın servisi
  • Davlumbaz tamiri
  • Ankastre set servisi
  • Derin dondurucu servisi
  • Kurutma makinesi servisi

Esenler Ariston Hotpoint Beyaz Eşya Servisi

Ariston – Hotpoint ve İndesit markaları Türkiye’nin en çok satılan ve oldukça uygun fiyata satışı gerçekleştirilen ürünlerdi. Yıllar ne olduysa yıllar sonra ilgili markalar Türkiye’den çekilme kararı aldı. Bu doğrultu da yeni buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi ürünlerin satışları durduruldu. Peki garanti verilen ve garanti kapsamında olan arızaların tamirini kimler yapacaktı sizce?

Tabiki Ariston Hotpoint ile anlaşma sağlayan bir Türk beyaz eşya servis markasına kalacaktır. Şimdi de Ülke çapında bütün garantisi devam eden Ariston ve Hotpoint beyaz eşyaların tamirini Vestel servisi yani Esenler de olan biri için Esenler Vestel servisi yapmaktadır.

İletişim Bilgileri

Esenler Hotpoint servisi ve Ariston Esenler servisine ulaşmak için Vestel servisi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bu durumda bulunduğunuz bölge de her hangi bir Vestel yetkili servisine gittiğiniz de size yardımcı olunacaktır. Dilerseniz Esenler Hotpoint Ariston servisi olarak tanınan ve Esenler Ariston servisi diye adlandırılan servisin iletişim ve adres bilgilerini verebiliriz.

Esenler Hotpoint Ariston servisine Menderes Mahallesi, Piri Reis Caddesi No: 30 Esenler / İstanbul adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Esenler Hotpoint Ariston servisi müşteri hizmetlerine 08502224123 numarasından da ulaşmanız mümkün.

Garanti süresi bite ürünlerin tamirini Esenler beyaz eşya servisi ve diğer özel beyaz eşya servisi firmalarına da yaptırabilirsiniz.

Merak Edilen Sorular

Esenler de Hotpoint Ariston Servisi Var Mı?

Esenler de Hotpoint Ariston servisi yoktur. Garantisi devam eden Hotpoint – Ariston ve İndesit ürünlerin tamirini Vestel Esenler servisi yapmaktadır.

Esenler Ariston Servisi Telefon Numarası Nedir?

Esenler Ariston servisine 08502224123 numarasından ulaşabilirsiniz. Bu numara Esenler Ariston yetkili servis numarası değil, Vestel yetkili servis numarasıdır.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80